Duże wzmocnienia w Mszanowie

• autor: suzik84, 2017-07-26 23:00

Karuzelę transferową czas zacząć! Wszystkie drużyny poczynają wszelkie starania, by wzmocnić kadry przed nadchodzącym sezonem i walczyć o najwyższe lokaty. W letnim okienku swoją obecność na rynku chce zaznaczyć Mszanowo, które "zakontraktowało” bardzo ważnych graczy.

Miniona środa była jednym z ważniejszych dni klubu w letniej przerwie, ponieważ udało się dogadać z graczami, którzy w dużym stopniu wzmocnią zespół i pozwolą na rywalizację z najlepszymi. Jednocześnie informujemy, że nie są to ostatnie transfery i wkrótce poinformujemy o kolejnych, które również będą bardzo znaczące. Poniżej przedstawiamy w kilku słowach graczy, którzy zdecydowali się grać od najbliższej rundy w naszym klubie.

Remigiusz Kowalski (Radomniak Radomno) – zawodnik ten powraca do klubu po rocznym wypożyczeniu z Radomniaka Radomno, w którym był jedną z kluczowych postaci układanki Sławomira Mówińskiego i wszystkie mecze rozgrywał od pierwszej do ostatniej minuty. Nominalną pozycją tego gracza jest obrona, a świetne warunki fizyczne i młody wiek (1996) sprawiają, że klub powinien mieć z niego ogromną pociechę.

Jakub Lendzionowski (Delfin Rybno) – nasz nowy trener nie będzie skupiał się tylko na szkoleniu, ale również na strzeżeniu naszej bramki. Jak napisaliśmy jakiś czas temu, osoby Kuby nie trzeba nikomu przedstawiać, a my mamy z jego obecnością między słupkami bardzo miłe wspomnienia. W poprzednim sezonie reprezentował GSZS Delfin Rybno w rozgrywkach IV ligi, w której rozegrał 25 spotkań, a to sprawia, że na pewno podniesie poziom sportowy w zespole.

Piotr Kraśnicki (Delfin Rybno) – Ogromna dawka doświadczenia, która zdecydowanie odegra dużą rolę w mszanowskiej defensywie. Zawodnik ten był bardzo pewnym i ważnym ogniwem w obronie występującego ostatnio w IV lidze Delfina Rybno, z którego przenosi się do naszego zespołu. Ze względu na kontuzję stracił rundę jesienną, lecz na wiosnę z marszu wskoczył z powrotem do składu i robił to, co do niego należy. 32-letniego obrońcę charakteryzuje ambicja i waleczność do ostatniej minuty, a to zapewnia dużą jakość formacji obronnej.

Mariusz Markuszewski (Delfin Rybno) – młodzieżowiec (1997) z doświadczeniem IV-ligowym to prawdziwy skarb w naszych rozgrywkach. Mariusz w minionym sezonie biegał po boiskach najwyższej ligi w naszym województwie i był jednym z podstawowych zawodników, a fakt ten sprawia, że boczny pomocnik będzie bardzo dużym wzmocnieniem naszego teamu. Zawodnika cechuje przede wszystkim szybkość i dobra technika, przez co powinien napsuć wiele krwi przeciwnikom.

Nowych zawodników witamy w zespole i życzymy samych wygranych w naszych barwach. W najbliższym czasie, po załatwieniu formalności przedstawimy kolejnych graczy, którzy dołączą do naszej drużyny.