Zapowiedź 17. kolejki

• autor: kolek-1987, 2013-04-17 15:38

Nic nie stoi już na przeszkodzie, aby po bardzo długiej przerwie wznowić ligowe rozgrywki. W pierwszej wiosennej kolejce, zaplanowanej na najbliższy weekend, najciekawiej powinno być w Złotowie, gdzie miejscowy Lider podejmie przewodzącą w stawce drużynę z Mroczna.

W tym roku z powodu przedłużającej się zimy przerwa między rundami była wyjątkowo długa. Długie zimowe miesiące bez ligowej piłki dłużyły się niemiłosiernie, ale ten czas - na szczęście - jest już za nami. Wszyszcy dookoła jesteśmy szczęśliwi i zarazem bardzo podekscytowani, ponieważ w najbliższy weekend kopacze znów wybiegną na trawiaste boiska, aby powalczyć o ligowe punkty.

Piłkarzy z Mszanowskiej Areny czeka przymusowa pauza, ale na innych boiskach, gdzie rywalizować będą pozostali nasi rywale, nie powinno zabraknąć emocji w walce o pierwsze wiosenne skalpy. Wydaje się, że najlepsze widowisko kibice powinni ujrzeć w niedzielne południe w Złotowie, gdzie drużyna miejscowego Lidera podejmie „jedenastkę” KS Mroczno. Wszak pojedynki dwóch liderów nie zdarzają się zbyt często. Poniżej prezentujemy pozostałe pary 17. kolejki:

Avista Łążyn – Jordan Kazanice (godz. 16:00) (sędzia: JĘDRZEJEWSKI A)

Novopolast Mszanowo - pauza (sparing z GSZS Rybno)

Oristo Montowo - pauza

Lider Zlotowo – KS Mroczno (godz. 13:00) (sędzia: PISAREWICZ Ł)

Wicher Gwiździny – LZS Jamielnik (godz. 14:00) (sędzia: WIERZBOWSKI A)

GKS LZS Szymbark – Mewa Smykowo (godz. 14:00) (sędzia: PODLIŃSKI L)

Saturn Sławka Wielka – Płomień Turznica (godz. 15:00) (sędzia: ANDRYSZCZYK G)

9. kolejka Młodzików

Piątek, Turniej w Kurzętniku: KS Zamek, Motor, Novoplast (sędzia: KORZENIAK S)

autor: suzik84 2013-04-17 17:58:51

Profil suzik84 w Futbolowo PANOWIE! SĄ BARDZO ISTOTNE ZMIANY W TERMINARZU! KOLEJKA 14. ODBĘDZIE SIĘ 23.06, KOLEJKA 16. - 29.05, A OSTATNIA KOLEJKA 26. - ZOSTANIE PRZENIESIONA NA 30.06! GRAMY O JEDEN WEEKEND DŁUŻEJ! MECZ Z PŁOMIENIEM W PRZEDOSTATNIEJ KOLEJCE! MECZ Z AVISTĄ W ŚRODĘ PRZED BOŻYM CIAŁEM! Z ORISTO BEZ ZMIAN: 08.05

autor: ksmroczno 2013-04-17 22:04:19

Profil ksmroczno w Futbolowo I można było sparować te śmieszne pauzy 2 drużyn. Jak w grudniu mówiłem o tym w Olsztynie to odpowiedzieli, że nikt teraz nie będzie zmieniał bo nie ma czasu i tak zostanie. A ja na to: To będziemy się bujać do lipca! I się sprawdziło. I weź tu człowieku zaplanuj jakiś turnieje. Skandal i lenistwo.

autor: plomienosp 2013-04-19 08:54:16

Profil plomienosp w Futbolowo Co racja to racja Panowie ale to Polska nigdzie tak nie ma jak u nas. Po połowie lipca przygotowania do następnego sezonu:)chyba nigdy tak zespoły nie będa przygotowane jak w następnym sezonie:) Pozdro i powodzenia.