Czarni vs Finishparkiet - zapowiedź

• autor: suzik84, 2009-08-20 14:15
Sezon 2009/10 czas zacząć! Na pierwszy pojedynek ruszamy do Rudzienic. W niedziele o 14 mecz z Czarnymi.

Finishparkiet 4:1 Czarni - relacja z meczu wiosna 2009

Jeszcze tydzień temu w na pierwszy mecz sezonu mieliśmy jechać do Ruszkowa a liga liczyła 12 zespołów. Teraz po "przeprowadzce" GLKS Jonkowo grupa skurczyła się o jeden team a terminarz przewrócił się do góry nogami. W wyniku zaistniałych zmian pierwsze 90 minut sezonu rozegramy w Rudzienicach.

W meczu z Czarnymi o punkty na pewno nie będzie łatwo. Jesienią przegraliśmy tam aż 1:3. Mimo iż w dwumeczu okazaliśmy się lepsi (4:1 w Mszanowie) to jednak boisko rywala raczej będzie atutem gospodarzy niedzielnego spotkania. Pamiętajmy, że zespół Czarnych ma za sobą doświadczenie w lidze okręgowej gdzie grali zupełnie jeszcze niedawno.

Jak wykorzystaliśmy okres przygotowawczy? O jakie miejsce w tabeli będziemy walczyć? Kto będzie liderem zespołu? Może ktoś z młodych zawodników okaże się "czarnym koniem"? Pierwszy mecz zapewne zweryfikuje choć po trochu te i wiele innych pytań dotyczące naszej formy w nowym sezonie.
W imieniu swoim jak i kibiców życzę nam wszystkim wiele wrażeń związanych z występami naszych piłkarzy.

Rozkład pierwszej kolejki sezonu 2009/10 wygląda tak:

Radomniak Radomno - pauza
Polonia Iłowo - GKS II Wikielec (sobota 16)
Olimpia Kisielice - Zamek II Kurzętnik (sobota 16)
Kormoran Ruszkowo - GKS LZS Szymbark (niedziela 14)
GSZS Rybno - Iskra Smykówko (niedziela 16)
Czarni Rudzienice - Finishparkiet Mszanowo (niedziela 14)

A tak na zakończenie proponujemy wam LIGĘ TYPERÓW!!! Czyli wspólną zabawę w typowanie wyników każdego meczu w naszej grupy A-klasy.
Zasady są proste. Wystarczy się zalogować na stronie i obstawiać rezultaty meczów. Za dokładny wynik pojedynku są trzy punkty do zgarnięcia a za wskazanie rezultatu (  dajmy na to obstawiacie 2:0 dla Finishu a wygra tylko 1:0 bądź obstawiliście remis 1:1 a będzie 2:2 itd. ) wtedy dostajecie 1 punkt.
UWAGA!!! Trzeba obstawiać maksymalnie do 30 minut przed rozpoczęciem każdego meczu!!! Zapraszamy wszystkich i życzymy wielu wrażeń!!!