Przekaż 1% podatku

• autor: kolek-1987, 2014-01-07 12:25

I Ty możesz wspomóc LZS Mszanowo!!! Wraz z nowym rokiem rusza nowy sezon na pity, które w popularnej skarbówce musi złożyć każdy, kto w 2017 r. uzyskał jakiś dochód. Od 1 stycznia do 30 kwietnia 2018 roku mamy 4 miesiące na to, aby rozliczyć się z fiskusem i przekazać 1% podatku na wybraną przez siebie Organizację Pożytku Publicznego. Rozlicz swojego pita razem z nami nie wychodząc z domu!

Wzorem lat ubiegłych zachęcamy wszystkich zainteresowanych, aby swój 1% oddali na rzecz klubu z Mszanowa. Procedura jest bardzo prosta i wystarczy wypełnić odpowiedzią rubrykę pita zgodnie z poniższymi wskazówkami. Za wszelkie wsparcie z góry dziękujemy !!!

W tym roku, aby ułatwić Wam wypełnienie PITa przygotowaliśmy wersję programu e-pity 2016, którą zupełnie za darmo można pobrać z naszej strony internetowej. Rozliczenie za pomocą tego programu jest na prawdę proste, szybkie i przyjemne. Program e-pity 2017 sam wyliczy należny podatek i pozwoli na elektroniczne załatwienie całej procedury rozliczenia podatkowego.

Wersja dedykowana programu e-pity 2017 została skonstruowana tak, aby ułatwić przekazanie 1% podatku na wybrany klub piłkarski z naszego regionu. Podczas wypełniania PITa program automatycznie wpisuje numer KRS Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej oraz wyświetla listę wszystkich klubów w naszym województwie - wystarczy wybrać z niej nazwę swojego klubu: np. LZS MSZANOWO i środki z 1% podatku trafią właśnie do naszego klubu.

Wersja on-line programu e-pity 2017

Wpływy z 1 % podatku za 2012 dla drużyn WMZPN (link)

Wpływy z 1 % podatku za 2013 dla drużyn WMZPN (link)

Wpływy z 1 % podatku za 2014 dla drużyn WMZPN (link)