Sparing nr 2 - Novoplast 3:2 Oristo

• autor: lendri, 2015-03-08 13:30

Kolejny sprawdzian za nami! W niedzielne popołudnie piłkarze Novoplastu przystąpili do drugiego testu, a ich rywalem było Oristo Montowo. Choć mecz zdecydowanie nie należał do najciekawszych, Mszanowiakom udało się odnieść kolejne zwycięstwo.

Drugi tegoroczny sparing Novoplastu przebiegał w bardzo dobrych warunkach do gry. Dobrze przygotowane do tego typu pojedynków boisko w Bratianie oraz ciepły, słoneczny dzień sprzyjały zawodnikom, którzy mieli szlifować swoją formę przed rozpoczęciem rundy rewanżowej. Jak się później okazało, te czynniki nie odegrały zbyt dużej roli, ponieważ zgromadzeni tego dnia na trybunach kibice musieli się bardzo rozczarować. W związku z tym, że w meczu miały miejsce dość nietypowe sytuacje, postanowiliśmy opisać go bez zagłębiania się w szczegóły.

Już na kilka dni przed meczem wiadomo było, że ze względu na obowiązki służbowe i szkolne w naszym drugim sprawdzianie zabraknie wielu zawodników, którzy reprezentują nasze barwy lub będą reprezentować je od najbliższej rundy. Plusikiem w tej sytuacji był fakt, że Trener mógł dzięki temu wykonać kilka eksperymentów, które mogą pomóc w znalezieniu optymalnych pozycji dla poszczególnych zawodników.  Optymistycznym akcentem był także pierwszy, bardzo udany występ Janusza Bartnickiego, który jest kolejnym nabytkiem Novoplastu w przerwie zimowej (więcej szczegółów o transferach podamy krótko przed rozpoczęciem rozgrywek).

Więcej pozytywów z tego meczu wyciągnąć się niestety nie da, ponieważ z przykrością trzeba przyznać, że nasz zespół nie podszedł poważnie do meczu i pojedynek ten potraktował bardziej jako próbowanie pokonania na różne sposoby własnych goalkeeperów, którzy ze względu na brak nominalnego bramkarza w drużynie rywala strzegli tego dnia bramki swojej oraz zespołu z Montowa. Miejmy nadzieję, że była to ostatnia sytuacja, w której nasz team nie potraktował poważnie spotkania i że w następnych starciach oglądać będziemy zawodników grających na miarę swoich możliwości. Poniżej prezentujemy bramki dla Novoplastu:

Skład: J. Lendzionowski - Świątkowski, Bartnicki, R. Kowalski, Ewertowski - Dembiński, K. Kowalski, Szwarc, J. Kowalski - Podlaszewski, M. Raciborski

Grali też: S. Raciborski, M. Lendzionowski

1'-45' M. Lendzionowski w zespole Oristo

46'-90' J. Lendzionowski w zespole Oristo

autor: bklasa123 2015-03-08 14:40:21

Profil bklasa123 w Futbolowo Dzięki za meczyk ! Powodzenia w Lidze :)