Czarni Rudzienice 2:1 Grunwald Gierzwałd
Polonia Iłowo 3:0 Ossa Biskupiec

Transfery A i B klasa grupa IV

• autor: suzik84, 2018-08-15 19:00

W A i B klasie przywykliśmy już do transferów zawodników z/do V lub IV, czasem nawet III ligi z regionu. W tym roku lista transferowa przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, bo znaleźli się na niej gracze z Jaguara Kokoszki, Ruchu Chorzów, a nawet Górnika Zabrze!!!

Zapowiedź 9. kolejki A-klasy

• autor: suzik84, 2018-10-12 12:15

W "Serie A", podobnie jak w "Bundeslidze", dojdzie w ten weekend do meczu pomiędzy dwójką czołowych drużyn w tabeli, z tą różnicą, że gospodarzem tych zawodów będzie wicelider. Kolejkę zakończy drugi "hicior" w Iłowie, czyli spotkanie 3. z 4. drużyną w klasyfikacji.

Zapowiedź 9. kolejki B-klasy

• autor: suzik84, 2018-10-12 11:30

Najbliższa kolejka rozpoczyna się meczem na szczycie. Czy budowany na zgliszczach Startu, nowy klub z Działdowa pokona zespół, który w czerwcu pechowo przegrał promocję do A-klasy? W niedzielę "Old Derby" gminy NML, Wicher vs Żak, które kończą 23 lata!

Zapowiedź 8. kolejki A-klasy

• autor: suzik84, 2018-10-06 08:55

Derby gminy Iława Osa vs Czarni, czyli pojedynek dwójki tegorocznych spadkowiczów, pomimo iż są w tabeli na dwóch skrajnych biegunach, zapowiadają się na najciekawsze widowisko w sobotnich meczach A-klasy. W niedzielę kandydat do Hitu Rundy: Grunwald vs Polonia.

Zapowiedź 8. kolejki B-klasy

• autor: suzik84, 2018-10-06 08:50

Czas rozpocząć nowy miesiąc z B-klasą! W zestawie par na pierwszy weekend października trudno wskazać mecz, który kandydowałby do miana Hitu Kolejki, ale nasze typy są dwa: derby powiatu iławskiego oraz pojedynek dwóch "Startów", tego z Nidzicy i Działdowa.

Wyniki B klasa

MKS Działdowo 4:1 Iskra Smykówko