autor: suzik84, 2015-11-10 16:20
W trakcie pisania...
Iskra 1:0 Novo
1:0 Patryk Szczepański '63
Opis meczu Iskra vs Novo znajdziecie tutaj . Poniżej gol oraz fotogaleria z naszego facebook'a:
fb.com/Novoplast
Płomień 2:4 GKS II
0:1 Damian Demczak 12' 0:2 Damian Demczak 36' 1:2 Adrian Sadowski 48' 2:2 Michał Solis 50' 2:3 Damian Demczak 51' 2:4 Dawid Kruczkowski 75'
W trakcie pisania...
Zamek 3:3 LKS
0:1 Adrian Gęstwicki 9' 1:1 Patryk Szwechowicz 25' 1:2 Michał Rutkowski 34' 2:2 Tomasz Słupski 43' 2:3 Michał Rutkowski 81' 3:3 Marcin Derkowski 90'+3 (k)
W trakcie pisania...
VIDEO
kstyrowo.futbolowo.pl
Ossa 6:1 Orzeł
1:0 Patryk Lewandowski 5' 2:0 Patryk Lewandowski 12' 3:0 Bartosz Szwaracki 15' 4:0 Patryk Lewandowski 63' 5:0 Mariusz Każmierczyk 70' 5:1 Sebastian Kamiński 78' 6:1 Bartosz Szwaracki 90'+1
W trakcie pisania...
KSM 4:1 Lider
1:0 Jacek Elgert 13' 2:0 Paweł Malinowski 32' 3:0 Adam Galiński 38' 4:0 Mariusz Gembicki 41' 4:1 Mateusz Żmijewski 79'
W trakcie pisania...
fb.com/ks.mroczno
Gmina 1:2 Osa
0:1 Maciej Pietruszewski 58' 0:2 Tomasz Borkowy 87' 1:2 Łukasz Dobies 89'
W trakcie pisania...
Tabela Ogólna
1. 11 24 8 0 3 43 - 19 +24
2. 11 21 7 0 4 45 - 28 +17
3. 11 20 6 2 3 25 - 17 +8
4. 11 19 6 1 4 20 - 13 +7
5. 11 19 6 1 4 32 - 24 +8
6. 11 18 6 0 5 24 - 23 +1
7. 11 17 5 2 4 21 - 29 -8
8. 11 16 5 1 5 19 - 20 -1
9. 11 13 4 1 6 24 - 37 -13
10. 11 11 3 2 6 23 - 25 -2
11. 11 9 3 0 8 16 - 29 -13
12. 11 5 1 2 8 13 - 41 -28
Ranking "Fair Play"
P Osa Ząbrowo 0 16 0 0 1 1 37 Ossa Biskupiec 1 19 0 0 0 0 38 LKS Tyrowo 2 21 0 0 0 0 42 Iskra Narzym 2 21 0 0 0 0 42 Zamek Kurzętnik 3 24 0 0 0 0 48 Płomień Turznica 3 22 0 1 0 0 48 Orzeł Ulnowo 3 19 0 0 0 2 48 Lider Złotowo 2 21 0 1 0 1 51 Gmina Kozłowo 2 18 0 3 0 1 53 KS Mroczno 3 24 0 3 0 0 60 GKS II Wikielec 4 25 1 2 0 1 63 Novoplast Mszanowo 3 31 0 1 0 2 76
Klasyfikacja Król Strzelców
13 Sylwester Kuciński GKS II 2 (+1) Marcin Derkowski Zamek 13 (+2) Bartosz Szwaracki Ossa 1 Dariusz Falkowski GKS II 11 Rafał Wiśniewski Zamek 1 Marek Gerych GKS II 10 Dawid Arczewski Iskra 1 Łukasz Kamiński GKS II 10 Daniel Lewandowski Ossa 1 Karol Kopaczewski GKS II 9 Przemysław Różycki LKS 1 Patryk Łukomski GKS II 8 Łukasz Mańka Gmina 1 Jarosław Otręba GKS II 8 Maciej