Zapowiedź 5. kolejki

• autor: suzik84, 2013-09-05 10:35

Piąta seria B-klasy rozpocznie się sobotnim hitem w Turznicy, gdzie miejscowi podejmą rezerwy Olimpii oraz meczem w Szymbarku, dokąd dotrze KSW. Natomiast 'Plastikowych' czeka w tę niedzielę ciężka przeprawa w Smykowie.

Jak dotąd wygraliśmy wszystkie cztery mecze, które rozegraliśmy z Mewą, jednak zawsze były one bardzo zacięte, obfitujące w sporą ilość goli (stosunek bramkowy: 16:9). Oczywiście nie lekceważymy rywala, gdyż jesteśmy świadomi, że zawsze są oni groźni, a już w szczególności na własnej płycie boiska.

HISTORIA LIGOWYCH MECZY POMIĘDZY MSZANOWEM A SMYKOWEM

10.09.2011 LZS Mszanowo - Mewa Smykowo 6:3 (Jabłoński 3, Cieszyński 2, Knozowski)
22.04.2012 Mewa Smykowo - LZS Mszanowo 3:4 (Jabłoński 2, Raciborski 2)
30.09.2012 Mewa Smykowo - LZS Mszanowo 1:2 (Krawiecki, Podlaszewski)
18.05.2013 Novoplast Mszanowo - Mewa Smykowo 4:2 (Szwechowicz, Raciborski, Bukowski, Kowalski K.)

Skrót z ostatniego naszego meczu w Smykowie, jak i bramki z rewanżu w Mszanowie poniżej:

Hitem tej kolejki powinno być spotkanie w Turznicy, gdzie Płomień zagra z rezerwami z Olsztynka. W sobotę gra również wicelider z Gwiździn w Szymbarku, który ostatnią, wiosenną wyprawę na ziemię iławską nie wspomina miło. 18. maja br. piłkarze KSW polegli na stadionie 'Gieksy' 5:2, choć trzeba przyznać, że skład na ten mecz Wichru był okrojony, a spotkanie to goście kończyli w '9'. Na pierwszą wygraną w lidze mają chęć piłkarze Orła, podobnie jak ich kibice, których znowu powinno być sporo podczas niedzielnego meczu, tym razem z Liderem ze Złotowa. Podbudowana i uskrzydlona środową wiktorią nad Jeziorakiem w WPP drużyna Avisty jedzie do Montowa szukać straconych punktów z początku sezonu. Rok temu obie drużyny zagrały już w premierowej kolejce, a wynik brzmiał 0:6 dla Łążyna. W Tuszewie spotkają ostatni dwaj przedstawiciele naszej grupy w A-klasie, czyli Tessa i Wardrom. Kolejkę zwieńczy mecz w Kunkach, gdzie miejscowy SKF podejmie niepokonanego dotąd w tym sezonie Jordana.

Najbliższa 5. kolejka plus obsada sędziowska:

sobota, godzina 16:00:
Płomień Turznica - Olimpia II Olsztynek MARCHLEWSKI G