Pierwszy dzień wiosny to, oprócz zmiany pór roku, także futbolowy znak, że zimowe okienko transferowe powoli się zamyka. Największe wzmocnienia kadrowe nastąpiły w drużynach Orła, Mewy, Płomienia. Po wycofaniu się z ligi, zawodnicy Tessy rozeszli się po innych klubach.
WICHER GWIŹDZINY
Przychodzą: Daniel Baliński - O (wolny zawodnik), Maciej Czarnecki - P (wolny zawodnik), Maciej Deredas - P (wolny zawodnik, wcześniej Drwęca U-19), Wojciech Gawiński - O (Wicher U-19), Mateusz Machtylski - O (wolny zawodnik), Patryk Paczkowski - P (Wicher U-19)
Odchodzą: Daniel Cieszewski - O (Zamek Kurzętnik), Maciej Furmanek - O/P (Zamek Kurzętnik), Dawid Grugiel - O (przerwa w grze), Martin Przeradzki - N (wyjazd za granicę), Marcin Słupski - O (koniec gry), Mateusz Zgliński - O/P (koniec gry)
NOVOPLAST MSZANOWO
Przychodzą: Mariusz Bartkowski - B (wznowił treningi), Radosław Buczkowski - P (powrót z zagranicy), Sławomir Raciborski - O (wznowił treningi)
Odchodzą: Marcin Knozowski - O/P (przerwa w grze), Mateusz Kołakowski - N (Wardrom Jamielnik, wypożyczenie)
LIDER ZŁOTOWO
Przychodzą: Paweł Jaskulski - O (Tessa Tuszewo), Paweł Jurkiewicz - P (Tessa Tuszewo), Mateusz Kruszewski - N (Motor Lubawa U19), Łukasz Szechlicki - B (wolny zawodnik), Ariel Zasuwa - P/N (Tessa Tuszewo)
Odchodzą: Adam Pietrulewicz - O (Płomień Turznica)
PŁOMIEŃ TURZNICA
Przychodzą: Damian Bądkiewicz - ? (Płomień U-19), Wojciech Burdach - P/N (wznowił treningi, wcześniej Płomień U-19), Piotr Dutkowski - O (Płomień U-19), Przemysław Jarzyna - O (Płomień U-19), Łukasz Klimowski - B (LKS Tyrowo), Rafał Krawczyk - N (wznowił treningi), Mateusz Krzemiński - P (Płomień U-19), Jakub Liberacki - O/P (Płomień U-19), Mateusz Licznerski - O (Płomień U-19), Dawid Oziero - N (Drwęca Samborowo), Adam Pietrulewicz - O (Lider Złotowo), Adrian Sadowski - N (Płomień U-19), Michał Solis - P (Płomień U-19), Dawid Tyszer - B (Płomień U-19)
Odchodzą:
AVISTA ŁĄŻYN
Przychodzą: Marcin Kempkowski - O/P (Jordan Kazanice), Karol Malinowski - P/N (Tessa Tuszewo), Karol Mergalski - B (wolny zawodnik), Mateusz Smuorek - O/P (Tessa Tuszewo)
Odchodzą:
OLIMPIA II OLSZTYNEK
Przychodzą:
Odchodzą:
WARDROM JAMIELNIK
Przychodzą: Mateusz Kołakowski - N (Novoplast Mszanowo, wypożyczenie)
Odchodzą: Mateusz Gorzka - N (Radomniak Radomno, wypożyczenie)
SKF KUNKI
Przychodzą: Dariusz Sawon - P (???), Krzysztof Staniszewski - N (wznowił treningi, wróci od rundy jesiennej)
Odchodzą:
JORDAN KAZANICE
Przychodzą:
Odchodzą: Marcin Kempkowski - O/P (Avista Łążyn)
ORISTO MONTOWO
Przychodzą: Tomasz Bukowski - N (Tessa Tuszewo), Leszek Woźniewski - B (wznowił treningi)
Odchodzą:
ORZEŁ ULNOWO
Przychodzą: Bartosz Borkowski - O (wznowił treningi), Marcin Budziński - P (Unia Susz), Adrian Karolewski - O (wznowił treningi), Piotr Misiak - P (Unia Susz), Robert Połeć - P (wznowił treningi), Radosław Sobkowiak - P (Unia Susz) Maciej Wilczak - N (transfer definitywny, Unia Susz),
Odchodzą:
GKS SZYMBARK
Przychodzą: Tomasz Borkowy - P/N (Osa Ząbrowo), Marcin Harmaciński - O/P (Osa Ząbrowo), Damian Szczygłowski - P/N (GKS Wikielec)
Odchodzą:
MEWA SMYKOWO
Przychodzą: Damian Błaut - B (LKS Tyrowo, wypożyczenie), Marcin Brodziński - O/P (powrót z zagranicy), Krzysztof Grochalski - P (LKS Tyrowo, wypożyczenie), Patryk Ignaczewski - O (LKS Tyrowo, wypożyczenie), Robert Staniszewski - P/N (wznowił treningi)
Odchodzą:
TESSA TUSZEWO - wycofana z rozgrywek
Przychodzą:
Odchodzą: Tomasz Bukowski - N (Oristo Montowo), Paweł Jaskulski - O (Lider Złotowo), Paweł Jurkiewicz - P (Lider Złotowo), Karol Malinowski - P/N (Avista Łążyn), Mateusz Smuorek - O/P (Avista Łążyn), Ariel Zasuwa - P/N (Lider Złotowo)
*** Uwaga! Dane pochodzą ze stron klubowych oraz systemu extranet pzpn.pl. Autorzy tego zestawienia są świadomi, że nie wszystko może się zgadzać, dlatego też proszą poniżej o komentarze osoby, które wiedzą coś więcej na ten temat:) Pogrubioną czcionką zaznaczono transfery niepewne, bądź takie, które obiły się nam o uszy;)