Podsumowanie Rundy Jesiennej 2015

• autor: suzik84, 2015-11-30 08:00

Dzisiaj jeszcze Andrzejki, ale od jutra prawie przez cały Adwent będzie trwała nasza cykliczna zabawa z wyborem najlepszego trenera, trójki arbitrów, najładniejszego gola oraz Jedenastki Jesieni! 180. piłkarzy oraz pozostali kandydaci czekają na wasze głosy. Zapraszamy!

Dla tych, którzy nie śledzili naszych konkursów przypominamy pokrótce zasady naszej zabawy (Uwaga! Trochę zmodyfikowaliśmy sposób głosowania!). Każdego dnia oddajecie głosy w naszych ankietach na waszych ulubieńców oraz osoby, które według was zasługują na wyróżnienie. Do Jedenastki Jesieni wg kibiców kandyduje łącznie 180 zawodników, po 15-stu z każdej drużyny, którzy najdłużej występowali na boiskach naszej ligi w tej rundzie. Głosować może każdy użytkownik na zasadzie multiwyboru (od 1 do max wszyscy wskazani w ankiecie, a dopiero na końcu wciskamy głosuj). Każdy konkurs trwa przez 6 dni (wyjątek: Gol Jesieni 12 dni), po każdych 48h eliminujemy tych, którzy zdobyli najmniej głosów, ankiety się zerują i zaczynamy głosować od początku z mniejszą liczbą kandydatów (zebrane głosy nasza redakcja będzie zapisywać i na końcu je zsumujemy, będą istotne, gdy w Jedenastce Rundy znajdzie się więcej niż 3 zawodników z jednego klubu).

W konkursie na Arbitra Jesieni bierze udział 7 głównych oraz 11 liniowych (w obu przypadkach ci, którzy sędziowali min. 4 mecze w naszej lidze w minionej rundzie) oraz co jest nowością i wyjątkiem: 4 panie arbiter, które sędziowały w tej rundzie, jak i zeszłej, wiosennej. Z tego grona wybierzemy "trójkę sprawiedliwych" (boczny również może wygrać konkurs, główni mogą zostać liniowymi).

W każdej 3. rundzie poszczególnego konkursu mogą głosować już tylko osoby zalogowane (w konkursie na Bramkę Jesieni od półfinałów).

W konkursie na Gola Jesieni kandydują 24. bramki podzielone na 6. grup po 4. gole w jednej. Każda drużyna ma po 2. swoich kandydatów. O rozstawieniu w grupach zdecydował "klucz-wężyk" zgodnie z miejscami zajętymi przez dane drużyny w tabeli, a o tym, który gol danego team'u jest nr 1 i 2 rozstrzygnęła nasza redakcja. Drabinka od 1/8 finału jest taka sama jak na Euro 2016. Każda runda (w tym grupowa i pucharowa) trwa po 2 dni.

A B C D E F
1 GKS 1 OSSA 1 LKS 1 KSM 1 ZAM 1 ISK 1
2 LID 1 NOVO 1 PŁO 1 ORZ 1 GMN 1 OSA 1
3 ISK 2 KSM 2 ZAM 2 GKS 2 OSSA 2 LKS 2
4 GMN 2 PŁO 2 LID 2 OSA 2 ORZ 2 NOVO 2

Listę wszystkich kandydatów nominowanych w naszym podsumowaniu rundy znajdziecie tutaj.