Wilczak Orzeł 1 Arkadiusz Pieńkowski GKS II 8 (+1) Adrian Sadowski Płomień 1 Krzysztof Bęcławski Iskra 7 Marek Kopczewski GKS II 1 Tomasz Gorzki Iskra 7 (+2) Michał Rutkowski LKS 1 Grzegorz Gutowski Iskra 6 Tomasz Borkowy Osa 1 Mateusz Rynkowski Iskra 6 (+3) Patryk Lewandowski Ossa 1 Czesław Skuza Iskra 6 Artur Rozumiakini Ossa 1 (+1) Patryk Szczepański Iskra 6 Oskar Brzuszczak Zamek 1 (+1) Adam Galiński KSM 6 (+1) Patryk Szwechowicz Zamek 1 (+1) Mariusz Gembicki KSM 5 (+3) Damian Demczak GKS II 1 (+1) Paweł Malinowski KSM 5 Piotr Dymowski GKS II 1 Kacper Strzelecki KSM 5 (+1) Jacek Elgert KSM 1 Adrian Andrzejczak Lider 5 Maciej Kamiński KSM 1 Mateusz Erdman Lider 5 Paweł Klimek Orzeł 1 Łukasz Mróz Lider 5 Mariusz Wenderski Orzeł 1 Wojciech Ćwik LKS 5 Kamil Solecki Osa 1 (+1) Adrian Gęstwicki LKS 5 Maciej Klimecki Płomień 1 Piotr Falczyński LKS 5 (+1) Tomasz Słupski Zamek 1 Bartosz Klamant LKS 4 Dominik Kempkowski Lider 1 Kamil Kowalski LKS 4 Sylwester Bukowski Novoplast 1 Paweł Langowski LKS 3 (+1) Dawid Kruczkowski GKS II 1 Tomasz Lesiński LKS 3 Robert Sobotka Gmina 1 Andrzej Pasiut LKS 3 Błażej Sławiński KSM 1 Damian Rawdonis LKS 3 Damian Waruszewski KSM 1 Adrian Mederski Novoplast 3 Remigiusz Kowalski Novoplast 1 Mateusz Nowiński Novoplast 3 Piotr Misiak Orzeł 1 Maciej Oelberg Novoplast 3 Jarosław Chodowiec Osa 1 Andrzej Podlaszewski Novoplast 3 (+1) Mariusz Każmierczyk Ossa 1 Michał Raciborski Novoplast 2 Robert Łopatyński GKS II 1 Michał Szwechowicz Novoplast 2 Przemysław Szczepański Gmina 1 (+1) Sebastian Kamiński Orzeł 2 Adrian Żmijewski Gmina 1 Robert Markuszewski Orzeł 2 Damian Ambroziak Iskra 1 Daniel Sikorski Orzeł 2 Adrian Cieszkowski Iskra 1 Grzegorz Rodak Osa 2 Krzysztof Nadarzyński Iskra 1 Dominik Jęczewski Ossa 2 Michał Rynkowski Iskra 1 Jakub Jęczewski Ossa 2 Michał Andrzejczak Lider 1 Mateusz Nadrowski Ossa 2 Robert Kaczyński Lider 1 Wiesław Otręba Ossa 2 (+1) Mateusz Żmijewski Lider 1 Piotr Chiliński Płomień 2 Dawid Dąbrowski Novoplast 1 Szymon Liberacki Płomień 2 Sebastian Marciniak Osa 1 Maciej Zglenicki Płomień 2 Jakub Jaroszewski Ossa 1 Arkadiusz Ziółkowski Płomień 2 Bartosz Solis Płomień 1 Kazimierz Jaworski Zamek 2 (+1) Michał Solis Płomień 1 Mateusz Szpakowski Zamek