Zapowiedź 23. kolejki

• autor: suzik84, 2013-05-31 08:40

Choć każdy mecz ligi jest o mistrzostwo danej klasy, to ten jest wyjątkowy, bo czeka się na niego cały rok. W sobotę w Mszanowie 'hit sezonu' naszej grupy pomiędzy Novoplastem a KSM. Zapraszamy wszystkich na spotkanie, które przesądzi o losach awansu do A-klasy.

Chyba nie musimy nikomu przypominać jakie znaczenie ma najbliższy pojedynek obu ekip. Wygrana KSM-u praktycznie przesądzi o awansie drużyny z Mroczna do A-klasy, zwycięstwo naszej 'jedenastki' zmniejszy stratę do lidera i doda emocji na finiszu rozgrywek. Wszystkich sympatyków naszej grupy B-klasy zapraszamy w sobotnie popołudnie na miejmy nadzieję wielkie widowisko obu drużyn.

Do tej pory rozegraliśmy między sobą trzy mecze, górą zawsze byli gospodarze (dwie wygrane Mroczna, jedna Mszanowa), w bramkach mamy remis 7:7.

04 09 2011 KS Mroczno - LZS Mszanowo 3:1 (Kamiński Maciej x3 - Kołakowski Mateusz)
15 04 2012 LZS Mszanowo - KS Mroczno 5:2 (Krawiecki Mateusz x2, Taranowski Karol, Jabłoński Dawid, Raciborski Sławomir - Zagórski Patryk, Osicki Mateusz)
02 09 2012 KS Mroczno - LZS Mszanowo 2:1 (Kamiński Maciej x2 - Oelberg Maciej)

W poprzednim sezonie, jak dobrze pamiętamy, w Mrocznie ulegliśmy 3:1, aby na wiosnę wygrać w Mszanowie 5:2. Poniżej skróty z tamtych pojedynków:

W tym samym czasie w Łążynie dojdzie do derbowego pojedynku gminy Lubawa, Avista zagra z Liderem. Następnego dnia odbędą się dwa pojedynki: w Kazanicach zagra coraz lepiej się prezentująca na tle rywali ekipa 'Jamajki' oraz w Turznicy, gdzie Płomień podejmie 'Gieksę', która jak widać przebudziła się juz z zimowego snu i szuka punktów oraz bramek w kolejnych meczach. Ostatnie spotkanie kolejki pomiędzy Oristo a Wichrem zostało przełożone na 30. czerwca, czyli termin wieńczącej sezon, 26. serii.

Najbliższa 23. kolejka oraz obsada sędziowska:

sobota, godzina 16:00
Novoplast Mszanowo - KS Mroczno SZUL D
Avista Łążyn - Lider Złotowo ANDRYSZCYK G

niedziela, godzina 14:00
Jordan Kazanice - LZS Jamielnik ANDRYSZCZYK M
Płomień Turznica - GKS LZS Szymbark PISAREWICZ Ł

przełożony mecz:
Oristo Montowo - Wicher Gwiździny (30.06)

Pauzują Saturn Sławka Wielka oraz Mewa Smykowo

15. kolejka Mlodzików: