21. czerwca

boisko w Nowej Wsi

Sparing nr 4 - Mszanowo 6:2 Drwęca U19

• autor: lendri, 2017-08-08 20:45

Zwycięstwem nad juniorami KS Drwęcy zakończył się czwarty sparing Mszanowa. Mimo niezbyt zachwycającej gry i rażącej nieskuteczności udało się zdobyć 6 bramek, które pozwoliły odnieść zdecydowaną wygraną. Bohaterem został Jarek Skonieczka, strzelec hat-tricka.

LZS Mszanowo 6:2 (3:1) KS Drwęca U-19

Bramki: Skonieczka x3, K. Kowalski, Skrzypczak, Kraśnicki - Rzepnikowski x2

Kolejnym sprawdzianem naszego zespołu był mecz z juniorami KS Drwęcy, którzy przygotowują się do nadchodzącego sezonu ligi wojewódzkiej. Pierwsza część spotkania nie mogła zadowolić miejscowych kibiców, ponieważ ich pupile w pewnym stopniu zlekceważyli młodszych rywali i nie zagrali tak, jak można było się spodziewać.  Co prawda na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 3:1, lecz oczekiwaliśmy więcej pozytywów, które pozwolą na zdobycie większej ilości bramek i zachowania czystego konta. Goście swoją bramkę zdobyli z rzutu karnego, natomiast drugi wraz z dobitką został wybroniony przez naszego bramkarza.

W drugiej części spotkania gra wyglądała już trochę lepiej, dzięki czemu dołożyliśmy trzy bramki, ale brakowało niestety pełnej koncentracji. Młodym zawodnikom KS Drwęcy udało się kilka razy przedostać pod bramkę gospodarzy i stworzyć zagrożenie, lecz za każdym razem zabrakło zimnej krwi przy wykończeniu akcji. Końcówka spotkania to dominacja Mszanowiaków, którzy starali się jeszcze podwyższyć wynik, lecz w doskonałych sytuacjach fatalne wykończenia nie pozwalały na zdobycie kolejnych bramek.

Skład: Lendzionowski - Łukaszewski, R. Kowalski, Bukowski, Kraśnicki - Osicki, Pełka, Nowiński, K. Kowalski, P. Świątkowski - Skonieczka

Grali także: Grabowski, Skrzypczak, Szwechowicz, Stępień, Flaszyński

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.