Zapowiedź 19. kolejki

• autor: suzik84, 2014-05-03 23:35

Formalnie nigdy nie wygraliśmy i dalej twierdza w Tuszewie pozostaje przez naszych nie zdobyta, ale w wyniku wycofania Tessy, to my dopisujemy sobie w tę niedzielę darmowe punkty! Hitem kolejki powinien być mecz w Ulnowie, gdzie beniaminek podejmuje wicelidera.

Z jesiennej 6. kolejki dysponujemy tylko jednym zapisem filmowym: Lider vs Oristo:

UWAGA TYPERZY! SZANSA NA 15 DARMOWYCH PUNKTÓW !!! Po dłuższej analizie stwierdziliśmy, że anulowanie punktów za mecze wycofanej Tessy było tylko po części słuszne, a mając na uwadze uczciwą rywalizację i aby zachęcić Was do dalszej zabawy z typowaniem, postanowiliśmy przywrócić typowanie meczów Tessy. Dlatego też jeszcze do końca miesiąca macie możliwość ponownego typowania meczy Tessy z kolejek 14-18.

NAJBLIŻSZA 19 KOLEJKA PLUS OBSADA SĘDZIOWSKA:

niedziela, godzina 14:00:
Jordan Kazanice - Olimpia II Olsztynek SADŁOWSKI Tomasz
Mewa Smykowo - Avista Łążyn BRZESKI Grzegorz
Oristo Montowo - Lider Złotowo KOSOBUCKI Jarosław
Orzeł Ulnowo - Wicher Gwiździny WARDA Damian
GKS LZS Szymbark - Płomień Turznica SKÓRKA Sylwester

niedziela, godzina 16:00:
SKF Kunki - Wardrom Jamielnik TROJANOWSKI Sławomir
Tessa Tuszewo - Novoplast Mszanowo 0:3 (walkower)

autor: ulnowiak 2014-05-04 18:37:45

Profil ulnowiak w Futbolowo Zagraliśmy dla was za to należy się duże piwo.Powodzenia w A-klasie,za rok do was dołączymy. pozdro

autor: suzik84 2014-05-04 21:23:21

Profil suzik84 w Futbolowo Pomagałem Wam przy projekcie klubowego herbu, więc powiedzmy, że rachunki się wyrównały ;) A tak na serio to zapraszam na piwko do nas, np. w 25. kolejce macie pauzę za Tessę, my być może decydujący mecz u siebie z Liderem, więc można wypić kratę 'Kasztelana' :) Co do awansu w przyszłym roku to macie baaardzo duże szanse, być może za rok na poziomie A-klasy zagra więcej drużyn z naszej grupy (minimum 3), bo według mnie SKF i Olimpia II zostaną przeniesieni do olsztyńskiej B-klasy gr 3, więc Kunki powinny zdominować tamtą grupę.

autor: kolek-1987 2014-05-04 21:42:47

Profil kolek-1987 w Futbolowo Liga strasznie się wyrównała. Obecnie z każdym można wygrać, jak i przegrać. Do końca sezonu pozostało sporo spotkań, dlatego w tej chwili nie można dzielić jeszcze skóry na niedźwiedziu. Oczywiście super byłoby gdyby Twoje słowa znalazły pokrycie w rzeczywistości. Pozdro i powodzenia w kolejnych meczach.