Na samym końcu 24. grudnia, na podstawie głosów zebranych przez 3,5 tygodnia, wybierzemy 'Jedenastkę Jesieni' łącznie z ławką rezerwowych:) Zasada, która będzie obowiązywała podczas ustalania 'złotej 11' jest troszkę zmodyfikowana od poprzednich edycji:

Aby nie doszło do sytuacji, w której wybrana "11" będzie składać się z zawodników tylko z jednej drużyny, wprowadziliśmy ograniczenia, że w "zwycięskiej, wyjściowej jedenastce" może znaleźć się maksymalnie 3 zawodników z danego zespołu - w skrajnym przypadku 4 jeśli wygrają w kategoriach Bramkarz, Obrońca, Pomocnik, Napastnik Jesieni (z ławką rezerwowych 5). Skład wybieramy formalnie według żelaznej taktyki 1-4-4-2, a w rezerwie 1-2-2-1, ale UWAGA, gdyż może nastąpić modyfikacja ustawienia !!! Jeśli np. 5. obrońca zdobędzie w 3. rundzie więcej głosów niż 4. pomocnik to "wygryzie" go ze składu itd. Tak więc w "11" może znaleźć się od 3. do 5. obrońców i pomocników oraz od 1. do 3. napastników. O kolejności zdecydują zdobyte głosy, przy równej liczbie: ostateczna decyzja należeć będzie do redakcji:)

Zatem do dzieła! Życzymy miłej i udanej zabawy!

Terminy głosowania:

Od 1. grudnia wtr do 6. grudnia ndz
1) Bramkarz Jesieni (14, 8, 4)
2) Trener Jesieni (12, 8, 4)

Od 7. grudnia pon do 12. grudnia sob
1) Obrońca Jesieni (59, 30, 10)
2) Arbiter Jesieni (22, 12, 6)

Od 13. grudnia ndz do 18. grudnia ptk
1) Pomocnik Jesieni (72, 30, 10)
2) Gol Jesieni (12 ABC, 12 DEF, 16)

Od 19. grudnia sob do 24. grudnia czw
1) Napastnik Jesieni (36, 18, 6)
2) Gol Jesieni (8, 4, 2)

UWAGA! ANKIETY W PIERWSZYCH DWÓCH TURACH MAJĄ OPCJĘ MULTIWYBORU! MOŻEMY WYBIERAĆ I ZAZNACZAĆ KILKU KANDYDATÓW (OD MIN 1 DO MAX WSZYSCY) A DOPIERO NA KOŃCU WCISKAMY PRZYCISK 'GŁOSUJ'! :) W TRZECIEJ RUNDZIE PRAWO GŁOSU MAJĄ TYLKO UŻYTKOWNICY POSIADAJĄCY KONTO NA FUTBOLOWO.PL. W NAWIASACH PODANO LICZBĘ KANDYDATÓW, JAKA ROZPOCZYNA KONKURS I AWANSUJE ZA DWA DNI DO NOWEJ RUNDY. ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONY CZAS WOLNY, ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO WCZEŚNIEJSZEGO/PÓŹNIEJSZEGO WYŁĄCZENIA/WŁĄCZENIA ANKIET, TAK WIĘC NIE CZEKAJCIE Z GŁOSOWANIEM DO OSTATNIEJ CHWILI!!!

autor: frednowy 2015-12-05 20:59:11

Profil frednowy w Futbolowo Kopczewski Marek GKS (napastnik)

autor: suzik84 2015-12-05 22:39:23

Profil suzik84 w Futbolowo Kolego! Rok temu też mnie poprawiałeś w tym samym konkursie i akurat podałeś, że Marek jest obrońcą, dlatego w tej edycji zasegurowałem się tamtą uwagą ;) Ze względu na to, że przygotowałem już ankietę na Obrońcę Jesieni, w miejsce Kopczewskiego wstawie "iksy" lub zostawie puste miejsce, gdyż usunięcie jednej pozycji z ankiety nie jest możliwe, musiałbym stworzyć nową, a to jest czasochłonne przy 60 nazwiskach... Marek pojawi się zatem w konkursie na napastnika. Odnośnie Czesława Skuzy, który jest bramkarzem, ale zagrał w rundzie między słupkami tylko 3 razy, a resztę meczy "w polu", został nominowany w kategorii pomocnik. Jeśli znajdziecie jeszcze jakieś inne "dziwadła" dajcie znać!