26. lutego

Grunwald Gierzwałd Ossa Biskupiec

Sparing nr 5 - Zamek 1:7 Mszanowo

• autor: lendri, 2017-08-11 20:00

Grad goli w ostatnim teście! W meczu rozgrywanym w Kurzętniku nasz zespół pokonał miejscowy Zamek 1:7. Choć zwycięstwo powinno być bardziej okazałe, mecz nie był idealny w wykonaniu naszych zawodników i są szczegóły, które należy dopracować przed inauguracją.

Zamek Kurzętnik 1:7 (1:2) LZS Mszanowo

Bramki: Słupski - Skonieczka x2, K. Kowalski, Bartkowski, Jankowski, Grabowski, Lendzionowski

Ostatnim sparingiem Mszanowa było starcie z Zamkiem Kurzętnik na obiekcie rywala. Bardzo szeroka tego dnia kadra (21 osób) sprawiła, że nie musieliśmy obawiać się męczącego upału, który tego dnia dawał się wszystkim we znaki. Przebieg pierwszej połowy pokazał jednak, że od bardzo wysokiej temperatury gorsza była chyba postawa gości, którzy lekceważąco podeszli do rywala i w wielu fragmentach gry nie mogli złapać odpowiedniego rytmu, przez co żadnych trafień nie oglądaliśmy. Pierwszą bramkę zdobyli zawodnicy Zamku, którzy wykorzystali złe ustawienie Mszanowa w defensywie i pewnie umieścili piłkę w siatce. Na szczęście odpowiedź przyszła szybko i jeszcze przed przerwą wyszliśmy na jednobramkowe prowadzenie. W drugiej odsłonie gra gości w końcu się poprawiła i byliśmy świadkami jednostronnego widowiska, a tylko słaba skuteczność i między innymi niewykorzystany rzut karny sprawiły, że wynik nie zakończył się dwucyfrówką. Cieszy dobrze przepracowany okres przygotowawczy, dzięki czemu w kolejnym meczu nasz zespół bardzo dobrze zniósł trudy spotkania i mógł przycisnąć rywala w końcówce spotkania.

Skład: Lendzionowski - Świątkowski, R. Kowalski, Podlaszewski, Skrzypczak - Jankowski, Pełka, P. Świątkowski, K. Kowalski, Grabowski - Bukowski

Grali także: Skonieczka, Szwarc, Osicki, Stępień, Bartkowski, Łukaszewski, M. Raciborski, Nowiński, Jabłoński, Szwechowicz

Delfin RybnoLZS Mszanowo
Delfin Rybno   LZS Mszanowo