- autor: suzik84, 2013-03-28 14:25
-
Nic chyba nie elektryzuje bardziej przed startem każdej ligi niż rynek transferowy. I w naszej małej lidze zdarzają się czasem ciekawe przetasowania i wzmocnienia kadrowe. Oto aktualny wykaz transferów w naszej grupie B-klasy w okienku zimowym.
KS Mroczno
Brak transferów.
Novoplast Mszanowo
Przychodzą: Marcin Lendzion - pomocnik/napastnik (wolny zawodnik), Marcin Laskowski - obrońca (wolny zawodnik), Jacek Szwarc - obrońca (Wicher), Mateusz Dreszler - pomocnik (Wicher)
Odchodzą: Martin Przeradzki - pomocnik/napastnik (Wicher), Mariusz Wiśniewski - bramkarz (przerwa w grze)
Płomień Turznica
Przychodzą: Piotr Szewczyk - pomocnik/napastnik (Tęcza Miłomłyn), Jakub Liberacki - obrońca (Iskra Smykówko)
Avista Łążyn
Przychodzą: Damian Guzowski - pomocnik (Makrodach Rumienica), Rafał Ankiewicz - obrońca (Jordan), Jakub Fafiński - pomocnik (klub???), Patryk Grabkowski - obrońca (Tessa Tuszewo U-19)
Odchodzą: Karol Malinowski - napastnik (Tessa Tuszewo???), Szymon Petrykowski - pomocnik (Jordan)
Wicher Gwiździny
Przychodzą: Dawid Czarnota - pomocnik/napastnik (Lechia Gdańsk juniorzy), Martin Przeradzki - pomocnik/napastnik (Novoplast), Piotr Wiśniewski - obrońca/pomocnik (wychowanek), Patryk Leśniewski - bramkarz (wychowanek), Błażej Romanowski - pomocnik (wolny zawodnik)
Odchodzą: Jacek Szwarc - obrońca (Novoplast), Mateusz Dreszler - pomocnik (Novoplast), Przemysław Dąbrowski - napastnik (Oristo - wypożyczenie)
Lider Złotowo
Przychodzą: Dawid Mederski - pomocnik (Tessa Tuszewo), Krzysztof Łukaszewski - napastnik (Prątniczanka Prątnica), Jarosław Liszewski - (klub???)
Odchodzą: Mateusz Żmijewski - pomocnik (Motor Lubawa - wypożyczenie), Damian Freinik - obrońca (Jordan)
Oristo Montowo
Przychodzą: Przemysław Dąbrowski - napastnik (Wicher - wypożyczenie), Patryk Górtatowski - pomocnik (wolny zawodnik), Patryk Ruczyński - obrońca (Motor Lubawa U-19)
Odchodzą: Michał Soboczyński - napastnik (Mamry Giżycko)
Jordan Kazanice
Przychodzą: Damian Freinik - obrońca (Lider), Szymon Petrykowski - pomocnik (Avista), Łukasz Jankowski - napastnik (ZUH Andrzej Zadroga)
Odchodzą: Rafał Ankiewicz - obrońca (Avista)
GKS LZS Szymbark
Przychodzą: Łukasz Gabryszewski - napastnik (Ikader), Adam Czubiński - obrońca/pomocnik (Ikader), Piotr Laskowski - obrońca (Ikader), Kacper Pesta - pomocnik (Jamielnik), Fabian Pesta - pomocnik (Jamielnik), Patryk Pepel - napastnik (Jamielnik), Marcin Lisowski - obrońca/pomocnik (Osa Ząbrowo U-19), Damian Falkowski - obrońca (Osa Ząbrowo - powrót z wypożyczenia), Karol Zaręba - obrońca/pomocnik (GKS - wznowił treningi), Karol Owczarek - pomocnik (GKS - wznowił treningi)
Odchodzą: Dawid Maksimik - obrońca (Osa Ząbrowo), Adrian Komsta - pomocnik (GKS Wikielec U-19)
LZS Jamielnik
Przychodzą: Łukasz Rzeźnikiewicz - pomocnik/napastnik (wznowił treningi)
Odchodzą: Kacper Pesta - pomocnik (Szymbark), Fabian Pesta - pomocnik (Szymbark), Patryk Pepel - napastnik (Szymbark)
*** jeśli ktoś zauważy jakieś nieścisłości, proszę o komentarze poniżej ;)