Zapowiedź 21. kolejki

• autor: suzik84, 2012-05-10 09:30

Piłkarski weekend w Mszanowie! W sobotę na murawę wybiegną sąsiedzi z tabeli, czyli nasi piłkarze oraz zawodnicy Płomienia Turznica. Dobę później kolejne emocje! Gościnnie na Mszanowskiej Arenie zagrają A-klasowicze: LZS Jamielnik kontra Wel Lidzbark Welski.

Czy w najbliższą sobotę ugasimy "Płomień"? Trzymając się tej terminologii możemy stwierdzić, że w ostatnim meczu to "żywioł" pochłonął nas. Z historycznego pierwszego spotkania w Turznicy głęboko w naszej pamięci pozostanie, i wynik 6:1, i piękny stadion, na którym doznaliśmy srogiej lekcji pokory.

2011 10 01 Płomień Turznica 6:1 (2:1) LZS Mszanowo (Rafał Krawczyk x2, Łukasz Baran, Wojciech Majewski, Mariusz Dobiesz, Andrzej Koszewski - Andrzej Podlaszewski)

Po pierwszej, w miarę wyrównanej części spotkania schodziliśmy do szatni z minimalną stratą jednobramkową. Druga część meczu była już popisem miejscowych, którzy zaaplikowali nam dodatkowo cztery bramki.

Sędzia Grzegorz Marchlewski wyprowadza obie jedenastki na płytę boiska w Turznicy

Jesienią drużyna Płomienia zdecydowanie lepiej radziła sobie w ligowych rozgrywkach niż mszanowski LZS. Teraz sytuacja się odmieniła i prym wiodą zawodnicy mszanowskiego teamu. Patrząc na zaangażowanie, jakie pokazują nasi piłkarze we wiosennych potyczkach, możemy być pewni, że łatwo skóry nie sprzedadzą i powalczą o kolejną "kratę piwa";)

Rozkład 21. serii spotkań oraz obsada sędziowska:

sobota, g. 15:

Wicher Gwiździny - Prątniczanka Prątnica     (SZUL DANIEL)

sobota, g. 16:
LZS Mszanowo - Płomień Turznica     (GUROWSKI ŁUKASZ)

niedziela, g. 14:
KS Mroczno - Oristo Montowo     (MAŁKOWSKI KAMIL)
Avista Łążyn - GKS LZS Szymbark     (ANDRYSZCZYK ŁUKASZ)
Ikader Redaki - Lider Złotowo     (GÓRSKI MICHAŁ)
Jordan Kazanice - Tessa Tuszewo     (TROJANOWSKI SEBASTIAN)

UWAGA! Według oficjalnych informacji w niedzielę o godzinie 16 na naszej płycie boiska swój mecz o mistrzostwo A-klasy rozegrają LZS Jamielnik i Wel Lidzbark Welski. Przeniesienie meczu do Mszanowa jest spowodowane tym, że tego dnia na stadionie w Jamielniku odbędą się zawody strażackie, przez co musiało dojść do takiej zamiany. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej w ten weekend na Mszanowską Arenę i na podwójną dawkę emocji :)

autor: troja2468 2012-05-12 14:11:34

Profil troja2468 w Futbolowo ja bym proponował oceniać pracę tych arbitrów , którzy prowadzą mecze w b-klasie może wtedy troch by zaczęli normalnie sędziować bo ktoś zacząłby ich za złe oceny i opinie z kolegów wyśmiewać. Poddajcie ten pomysł na stronę mszanowa bo tam jest super podsumowanie kolejki więc tam można coś zawsze napisać . Pozdro.