Zapowiedź 19. kolejki

• autor: kolek-1987/suzik84, 2015-05-28 14:30

Przed nami klasyk naszej ligi, czyli Delfin vs Czarni, który może wyłonić jednego, a nawet dwójkę beniaminków V ligi. Chyba mało kto się tego spodziewał, ale o ligowy byt walczy jeszcze 5 drużyn. W lidze typera obstawia znany, iławski dziennikarz radiowy - Wiesław Raczkowski.

Historia pojedynków Mszanowa z Tyrowem nie jest bogata, gdyż obejmuje raptem 3 spotkania. Trzeba przyznać, że LKS jest dla nas bardzo niewygodnym rywalem, bo w ligowych potyczkach nie potrafiliśmy z nim wygrać jak dotąd ani razu. Do tej pory zanotowaliśmy dwie porażki i jeden remis, bilans bramkowy: 10-4 na korzyść tyrowiaków (plus porażka w sparingu 22.03.2014 u nas 3:9).

HISTORIA MECZÓW LIGOWYCH DRUŻYN Z TYROWA I MSZANOWA

data gospodarze   goście wynik
02.10.2010 Finishparkiet Mszanowo - LKS Tyrowo 1:2
29.05.2011 LKS Tyrowo - Finishparkiet Mszanowo 2:2
12.10.2014 LKS Tyrowo - Novoplast Mszanowo 6:1

W niedzielne popołudnie także nie będzie łatwo o zwycięstwo. Reprezentanci ziemi ostródzkiej są bardzo podrażnieni passą 5 porażek z rzędu i w spotkaniu z Novo na pewno będą liczyć na przełamanie. W obozie mszanowiaków również nie jest wesoło. Naszemu trenerowi sen z powiek spędzają wciąż to nowe kontuzje oraz kartki. Po ostatnim meczu ligowym do listy kontuzjowanych dołączył J. Bartnicki, który ma problemy z lewą ręką.

Mimo zaistniałych okoliczności emocji na Mszanowskiej Arenie nie powinno zabraknąć. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do przybycia na stadion przy ul. Długiej. Pierwszy gwizdek G. Rudzińskiego w niedzielę o 16:00, a pomagać mu będą na liniach J. Kosobucki i G. Andryszczyk.

Relacja z jesiennego meczu tutaj, galeria z fanpage'a i skrót oraz foty ze strony rywali poniżej:

fb.com/Novoplast

kstyrowo.futbolowo.pl

NA 19. KOLEJKĘ ZAPRASZA ORAZ WYNIKI TYPUJE WIESŁAW RACZKOWSKI:

Delfin - Czarni: Mecz na szczycie tabeli może różnie się ułożyć. Wierzę w zespół z Rudzienic, że może powalczyć, ale nie przegrać. Mój typ 2:2.

Zamek - GKS II: Zamek w dobrej formie może zainkasować trzy punkty, ale zespół rezerw Wikielca powalczy o korzystny rezultat tego spotkania. Mój typ 1:1.

KSM - Ossa: Mecz sąsiadów z tabeli. Gospodarze zremisowali w ostatniej kolejce na wyjeździe, są więc w niezłej formie. Typuję 2:0.

Iskra - Osa: Osa ma o dziesięć punktów więcej w tabeli, więc będzie faworytem tego spotkania. Mój typ 0:2.

Gmina - Olimpia: Zespół z Kozłowa po porażce u wicelidera zapewne zrewanżuje się za porażkę i wygra gładko. Typuję 3:0.

Novo - LKS: Raczej faworytem spotkania będzie wyżej notowany zespół z Mszanowa. Mój typ 3:0.

UWAGA, UWAGA !!! MINI KONKURS NA NASZYM KLUBOWYM FANPAGE'U !!! :)

Środowy finał pucharu Ligi Europy rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie przeszedł już do historii. Mamy nadzieję, że podobał się Wam mecz, bo nam baaardzo i przy okazji stał się dla nas inspiracją do stworzenia mini-konkursu :) A oto szczegóły: Janusz Bartnicki (Novo) vs Thimothée Kołodziejczak (Sevilla). Zadanie znajdź x różnic byłoby wielkim banałem. Ale znajdź minimum 3 podobieństwa będzie wielkim wyczynem. Liczymy na waszą wyobraźnię! Prawidłowych odpowiedzi prosimy udzielać na naszej stronie na facebooku pod tym linkiem. Dla zwycięzcy konkursu przygotowaliśmy małe, chmielowe co nieco ;) Nagrodę wręczymy przed meczem Novo vs LKS.

ROZKŁAD 19. KOLEJKI PLUS OBSADA SĘDZIOWSKA:

kiedy? kto z kim? sędzia główny sędzia liniowy I sędzia liniowy II
sb 16:00 Delfin - Czarni MICHALAK R DEPTUŁA R TREPKA P
nd 13:00 Zamek - GKS II WIERZBOWSKI A GRYSZ T SZUL D
nd 15:00 KSM - Ossa * TROCHIM W BOCZKOWSKI W KORZENIAK S
nd 15:00 Iskra - Osa SZCZEPKOWSKI G PISAREWICZ Ł RYBACKA P
nd 16:00 Gmina - Olimpia * MIŁOSZEWSKI M WOLAŃSKI M RABCZYŃSKI R
nd 16:00 Novo - LKS RUDZIŃSKI G KOSOBUCKI J ANDRYSZCZYK G

* - na meczach będą obecni obserwatorzy, odpowiednio: M. Łukiewski, M. Wiśniewski.