Sparingi nr 5

• autor: kolek-1987, 2015-03-11 20:00

Za nami już piąta kolejka wiosennego presezonu 2015! Minionego weekendu ekipy występujące w 4 grupie A klasy radziły sobie ze zmiennym szczęściem. Zwycięstwa na swoim koncie zapisali: Novo, Delfin i Olimpia, a porażki zaliczyli: Gmina, Osa oraz LKS.

Novoplast 3:2 Oristo

Więcej informacji o naszym meczu znajdziecie tutaj, poniżej bramki z niedzielnego sparingu:

Czarni Rudzienice 1:1 Pogoń Prabuty

Podopieczni Tomasza Zakierskiego trenują i dalej grają pod okiem znanego szkoleniowca, co potwierdza, że plotki, które pojawiły się w ostatnim czasie na temat jego odejścia z zespołu były przedwczesne. Co więcej grający trener jako jedyny wpisał się w ostatni weekend na listę strzelców swojej drużyny walnie przyczyniając się do uratowanego remisu z Pogonią Prabuty, czyli z naszym najbliższym sparing-partnerem w zimowym okresie przygotowawczym.

GSZS Delfin 4:1 Start Nidzica

Ludzie trenera Wasielewskiego w kolejnym meczu kontrolnym zmierzyli się z nidzickim Startem. W pierwszej odsłonie rywale posiadali optyczną przewagę, ale to Delfin trafił do siatki. Na listę strzelców wpisał się B. Jabłonowski. Po zmianie stron rybinianie zdobyli kolejne gole, które były efektem ich dobrej gry. Bramkarza Startu pokonali: B. Jabłonowski, D. Gurzyński oraz M. Szatkiewicz. Gola honorowego dla piłkarzy z Nidzicy zdobył z rzutu karnego P. Sobotka.

Polonia Iłowo 4:1 Gmina Kozłowo

Pojedynek Iłowa z Kozłowem miał jednego bohatera. Został nim czołowy zawodnik Polonii - C. Jakim, który aż trzykrotnie znalazł sposób na pokonanie portero Gminy. Jedno trafienie dla piłkarzy trenera Grabińskiego zaliczył także K. Kruszyński. Strzelca honorowej bramki nie udało się nam ustalić.

Unia Susz 7:0 Osa Ząbrowo

Lider V ligi pokazał moc i na sztucznym boisku w Iławie zdemolował ząbrowską Osę 7:0. Bramki dla Unii zdobyli: Sz. Hanas x2, M. Karczewski, K. Kozłowski, M. Michałowski, K. Staniec, R. Strączek.

KS Tyrowo 1:2 Ewingi Zalewo

Piłkarze LKS-u dopiero w czwartym meczu kontrolnym znalaźli pogromcę. W miniony piątek, osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników, ekipa spod Ostródy musiała uznać wyższość Ewingów Zalewo. Gola dla przegranych zdobył B. Klamant.

Olimpia 1:0 Wisła Korzeniewo

Kopacze z Kisielic zapomnieli już o wysokiej porażce z Ossą i minionego weekendu odnieśli wyczekiwane zwycięstwo z Wisłą Korzeniewo (gdańska A klasa). Gola dla Olimpijczyków zdobył niezawodny A. Gwiazda, który w 2015 roku imponuje formą. Warto podkreślić, że wynik mógłby wyglądać z goła inaczej, gdyby nie fantastyczna postawa w bramce Kisielic Suchockiego.

Osa Biskupiec vs GKS II Wikielec

Niestety z powodu panującej grypy osłabiona kadrowo ekipa z Frednow zrezygnowała z test-meczu z Ossą, który miał się odbyć w sobotnie popołudnie na stadionie w Biskupcu.