Wczoraj astronomiczna, dziś już kalendarzowa. Wiosna, bo o niej mowa, jak zwykle bardzo wyczekiwana w końcu przyszła, ale ta piłkarska zawita dopiero za 12. dni! Czas najwyższy na przyjrzenie się co tam w trawie piszczy, czyli na przegląd kadrowych zmian!
OSSA BISKUPIEC
Przychodzą: Michał Foj - 30.09.99 N (Ossa U-19), Michał Maroński - 07.11.94 P (powrót), Łukasz Rzeźnikiewicz - 07.12.84 P (Żak Jamielnik), Łukasz Święty - 21.10.99 P (Ossa U-19)
Odchodzą:
GMINA KOZŁOWO
Przychodzą: Michał Michciński - 27.01.93 ? (???), Andrzej Piotrowski - 12.01.85 P (Polonia Iłowo)
Odchodzą:
ZAMEK KURZĘTNIK
Przychodzą: Karol Chrapiński - 17.07.92 P/N (powrót), Krzysztof Czarnecki - 10.08.87 P/N (Oristo Montowo), Tomasz Nadwodny - 19.11.98 P (Zamek U-19), Michał Wichrowski - 16.04.95 P (LZS Bobrowo), Mariusz Wiśniewski - 05.08.82 B (powrót)
Odchodzą:
KS MROCZNO
Przychodzą: Radosław Buczkowski - 03.08.80 P (Novoplast Mszanowo), Marcin Gryza - 05.02.92 ? (Sparta Brodnica)
Odchodzą:
NOVOPLAST MSZANOWO
Przychodzą: Grzegorz Dzwonkowski - 24.04.97 B (Delfin Rybno, wypożyczenie), Tomasz Harfelder - 28.03.79 O/T (Żak Jamielnik), Piotr Kamiński - 11.06.93 P (powrót), Mateusz Kołakowski - 03.05.89 N (Żak Jamielnik), Radosław Pełka - 06.04.92 O (powrót), Tomasz Skrzypczak - 01.02.95 P (Wicher Gwiździny, wypożyczenie), Jacek Soboczyński - 14.01.00 P (Wicher Gwiździny, wypożyczenie), Karol Taranowski - 28.03.87 O/P (powrót)
Odchodzą: Radosław Buczkowski - 03.08.80 P (KS Mroczno), Dawid Dąbrowski - 23.03.92 P (Lider Złotowo), Remigiusz Kowalski - 03.02.96 O (Delfin Rybno, wypożyczenie), Dawid Lendzionowski - 21.09.86 B (przerwa), Adrian Mederski - 20.03.80 O/T (Lider Złotowo), Kamil Sass - 22.11.95 N (przerwa???)
ISKRA NARZYM
Przychodzą: Kamil Browarek - 06.03.94 O (Polonia Iłowo, definitywny)
Odchodzą:
PŁOMIEŃ TURZNICA
Przychodzą: Jakub Bojanowski - 05.10.94 P (Kormoran Zwierzewo), Grzegorz Brodziński - 06.10.95 O (Motor Lubawa), Piotr Dutkowski - 16.07.94 O (powrót), Krzysztof Kozłowski - 05.12.92 ? (powrót), Jakub Skirzewski - 25.09.87 P (Warmiak Łukta), Radosław Teliszewski - 11.04.87 P/N (Wda Świecie)
Odchodzą: Mateusz Klamant - 13.02.93 P (FC Dajtki)
LKS TYROWO
Przychodzą: Denis Gęstwicki - 14.08.98 ? (wolny), Mateusz Karbowski - 28.01.92 ? (wolny), Maciej Kozioł - 14.02.93 P (Sokół Ostróda), Sebastian Skolimowski - 05.08.93 P (powrót), Arkadiusz Warszawski - 16.01.81 ? (wolny), Piotr Wiśniewski - 05.01.00 ? (wolny),
Odchodzą: Mariusz Gradys - 08.05.93 P (Ewingi Zalewo), Karol Kowalski - 29.08.94 O (koniec, kontuzja)
ORZEŁ ULNOWO
Przychodzą: Mariusz Budziński - 29.03.90 O (Unia Susz)
Odchodzą: Radosław Sobkowiak - 23.08.89 P (przerwa)
GKS II WIKIELEC / FREDNOWY
Przychodzą:
Odchodzą:
OSA ZĄBROWO
Przychodzą: Damian Czarnowski - 25.03.99 O (GKS Wikielec, wypożyczenie), Arkadiusz Maliszewski - 15.03.95 B (Jeziorak U-19), Paweł Strączek - 01.02.96 ? (Unia Susz, definitywny), Mateusz Zarzycki - 17.04.97 ? (Unia Susz, definitywny)
Odchodzą: Łukasz Olszewski - 20.03.94 N (GKS Szymbark, wypożyczenie)
LIDER ZŁOTOWO
Przychodzą: Dawid Dąbrowski - 23.03.92 P (Novoplast Mszanowo), Łukasz Kolwicz - 07.08.98 B (Constract Lubawa), Adrian Mederski - 20.03.80 O (Novoplast Mszanowo),
Odchodzą: Grzegorz Dobies - 09.03.87 B (koniec), Mateusz Zalewski - 26.07.95 N (Orzeł Grabowo)
*** Uwaga! Dane pochodzą ze stron klubowych oraz z laczynaspilka.pl. Autorzy tego zestawienia są świadomi, że nie wszystko może się zgadzać, dlatego też proszą poniżej o komentarze osoby, które wiedzą coś więcej na ten temat:) Pogrubioną czcionką zaznaczono transfery niepotwierdzone, bądź takie, które obiły się nam o uszy;)