Finał RG Pucharu dwadozera.pl

• autor: suzik84, 2013-03-19 18:55

Skoro Wielki Finał zakończył się w Dniu Kobiet, to nie mogło być innego triumfatora niż tylko płeć piękna! Pierwszym zdobywcą wirtualnego RG pucharu jest zatem żeńska drużyna Stomilu. Piłkarze z ulicy Długiej ostatecznie zostali sklasyfikowani na wysokim 18. miejscu.

Choć minęły już prawie dwa tygodnie od zakończenia rozgrywek, to dopiero teraz prezentujemy Wam końcowe wyniki Radzi-Gol Pucharu. Pierwotnie chcieliśmy, aby o zajęciu następnych miejsc w pucharze decydowały pojedyncze głosy zebrane we wszystkich rundach. Nasza redakcja nawiązała kontakt z portalem dwadozera.pl w celu uzyskania zbiorczych wyników rozgrywek z podziałem na głosy. W e-mailu zwrotnym redaktorzy zapewniali nas, że takie dane na pewno nam prześlą, lecz do dnia dzisiejszego takich informacji nie otrzymaliśmy... ;) Tak więc postanowiliśmy, że zliczymy punkty i bramki zdobyte przez wszystkie zespoły w poszczególnych rundach, co stało się podstawą do sklasyfikowania drużyn na dalszych lokatach. Oczywiście przyjęliśmy zasadę, że kluby, które odpadły w ćwierćfinale zajmą miejsca w przedziale 5-8., w 1/8 finału pozycje 9-16., w 1/16 finału lokaty z zakresu 17-32., itd... I takie przedstawienie sprawy wydaję się być raczej najsprawiedliwsze:] Poniżej wyszczególnienie zespołów z naszego regionu oraz tabela zbiorcza całych rozgrywek pucharowych.
Novoplast Mszanowo (18.), Płomień Turznica (20.), Wicher Gwiździny (44.), Lider Złotowo (47.), Drwęca NML (49.), LKS Tyrowo (65.), KS Mroczno (72.), Tessa Tuszewo (87.), Radomniak (90.), Zamek Kurzętnik (93.), Mewa Smykowo (94.). Reszta drużyn uplasowała się w drugiej 'setce";)

autor: mariusz19x 2013-03-19 20:32:46

Profil mariusz19x w Futbolowo wielki szacun dla Suzika. Pozdro