Sparingi nr 7

• autor: kolek-1987, 2015-03-26 08:54

Pierwszy wiosenny weekend obfitował w bardzo dużą ilość bramek! Odnotowaliśmy dwa pogromy: w derbach gminy Grodziczno KSM zdeklasował Oristo, Delfiny z Rybna zmiotły Avistę, jak również hokejowy remis: Tyrowo i Fortuna wbiły sobie po 5. goli.

Jordan Kazanice 3:2 Novoplast

Więcej informacji o naszym meczu znajdziecie tutaj, poniżej skrót z sobotniego sparingu:

Ossa Biskupiec 2:1 Wicher Gwiździny

Weekendowe granie rozpoczęło się w piątkowe popołudnie w Bielicach, gdzie Ossa starła się z gwiździńskim Wichrem. Z tego, co nam wiadomo mecz miał dość wyrównany charakter, ale w ostatecznym rozrachunku lepsi okazali się gospodarze, którzy wbili rywalowi o jedną bramkę więcej.

Delfin Rybno 9:1 Avista Łążyn

Bardzo wysokie zwycięstwo zanotowali ludzie trenera Wasielewskiego, którzy w ostatnim oficjalnym sparingu przed ligą rozbili Avistę Łążyn. Delfin zmierzył się z 8. siłą B klasy i nie pozostawił jej wielkich złudzeń. Wiktoria 9:1 nie wymaga dodatkowego komentarza. Na listę strzelców wpisali się: M. Łożyński (4), P. Gross (2), D. Świniarski, B. Jabłonowski oraz M. Szatkiewicz.

Orzeł Ulnowo 0:4 Czarni Rudzienice

Na boisku w Szymbarku doszło do starcia dwóch reprezentantów ziemi iławskiej, czyli Orła z Czarnymi. Od pierwszego gwizdka arbitra podopieczni trenera Zakierskiego bardzo wysoko zawiesili poprzeczkę niżej notowanym kolegom. Ulnowiacy nie potrafili sobie poradzić z dobrą grą aktualnego lidera A klasy i ponieśli wyraźną porażkę 0:4. Do siatki trafili: M. Szulc, K. Wrześniak (2) oraz J. Duński.

ulnowo.eu

LKS Tyrowo 5:5 Fortuna Gągławki

Szalony przebieg miała rywalizacja pomiędzy LKS-em a Fortuną. Przez godzinę gry na boisku rządzili bezsprzecznie piłkarze spod Ostródy, którzy w tym czasie trzykrotnie przechytrzyli defensywę rywala. Od 63' ostro za odrabianie strat wzięli się podopieczni S. Czereszewskiego, którzy na przestrzeni kwadransa najpierw dogonili tyrowiaków, a później zdołali nawet wyjść na prowadzenie. W ostatnich minutach sparingu LKS odzyskał jednak kontrolę nad sytuacją i ostatecznie zdołał zagwarantować sobie remis. 4 gole tego dnia zapisał na swoim koncie P. Różycki. 5-tą bramkę dorzucił P. Langowski.

Osa Ząbrowo 2:1 Iskra Smykówko

W niedzielę w Szymbarku rozegrany został również pojedynek Ząbrowa ze Smykówkiem. Zawody zakończyły się nieznaczną wygraną A-klasowca dzięki trafieniom Zagórnego oraz Pietruszewskiego.

Oristo Montowo 1:11 KS Mroczno

Strzelecki rekord minionego weekendu nie należy jednak do piłkarzy z Rybna. Jeszcze większą skutecznością mogą pochwalić się futboliści z Mroczna, którzy w Montownie roznieśli w pył miejscowe Oristo aż 1:11. Głównym aktorem tego widowiska był nie kto inny jak M. Kamiński, który 7 razy trafił do siatki rywala. Pozostałe gole dla KSM zdobyli: K. Strzelecki, B. Sławiński oraz T. Górski.

fb.com/ks.mroczno