Zapowiedź 15. kolejki

• autor: suzik84, 2012-03-30 10:55

Przymusowa pauza nie oznacza wcale, że mamy wolne. Formę podopiecznych Jurka Korzeniaka sprawdzą w tą sobotę w sparingu juniorzy KS Drwęca. W lidze natomiast najciekawiej powinno być w Kazanicach oraz za sprawą dwóch meczy w Tuszewie.

Lider rozgrywek, drużyna KSM-u udaje się do Kazanic na mecz z Jordanem. Przed rokiem w Kazanicach w meczu rozegranym w maju pomiędzy tymi ekipami na boisku górą była drużyna z Mroczna. Ale zaraz po zakończeniu spotkania, podczas sprawdzania tożsamości jeden z graczy KSM-u nie miał przy sobie dowodu osobistego, przez co w ciągu tygodnia WGiE WMZPN zweryfikował wynik jako walkower dla Jordana. Mamy jednak nadzieję, że w tym roku nie dojdzie do podobnych pozaboiskowych spekulacji i mecz zostanie rozegrany w duchu fair-play.

Do Tuszewa przyjeżdżają w niedziele 6. i 7. drużyna w tabeli. Najpierw o godzinie 11 swój mecz w roli gospodarza rozegra Lider Złotowo, który podejmie zespół z Turznicy. Zapewne drużyna Płomienia będzie chciała się zrewanżować za mecz z jesieni, gdzie przed własna publicznością uległa 1:2.

Natomiast o godzinie 14 na tą samą płytę boiska wybiegną drużyny Tessy oraz GKS-u Szymbark. W drugiej serii spotkań tego sezonu górą byli piłkarze z iławskiej gminy wygrywając pewnie 4:1. Tuszewianie zaliczyli tylko honorowe trafienie, ale za to po pięknie wykonanym rzucie wolnym:

Teraz ewentualna porażka Tessy oddala A-klasowe aspiracje piłkarzom z Tuszewa, a gościom alternatywna wygrana daje szansę na dogonienie czołówki.

Rozkład 15. kolejki oraz obsada sędziowska:

niedziela, godzina 11:00
Lider Złotowo - Płomień Turznica   (Łukasz Pisarewicz)

niedziela, godzina 14:00
Tessa Tuszewo - GKS Szymbark   (Łukasz Pisarewicz)
Jordan Kazanice - KS Mroczno   (Grzegorz Brzeski)
Wicher Gwiździny - Mewa Smykowo   (Tomasz Gryszt)
Prątniczanka - Oristo Montowo   (Sławomir Korzeniak)
Ikader Redaki - Avista Łążyn   (Leszek Podliński)

UWAGA! Zbiórka przed meczem towarzyskim z juniorami KS Drwęca o godzinie 16:15!!!
UWAGA TYPERZY! Mecz LZS Mszanowo z KS Drwęca również można typować i zgarnąć dodatkowe punkty :) !!!

autor: ~fan 2012-03-31 11:55:34

avatar charakterystyczny brzdęk butelek piwa w 5 sekundzie filmiku:D
I zachrypnięty głos kibica krzyczący "brawooo!" lol:D

autor: avista 2012-03-31 16:52:51

Profil avista w Futbolowo Mam taką samą nadzieję i mam też nadzieję, że będę mógł kiedyś pomóc :) Pozdrawiamy Mszanowo:)

autor: stambb 2012-03-31 18:42:47

Profil stambb w Futbolowo jak to fajnie wygrać raz na pół roku ......

autor: suzik84 2012-03-31 20:12:32

Profil suzik84 w Futbolowo LZS Mszanowo - KS Drwęca Juniorzy 2:4, opis niebawem!