Finishparkiet vs Kormoran Zwierzewo

• autor: suzik84, 2009-06-17 13:45
Czas na ostatni mecz tego sezonu. Mimo iż w A-klasie karty już dawno rozdane to jednak czeka nas prestiżowy pojedynek z świeżo upieczonym beniaminkiem V ligi. Zapraszamy wszystkich w niedzielę o 14 na boisko w Mszanowie!!!
Przez trzy ostatnie sezony drużyna Kormorana Zwierzewo grała w trzech różnych grupach A-klasy. Przez ten czas zespół ze Zwierzewa grając w meczach wyjazdowych pokonał ponad 4000 km!!! My już policzyliśmy i wiemy w czym tkwi sukces Kormorana. Czym krótsze wyjazdy w sezonie, tym lepszy wynik na koniec ;]

W tabelach oczywiście uwzględniliśmy km w jedną i drugą stronę (czyli odległość między miejscowościami mnożyliśmy przez 2).

Wracając pamięcią do naszego "słynnego" sezonu 2001/2002 i rzekomego awansu do A-klasy przypomniało nam się, że mieliśmy możliwość grania w grupie elbląskiej A-klasy...
Co najmniej 2000 km zrobionych podczas meczów wyjazdowych w całym sezonie... Dobrze, że zrezygnowaliśmy. Na pocieszenie dodamy, że w obecnym sezonie zrobiliśmy tylko 550 km:]

A tak cieszą się kibice Kormorana:)

W każdym bądź razie jesteśmy pełni podziwu dla piłkarzy Kormorana. Tyle kilometrów jak na rozgrywki A-klasy to bardzo bardzo wiele. Ale wróćmy jeszcze na koniec do głównej sprawy, czyli do meczu. Mamy już zapewnione 7. miejsce na koniec sezonu a rywale są już w lidze okręgowej. Niby mecz o nic a jednak mamy rachunki do wyrównania. Przede wszystkim dobrze będzie jak zamażemy te 0:4 z rundy jesiennej i pokusimy się o małą niespodziankę. Liczymy na was chłopaki i pokażcie na co was stać!!!:)

Ostatnia 26. kolejka przedstawia się następująco:
(wszystkie mecze w niedziele o 14:00)

Start II Nidzica - GKS LZS Szymbark 0:3 vo
Finishparkiet Mszanowo - Kormoran Zwierzewo
Polonia Iłowo - Vel Dąbrówno
Kormoran Ruszkowo - GKS II Wikielec
Czarni Rudzienice - Iskra Smykówko
Olimpia Kisielice - GSZS Rybno

autor: ~Kormoran 2009-06-17 15:03:01

avatar Pozdrowienia dla sympatyków piłki w Mszanowie. Obiecujemy, że powalczymy o zwycięstwo i dzięki temu oba zespoły stworzą widowisko na dobrym poziomie.