Sparing nr 1 - Mszanowo 4:7 Delfin

• autor: lendri, 2017-07-23 21:44

Pierwszy test za nami! W pierwszym sparingu Mszanowo gościło na własnym boisku spadkowicza IV ligi - Delfina Rybno. Po szalonym i pełnym błędów meczu, lepsi od przemeblowanej ekipy gospodarzy okazali się bardziej doświadczeni przyjezdni, zwyciężając 4:7.

LZS Mszanowo 4:7 (1:2) GSZS Delfin Rybno

Bramki: Zawodnik testowany x2, Jabłoński, Bukowski - Łożyński x3, Łukaszewski, Jabłonowski, Szatkiewicz, Żądłowski

Skład LZS Mszanowo: J. Lendzionowski, Świątkowski, Zawodnik testowany, Szwarc, Skrzypczak - Jankowski, Podlaszewski, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Nowiński - Zawodnik testowany

grali także: M. Raciborski, Stępień, Łukaszewski, Bukowski, Jabłoński, Zawodnik testowany x2

Skład GSZS Delfin Rybno: Leśniewski - Wiśniewski, Ksiuk, Dzwonkowski, Mederski - Rożentalski, Łukaszewski, Choma, Jabłonowski, Zawodnik testowany - Łożyński

grali także: Piórkowski, Gross, Szatkiewicz, Jasik, Kłosowski, Blank, Drzewiński, Żądłowski, Zasadzki

Chyba nikt nie może żałować, że wybrał się tego dnia na sparing wyżej wymienionych zespołów. Obie drużyny zdecydowały się na wymianę ciosów, dzięki czemu byliśmy świadkami wielu trafień i akcji, które powinny zakończyć się jeszcze większą ilością goli zarówno z jednej jak i drugiej strony. Choć wynik nie jest pozytywny dla drużyny gospodarzy, wielu kibiców nie szczędziło pochwał za strzelenie czterech bramek dużo wyżej notowanemu rywalowi i grę, która w kilku fragmentach meczu mogła naprawdę się podobać. Obecność siedmiu nowych zawodników sprawiała, że ciężko było czasami o zgranie i zrozumienie, co na pewno utrudniało grę z mocnym rywalem, ale jednocześnie pozwala patrzeć na przyszłość w zdecydowanie jaśniejszych barwach. Wkrótce do drużyny dołączą kolejne nowe twarze, które być może zostaną w klubie na najbliższy sezon, o wszystkich transferach klubu poinformujemy niezwłocznie po załatwieniu formalności. Najbliższy sparing LZS Mszanowo rozegra w sobotę (29.07) o godzinie 17:00 z Tyrowem na boisku rywala.