22. sierpnia

KS Mroczno 1:2 Lider Złotowo
Wel Lidzbark 2:0 Zamek Kurzętnik
Grunwald Gierzwałd 5:4 Iskra Narzym

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. szymo15 7
2. lendri 5
3. Xeo321 5
4. maliniak995 2

Ekstraklasa.tv

Sparing nr 3 - Świedziebnia 0:1 Mszanowo

• autor: lendri, 2017-08-05 23:50

Dobra seria podtrzymana! Trzeci test-mecz wypadł na plus, a dobra postawa na boisku przełożyła się na skromną wiktorię za sprawą P. Flaszyńskiego. Choć wygrana powinna być wyższa, cieszy głównie czyste konto i dobra gra w obronie. W rozwinięciu skład i galeria z meczu.

Drużyna ze Świedziebni w okresie wakacyjnym ma spore wzięcie wśród drużyn występujących w 4 grupie A klasy. Nie tak dawno z tym rywalem mierzył się Wel Lidzbark Welski (1:1), a w ostatni weekend to piłkarze z Mszanowa sparowali się z tym przeciwnikiem.

Mimo dość mocno świecącego słońca i wysokiej temperatury spotkanie rozgrywane było w dość żywym tempie. Zgromadzeni wokół boiska kibice nie mogli narzekać na nudę. Ku naszemu zadowoleniu musimy stwierdzić, że więcej okazji podbramkowych kreowali goście z Mszanowa.

W pierwszej połowie bardzo mocno z dystansu huknął M. Łukaszewski, a chwilę później jeden z obrońców gospodarzy wyręczył swojego bramkarza wybijając futbolówkę z linii bramkowej.

Naszym obrońcom tylko raz mocniej zabiły serca. Po uderzeniu z rzutu wolnego dobrą interwencją popisał się J. Lendzionowski i cała sprawa zakończyła się jedynie na strachu.

Po zmianie stron wciąż z gry więcej miała nasza ekipa. Bliski szczęścia był nowy nabytek - Piotr Kraśnicki, lecz jego strzał zza pola karnego w znakomitym stylu sparowany został do boku przez golkipera Świedziebni.

W okolicach 70. minuty padła jedyna bramka tego popołudnia. Świetne prostopadłe podanie zawodnika testowanego wykorzystał mający sporo wolnego miejsca P. Flaszyński i precyzyjnym strzałem tuż przy dłuższym słupku ulokował futbolówkę w sieci.

Chwilę później miejscowi mogli skutecznie opowiedzieć, ale zabrakło im szczęścia. Po główce napastnika z powiatu brodnickiego futbolówka obiła poprzeczkę bramki strzeżonej przez J. Lendzionowskiego.

LZS Świedziebnia 0:1 (0:0) LZS Mszanowo. Bramka: Patryk Flaszyński.

Skład: Lendzionowski - Skrzypczak, Bukowski, R. Kowalski, Kraśnicki - Łukaszewski, Pełka, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Jabłoński - Zawodnik testowany

Grali także: Flaszyński, Zawodnik testowany

Mszanowo.tv