Sparingi 16/17 marca

• autor: kolek-1987, 2013-03-18 21:23

Zbliżająca się wielkimi krokami runda rewanżowa powoduje w środowisku piłkarskim coraz większą ekscytację. Piłkarze nie przywiązują wagi do trudnych zimowych warunków tylko zawzięcie szlifują formę.

Złotowo 3:3 Łążyn

W sobotnie popołudnie na boisku w Złotowie doszło do sparingu pomiędzy dwoma reprezentantami ziemi lubawskiej. Naprzeciw siebie stanęły „jedenastki” miejscowego Lidera oraz Avisty. Mimo bardzo trudnych warunków obie ekipy stworzyły dość ciekawe widowisko, które okraszone zostało aż 6 bramkami. Każda z drużyn trzykrotnie trafiła do siatki przeciwnika i spotkanie zakończyło się ostatecznie wynikiem remisowym. Bramki dla łążynian zdobywali: Czarnecki D. (2x) oraz Kuczyński K.

Rudzienice 3:0 Turznica

Drużyna z Turznicy wciąż znajduje się bardzo daleko od swojej optymalnej formy. Świadczą o tym rezultaty osiągane przez „Strażaków” w ostatnich tygodniach (trzy dotkliwe porażki i tylko jedno zwycięstwo). Minionej soboty nasz pierwszy przeciwnik w rundzie rewanżowej znów zanotował wpadkę. Tym razem pogromcami podopiecznych trenera Fijasa okazał się zespół Czarnych Rudzienice, który zwyciężył na boisku w Iławie 3:0. Zespół A-klasowca zaprezentował bardzo dobrą piłkę i w pełni zasłużenie pokonał swojego przeciwnika. Bramki dla Czarnych zdobyli Tomasz Ruszczyk, Krzysztof Osasiuk oraz Leszek Gajewski.

Gwiździny 7:2 Jamielnik

Zawodnicy trenera Urbańskiego nie zwalniają tempa, wciąż imponują formą i kontynuują świetną passę podczas zimy 2013. Do tej pory Wicher nie zasmakował goryczy porażki notując 3 zwycięstwa oraz 2 remisy. Podobnie było ostatniej niedzieli, gdyż na sztucznym boisku w Iławie popularni „Pomarańczowi” roznieśli w pył ligowego rywala, LZS Jamielnik. Zawody zakończyły się rezultatem 7:2. Wśród zwycięzców łupem bramkowym podzielili się: Urbański A. (3x), Czarnota D., Frass  A., Dembiński M. oraz Szpakowski  M. Gole dla przegranych zdobyli natomiast: Galas T. i Gorzka P.

Górzno 3:4 Mroczno

W ostatnią niedzielę po raz pierwszy podczas zimowego okresu przygotowawczego zaprezentowali się liderujący w 3. grupie B klasy piłkarze KS Mroczno. Przyjmując szkolną skalę ocen debiut wyszedł całkiem przyzwoicie, bo na „4” z przodu i „3” z tyłu. Przeciwnikiem reprezentantów gminy Grodziczno została 4 siła toruńskiej B klasy, czyli Dortom Relax Górzno. Spotkanie miało tylko jednego aktora. Został nim napastnik Mroczna - Osicki M., który zdobył wszystkie gole dla swojego teamu. Natomiast dla gospodarzy bramki strzelili: Lisiński, Ehlert, Jarosz.

Montowo vs. Kazanice

Ekipa Oristo może czuć spory niedosyt, ponieważ ich spotkanie z Jordanem w ostatniej chwili zostało odwołane. Zawodnicy z Kazanic o umówionej godzinie w ogóle nie zjawili się na boisku w Montowie.

*Już w środku tygodnia z powodu trudnych warunków atmosferycznych swój mecz odwołał także LZS Novoplast Mszanowo.

autor: Grzesiek18a 2013-03-19 09:40:35

Profil Grzesiek18a w Futbolowo szymbark - ulnowo 1:5 (0:3) Grzegrzółka Wojciech. Orzeł Ulnowo od nowego sezonu bedzie grać w b-klasie. mecz szymbark - frednowy sie nie odbyl. goscie 2 dni przed meczem pinformowali ze nie przyjadą na mecz. 23 marca mecz GKS - Unia Susz, mecz raczej w Iławie na sztuznym