LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Czarni Rudzienice 2:1 Grunwald Gierzwałd
Wel Lidzbark 1:1 Osa Ząbrowo
Zamek Kurzętnik 2:0 Lider Złotowo
KS Mroczno 0:2 Jordan Kazanice
Iskra Narzym 4:2 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 3:0 Ossa Biskupiec

Tabela ligowa

www A-klasa




Kadra Orlik

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. BUKOWSKI NIKODEM 0 0 0 0 0 0 0 0
2. DRESZLER KACPER 0 0 0 0 0 0 0 0
3. KŁOSOWSKI MARCEL 0 0 0 0 0 0 0 0
4. KOLASIŃSKI JACEK 0 0 0 0 0 0 0 0
5. MANIA TYMOTEUSZ 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NOWAKOWSKI BRAJAN 0 0 0 0 0 0 0 0
7. SKRZYPCZAK MICHAŁ 0 0 0 0 0 0 0 0
8. WILK KSAWERY 0 0 0 0 0 0 0 0
9. BUŃKA PIOTR obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
10. ZABŁOTNY KACPER pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Sztab szkoleniowy

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. BRZOSKIEWICZ PATRYK napastnik 0 0 0 0 0 0 0
2. BUKOWSKI KSAWERY bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
3. CZAJKOWSKI MACIEJ bramkarz 0 0 0 0 0 0 0
4. JOBS IGOR pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
5. MĘDRZYCKI KAMIL obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
6. PATALON WOJCIECH obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
7. SOLMIŃSKI IGOR obrońca 0 0 0 0 0 0 0
8. SOŁTYSIK MIŁOSZ obrońca 0 0 0 0 0 0 0
9. SZWECHOWICZ SZYMON pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
10. ŚWIĄTKOWSKI BARTŁOMIEJ obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
11. WIŚNIEWSKI KRYSTIAN pomocnik 0 0 0 0 0 0 0
12. BĄCZEK RADOSŁAW obrońca 0 0 0 0 0 0 0
13. KREMSKI ARKADIUSZ obrońca 0 0 0 0 0 0 0

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 407, wczoraj: 683
ogółem: 1 660 459

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 9
MKS Działdowo 4:1 Iskra Smykówko
Wel Bratian 0:1 Mewa Smykowo
LZS Fijewo 2:2 Olimpia Kisielice
Avista Łążyn 4:8 Sokół II Ostróda
Wicher Gwiździny 8:1 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 3:0 Start II Nidzica

www B-klasa