Zapowiedź 4. kolejki

• autor: suzik84, 2012-08-30 10:10

Jeszcze dwa tygodnie temu wiedzieliśmy, że w pierwszy weekend września będziemy mieli przymusową pauzę. Teraz w wyniku zmian w terminarzu czeka nas arcyważny mecz z KSM. Derby powiatu nowomiejskiego już w niedzielę.

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że drużyna z Mroczna poprawi w ten weekend rekord (województwa na pewno, Polski? są duże szanse;]) w rozgrywaniu w krótkim czasie dwóch meczy o ligowe punkty. W przeciągu 24 h ekipa KSM-u będzie "miała w nogach" 180 minut wybiegane na boisku, a między tymi spotkaniami tylko 20 h na regenerację sił. O ile nas pamięć nie myli podobny maraton wszystkim drużynom WMZPN zafundował dwa lata temu, kiedy to po katastrofie smoleńskiej, trzeba było nadrabiać w szybkim tempie ligowe zaległości. I tak oto, jeszcze podczas naszej gry w A-klasie, została rozegrana kolejka w czwartek (Boże Ciało) oraz w sobotę. Drużyna Olimpii Kisielice, która w czwartek uległa 2:3 z Wikielcem (nasi mieli pauzę), po 48 h rozgromiła 6:0 naszą ekipę... Oczywiście takiego scenariusza jak najbardziej chcielibyśmy w ten weekend uniknąć;)

W poprzednim sezonie jak dobrze pamiętamy w Mrocznie ulegliśmy 3:1, aby na wiosnę wygrać w Mszanowie 5:2. Poniżej skróty z tamtych pojedynków:

04 09 2011 KS Mroczno - LZS Mszanowo 3:1 (Kamiński Maciej x3 - Kołakowski Mateusz)
15 04 2012 LZS Mszanowo - KS Mroczno 5:2 (Krawiecki Mateusz x2, Taranowski Karol, Jabłoński Dawid, Raciborski Sławomir - Zagórski Patryk, Osicki Mateusz)

Rozkład 4. serii spotkań oraz obsada sędziowska:

sobota, godzina 16:

KS Mroczno - Lider Złotowo   NIERADKO Ł

niedziela, godzina 14:
Jordan Kazanice - Avista Łążyn   WOLAŃSKI M
Ikader Redaki - Oristo Montowo   KOPERA M
Płomień Turznica - Saturn Sławka Wielka   NOWOSAD Z
Mewa Smykowo - GKS LZS Szymbark   HRYBYK P
LZS Jamielnik - Wicher Gwiździny   MAŁKOWSKI K