Zapowiedź 16. kolejki

• autor: kolek-1987, 2014-04-18 08:11

Orzeł wyląduje na Mszanowskiej Arenie!!! Już w najbliższy piątek i sobotę rozegrana zostanie 16 kolejka B klasy. W jej ramach drużyna Novoplastu podejmować będzie na własnym terenie dobrze spisującego się beniaminka z Ulnowa. Start tradycyjnie w sobotę o 16:00!

Święta Wielkanocne tuż tuż, ale zanim piłkarze naszej ligi zasiądą przy syto zastawionych stołach raz jeszcze muszą wybiec na zieloną murawę i zrealizować kolejny punkt planu rozgrywek narzuconego przez działaczy z Olsztyna. Emocji na pewno nie zabranie!

Do Mszanowa zawita ekipa Orła Ulnowo. Ulnowiacy rozgrywają swój pierwszy sezon w rozgrywkach 4 gr. B klasy, ale trema z tym związana już dawno opuściła podopiecznych R. Połecia. Na dzień dzisiejszy drużyna ta jest bardzo solidnym i wymagającym rywalem. Potwierdzają to ostanie rezultaty - w rundzie wiosennej reprezentanci gminy Iława nie doznali jeszcze porażki (remis i wygrana) prezentując ofensywny i ładny dla oka futbol (6 bramek strzelonych). Biorąc pod uwagę wszystkie wspomniane aspekty trzeba jasno i wyraźnie powiedzieć, że w szeregach Novoplastu potrzebna będzie maksymalna mobilizacja i wysoka forma sportowa jeśli chcemy podtrzymać dobrą passę i liczymy na trzecią wiktorię z rzędu.

Historyczny, bo pierwszy pojedynek pomiędzy obiema „jedenastkami” rozegrany został w Ulnowie 25.08.2013 r., a końcowy rezultat to 0:6 na korzyść Novoplastu.

Spoglądając na zestaw par 16 serii spotkań w oczy rzucają się głównie dwa pojedynki. Pierwszy rozegrany zostanie w piątkowe popołudnie w Olsztynku, gdzie rezerwy miejscowej Olimpii podejmować będą ekipę D. Urbańskiego, czyli Wicher Gwiździny. Dzień później emocje powinny sięgnąć zenitu także w Złotowie, gdzie Lider zmierzy się z Płomieniem Turznica. Na te oraz inne spotkania B klasy wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

Zestaw par 16. kolejki plus obsada sędziowska:

piątek, godzina 16:00
Olimpia II Olsztynek - Wicher Gwiździny ANDRYSZCZYK Grzegorz
Wardrom Jamielnik - Oristo Montowo PISAREWICZ Łukasz

sobota, godzina 16:00
Lider Złotowo - Płomień Turznica PAWELCZYK Kamil
Avista Łążyn - GKS LZS Szymbark GREMBOCKI Tomasz
Novoplast Mszanowo - Orzeł Ulnowo KARBOWSKI Paweł
Jordan Kazanice - Mewa Smykowo KISIEL Rafał
SKF Kunki - Tessa Tuszewo 0:3 (walkower)