Zapowiedź 7. kolejki

• autor: suzik84, 2012-09-19 10:10

Trzy mecze w sobotę, trzy w niedzielę! Wszyscy czekają na hit tej kolejki Płomień vs KSM! Do Mszanowa zawita natomiast autsajder ze Sławki Wielkiej. Spotkanie poprowadzi pan Michał Górski, który był rozjemcą w pamiętnym i feralnym meczu z Tessą.

Z drużyną Saturna będzie to nasz debiutancki mecz o ligowe punkty. Kiedy w sezonie 2010/11 po raz pierwszy zespół ze Sławki Wielkiej wystartował w naszej grupie B-klasy, nasz team grał jeszcze szczebel wyżej, w A-klasie, więc siłą rzeczy nie mogło dojść wcześniej do takiego pojedynku.

Na boisku rywala co prawda zagramy dopiero na wiosnę, z resztą jak wszystkie drużyny z naszej grupy, gdyż teraz płyta boiska w Sławce Wielkiej poddawana jest renowacji. Poniżej prezentujemy filmiki z pojedynku Saturn - KP Purda z dnia 13.05.2012 rozegranego na stadionie w Kozłowie.

Tak jak już wspomnieliśmy hitem tej kolejki (a może i jesieni) będzie starcie w Turznicy, gdzie wybiera się KSM. Wygrana podopiecznych Patryka Osickiego powinna dać sporą przewagę w tabeli jego piłkarzom i dobrą sytuację wyjściową przed meczami rundy rewanżowej. Natomiast ewentualna wygrana Płomienia spowoduje zmianę lidera. Tak więc emocje tej soboty będą gwarantowane! Poniżej promocyjny filmik hitu w Turznicy:

Rozkład jazdy 7. kolejki spotkań oraz obsada sędziowska:

sobota, godzina 16:00:

LZS Mszanowo - Saturn Sławka Wielka   GÓRSKI M
Płomień Turznica - KS Mroczno   LEWCZUK M
Avista Łążyn - Mewa Smykowo   ANDRYSZCZYK G

niedziela, godzina 12:00:
Oristo Montowo - LZS Jamielnik   JĘDRZEJEWSKI A

niedziela, godzina 14:00:
Jordan Kazanice - Ikader Redaki   KUBASZEK Z
GKS LZS Szymbark - Lider Złotowo   RÓŻAŃSKI K

pauzuje Wicher Gwiździny