Osa 6:0 Mszanowo

• autor: suzik84, 2017-04-15 18:00

Kolejna klęska mszanowskiej drużyny w Twierdzy Ząbrowo !!! Po raz 5. nasi piłkarze grali o ligowe punkty na boisku Osy i kolejny raz doznali tam dotkliwej i bolesnej porażki, tym razem 6:0 (2:0). Strzelcami goli zostali: Cezary Dedek x3, Maciej Pietruszewski x2 i Mariusz Śliżewski.

Jeszcze nigdy w historii ligowych pojedynków obu drużyn na Stadionie Wiejskim w Ząbrowie ekipa spod NML nie zdobyła choćby jednego punktu. Niestety po ostatnim pojedynku ta statystyka się nie poprawiła, a do poprzednich niechlubnych wyników: 5:1, 8:1, 7:0, 4:1 możemy dopisać jeszcze 6:0, co łącznie od 2004 roku, czyli pierwszego meczu, daje 30:3 dla "Twierdzy Ząbrowo"...

Worek z bramkami sobotnich zawodów otworzył Cezary Dedek już w 14', który wykorzystał asystę Damiana Czarnowskiego. Na przerwę obie ekipy schodziły przy stanie 2:0, gdyż w 39' Dominik Zakrzewski idealnie obsłużył Macieja Pietruszewskiego, który nie dał większych szans w mszanowskiej bramce Michałowi Korolowi, wypożyczonemu z Radomniaka Radomno.

Ten sam zawodnik podwyższył rezultat na 3:0 w 51', a ostatnie podanie otrzymał od Kamila Soleckiego. Następne bramki wpadły odpowiednio w 68' i 78', a ich autorem był Cezary Dedek. Przy pierwszym golu byłemu piłkarzowi Czarnych Rudzienice pomógł Damian Czarnowski, natomiast drugie trafienie to już indywidualny popis napastnika ząbrowskiej Osy.

Kropkę nad i w 87' postawił Mariusz Śliżewski, który wykorzystał podanie Łukasza Olszewskiego.

Osa Ząbrowo 6:0 (2:0) LZS Mszanowo

Gole: Cezary Dedek 14', 68,' 78', Maciej Pietruszewski 39', 51', Mariusz Śliżewski 87'.

Skład: Michał Korol - Henryk Świątkowski, Lucjan Szwarc, Andrzej Podlaszewski, Dawid Ewertowski (65' Tomasz Harfelder) - Wojciech Banacki (63' Sebastian Lange), Patryk Flaszyński, Mateusz Nowiński (82' Michał Łukaszewski), Damian Jankowski - Michał Raciborski (83' Mariusz Bartkowski), Tomasz Skrzypczak (60' Sylwester Bukowski).