Podsumowanie Sezonu 2012/13

• autor: suzik84, 2013-07-05 23:35

165 kandydatów, a tylko 17 miejsc w Kadrze Sezonu! Przez najbliższe dni możecie głosować w podsumowaniu ostatniego roku piłkarskiego! Oprócz zawodników wyróżnimy także sędziów, trenerów, wybierzemy Mecz, Bramkę oraz Jedenastkę Sezonu! Zapraszamy Was do zabawy!

Ze względu na multum kandydatów, którzy biorą udział w tej edycji musieliśmy rozbić głosowania na cały tydzień (no dobra: na 8 dni). Podstawą zakwalifikowania zawodników jako kandydatów do Piłkarza Sezonu były minuty spędzone przez cały sezon na boiskach naszej ligi, dlatego też niech nikogo nie zdziwi, że wśród nich są i tacy, którzy występowali tylko w rundzie jesiennej (m. in. Wiśniewski NOV, Soboczyński ORI, Żmijewski LID). Każda drużyna posiada swoich 15 reprezentantów, których pełną listę możecie znaleźć tutaj:) (jak na razie nie posiadamy kadry Mewy, więc jej zawodnicy są poza konkursem, ale jeśli do poniedziałku ją dostaniemy od kogoś ze Smykowa to zapewne ich dołączymy do ankiety;]) Każde głosowanie trwa dwa dni i w tym czasie będziecie wybierać w dwóch konkurencjach (terminarz głosowania poniżej).

W konkurencji Arbiter Sezonu bierze udział jedenastka Gentelmanów z gwizdkiem najczęściej sędziujących na boiskach naszej grupy (kryterium jakie przyjęliśmy: minimum 5 meczy).

Na Trenera Sezonu kandyduje 13 Panów, dwa zespoły mają po dwóch kandydatów, gdyż w drużynie z Mszanowa po 11. kolejce nastąpiła zmiana na tym stanowisku, podobnie jak i w ekipie z Montowa w rundzie wiosennej.

Do miana Meczu Sezonu zaliczyliśmy spotkania ligowe czołowej trójki: KSM, Novoplastu i Płomienia plus mecze derbowe gminy Lubawa: Lidera, Avisty i Jordana.

Do 'Bramki Sezonu' zakwalifikowaliśmy najładniejsze gole, które udało się nam uchwycić kamerą. Każda drużyna (za wyjątkiem Jamielnika - chyba, że koledzy podeślą nam jakąś bramkę:]) ma swojego kandydata w tej konkurencji (Mszanowo ma dwóch, ze względu na Bramkę Jesieni Kuby).

Na samym końcu, na podstawie głosów zebranych przez cały tydzień, wybierzemy 'Jedenastkę Sezonu' łącznie z ławką rezerwowych:) Zasada, która będzie obowiązywała podczas ustalania 'złotej 11' jest ta sama co podczas jesiennego głosowania:

Aby nie doszło do sytuacji, w której wybrana "11" będzie składać się z zawodników tylko z jednej drużyny, wprowadziliśmy ograniczenia, że w "zwycięskiej, wyjściowej jedenastce" może znaleźć się maksymalnie 3 zawodników z danego zespołu - w skrajnym przypadku 4 jeśli wygrają w kategoriach Bramkarz, Obrońca, Pomocnik, Napastnik Sezonu (z ławką rezerwowych 5). Skład wybieramy według żelaznego ustawienia 1-4-4-2, a w rezerwie 1-2-2-1. O kolejności zdecydują zdobyte głosy, przy równej liczbie: ostateczna decyzja należeć będzie do redakcji:)

Zatem do dzieła! Życzymy miłej i udanej zabawy!

Terminy głosowania:

Od 06.lipca sob 8:00 do 08. lipca pon 8:00
1) Bramkarz Sezonu
2) Arbiter Sezonu

Od 08.lipca pon 8:00 do 10. lipca śrd 8:00
1) Obrońca Sezonu
2) Trener Sezonu

Od 10.lipca śrd 8:00 do 12. lipca ptk 8:00
1) Pomocnik Sezonu
2) Mecz Sezonu

Od 12.lipca ptk 8:00 do 14. lipca ndz 8:00
1) Napastnik Sezonu
2) Bramka Sezonu

UWAGA! ANKIETY MAJĄ OPCJĘ MULTIWYBORU! MOŻEMY WYBIERAĆ I ZAZNACZAĆ KILKU KANDYDATÓW (OD MIN 1 DO MAX WSZYSCY) A DOPIERO NA KOŃCU WCISKAMY PRZYCISK 'GŁOSUJ'! :)

autor: ksmroczno 2013-07-07 22:48:24

Profil ksmroczno w Futbolowo Mam propozycję : Ranking na najlepszy wpis sędziego za kartkę i jaki protokół po meczu ma najwięcej wypisanych kartek.

autor: ksmroczno 2013-07-07 22:51:16

Profil ksmroczno w Futbolowo A arbiter Paweł K. to się nie załapał :-)

autor: suzik84 2013-07-09 16:21:24

Profil suzik84 w Futbolowo Pan Karbowski sędziował tylko 4 mecze w naszej grupie, więc się nie zmieścił. W pierwszych dwóch głosowaniach wygrali: Kuba Lendzionowski oraz Leszek Podliński:)

autor: suzik84 2013-07-10 08:26:07

Profil suzik84 w Futbolowo Sypnęło niespodziankami! Obrońcą Sezonu został Dawid Grugiel z KS Wicher, a Trenerem Mirosław Tomaszewski, opiekun Avisty!

autor: maniakk 2013-07-10 14:52:00

Profil maniakk w Futbolowo ale kabaret, anonimowy obronca i trener ktory wygral jeden mecz w rundzie

autor: Isakson 2013-07-11 13:08:38

Profil Isakson w Futbolowo Zapraszam na stronę jamielnika do głosowani na nowy herb.

autor: suzik84 2013-07-11 19:45:28

Profil suzik84 w Futbolowo OD NOWEGO SEZONU NIE MA SATURNA ORAZ KORMORANA RUSZKOWO !!! ZAMIAST ICH POWRACA ZAMEK II, SKF KUNKI ORAZ DOŁĄCZY BENIAMINEK ORZEŁ ULNOWO. ZMIENIA SIĘ TEŻ NUMERACJA GRUPY Z 3 NA 4. 13 DRUŻYN W LIDZE OZNACZA START SEZONU 17/18. SIERPNIA!!! JEŚLI TERMINARZ ZOSTANIE ZACHOWANY ZGODNIE Z ZASADĄ TAK JAK W ZESZŁYM SEZONIE, CZYLI WEDŁUG MIEJSC Z TABELI, TO W 1. KOLEJCE PAUZA, A PÓŹNIEJ PŁOMIEŃ, WICHER, LIDER, ORISTO, AVISTA, JORDAN, MEWA, JAMAJKA, GKS, ZAMEK, KUNKI, ULNOWO. ALE Z TYM TERMINARZEM TO NA RAZIE HIPOTECZNE ZAŁOŻENIE, OBY TYLKO SIĘ NIE SPRAWDZIŁ... :)