Ossa 4:1 Mszanowo

• autor: Damian J., 2017-05-20 19:45

Derby powiatu dla Ossy! W pojedynku dwóch drużyn z ziemi nowomiejskiej lepsi okazali się podopieczni Mariusza Kaźmierczyka wygrywając pewnie 4:1 (2:0). Trener gości, Tomasz Harfelder, nie mógł tego dnia skorzystać w Bielicach z optymalnej kadry meczowej.

Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla gospodarzy, którzy już w pierwszej akcji meczu zdołali pokonać bramkarza Mszanowa. Gola głową zdobył Artur Rozumiakini. Dalsze minuty to dominacja zespołu z Biskupca. W 22 minucie wynik na 2-0 podwyższył Daniel Lewandowski. Zespół Mszanowa próbował tego dnia grać z kontry, lecz mimo kilku dobrych sytuacji wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Po przerwie obraz gry diametralnie się zmienił – to drużyna przyjezdnych była więcej przy piłce, czego efektem była bramka w 64 minucie grającego trenera Tomasza Harfeldera. Zespół z Mszanowa próbował doprowadzić do wyrównania, ale Biskupiec świetnie się bronił. W 84 minucie sędzia podyktował dla gospodarzy bardzo kontrowersyjny rzut karny, który został pewnie wykorzystany. Czwartą bramkę w 90min. dla Biskupca zdobył bezpośrednio z rzutu rożnego Mariusz Kaźmierczyk. Wynik końcowy 4-1.

Osa Biskupiec 4:1 (2:0) LZS Mszanowo.

Gole: Artur Rozumiakini 2', Daniel Lewandowski 22', Tomasz Rakowski 84' (k), Mariusz Kaźmierczyk 90' - Tomasz Harfelder 64'.

Skład: Michał Korol (85' Patryk Perłowski) - Paweł Stępień, Sławomir Raciborski, Henryk Świątkowski, Tomasz Skrzypczak - Wojciech Banacki (55' Sebastian Lange), Patryk Flaszyński (63' Tomasz Harfelder), Mateusz Nowiński, Damian Jankowski - Dawid Lendzionowski (78' Michał Łukaszewski), Mateusz Kołakowski.