|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Grupa 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Może to i są dwie najgorsze ligi w Polsce licząc poziomy rozgrywek, ale dla nas to całe futbolowe życie! I wcale nie mamy się czego wstydzić, bo ceny transferowe mogą niektórych zadziwić. Sami staraliśmy się o pozyskanie dwójki graczy, których suma opiewała na... 4000 zł!!!
A KLASA
-----------------------------------
OSSA BISKUPIEC
Przychodzą: Krzysztof Jurkschat - 11.01.83 ? (powrót), Janusz Kamiński - 25.08.80 ? (Piast Łasin), Szymon Kamiński - 14.05.01 ? (Jeziorak Iława), Patryk Ossowski - 15.11.98 ? (powrót), Michał Skuzjus - 18.11.91 ? (powrót)
Odchodzą:
GRUNWALD GIERZWAŁD
Przychodzą: Jakub Dąbkowski - 22.01.99 ? (Grunwald U-19), Kamil Gutkowski - 13.03.00 ? (Grunwald U-19), Szymon Gutkowski - 15.09.97 ? (powrót), Patryk Komorowski - 07.06.01 ? (Grunwald U-19), Mateusz Pyrek - 02.03.94 ? (powrót)
Odchodzą:
WICHER GWIŹDZINY
Przychodzą: Dawid Czarnota - 24.04.95 P (Radomniak Radomno), Michał Staszyński - 08.07.97 P (powrót), Mariusz Wiśniewski - 05.08.82 B (Zamek Kurzętnik)
Odchodzą: Michał Ewertowski - 15.01.93 B (koniec), Tomasz Górski - 05.09.95 P (koniec), Arkadiusz Karpiński - 18.04.96 P (koniec), Paweł Pałkowski - 16.04.97 P (koniec), Adrian Rutecki - 22.06.98 N (koniec), Szymon Sargalski - 09.03.95 P (koniec), Radosław Sendobry - 20.10.97 O (koniec)
GMINA KOZŁOWO
Przychodzą: Szymon Kuczyński - 28.10.00 ? (Start Nidzica), Jakub Wiśniewski - 14.04.99 ? (Start Nidzica), Łukasz Wolański - 24.05.88 ? (powrót)
Odchodzą:
ZAMEK KURZĘTNIK
Przychodzą: Jakub Długosz - 20.02.00 ? (Zamek U-19), Rafał Dudek - 29.10.91 ? (powrót), Sebastian Kłosowski - 06.03.00 ? (Drwęca U-19 NML), Bartosz Kreński - 16.04.93 ? (powrót), Bartłomiej Kwiatkowski - 07.02.90 ? (powrót), Tomasz Nadwodny - 19.11.98 ? (powrót), Paweł Wicha - 16.11.88 ? (LKS Spręcowo)
Odchodzą: Oskar Brzuszczak - 11.01.99 P (Sparta Brodnica), Hubert Olszewski - ??.??.?? ? (???), Mariusz Wiśniewski - 05.08.82 B (Wicher Gwiździny)
WEL LIDZBARK
Przychodzą: Artur Bułakowski - 03.09.99 ? (Wel U-19), Sebastian Chądzyński - 17.11.99 ? (Wel U-19), Arkadiusz Chmielewski - 27.01.99 ? (Wel U-19), Adrian Józefowicz - 09.09.99 ? (Wel U-19), Miłosz Karpiński - 19.05.99 ? (Wel U-19), Filip Kornowski - 16.12.00 ? (Wel U-19), Rafał Puczyński - 14.06.92 ? (powrót)
Odchodzą: Kacper Gierwatowski - 02.01.98 P (Iskra Narzym), Patryk Godziszewski - ??.??.?? P (???), Bartosz Groszkowski - 02.08.94 ? (Avista Łążyn)
AVISTA ŁĄŻYN
Przychodzą: Karol Malinowski - 17.08.83 N (powrót), Gabriel Weinar - 22.01.90 ? (powrót), Jakub Zakreta - 20.03.93 ? (Jordan Kazanice), Artur Zelma - 09.08.88 ? (powrót)
Odchodzą:
KS MROCZNO
Przychodzą: Mateusz Osicki - 19.09.89 N (powrót), Bartosz Szostek - 28.09.98 P (nowy), Damian Waruszewski - 08.04.87 O (powrót)
Odchodzą: Radosław Buczkowski - 03.08.80 P (LZS Mszanowo)
LZS MSZANOWO
Przychodzą: Radosław Buczkowski - 03.08.80 P (KS Mroczno), Patryk Mówiński - 28.06.98 P (Wel Bratian), Hubert Świątkowski - ??.??.02 P (wolny), Filip Tymecki - 13.03.99 P (Wel Bratian),
Odchodzą: Piotr Kraśnicki - 03.01.85 O/P (Lider Złotowo), Tomasz Skrzypczak - 01.02.95 O/P (Wel Bratian)
ISKRA NARZYM
Przychodzą: Kacper Gierwatowski - 02.01.98 P (Wel Lidzbark), Tomasz Gorzki - 04.10.94 ? (powrót z zagranicy), Sebastian Mikołajczak - 23.11.01 ? (Polonia Iłowo), Paweł Urbański - 16.01.93 ? (powrót), Mikołaj Wasiłowski - 16.08.00 ? (Iskra U-19)
Odchodzą:
START NIDZICA
Przychodzą: Szymon Borczon - 23.04.99 P (Start U-19), Mateusz Rogoziński - 25.04.99 ? (Start U-19), Jakub Stasiukiewicz - 16.04.93 ? (LKS Różnowo), Mateusz Szczypiński - 06.04.93 ? (LKS Różnowo), Grzegorz Walkiewicz - 27.04.90 ? (LKS Różnowo)
Odchodzą: Szymon Kuczyński - 28.10.00 ? (Gmina Kozłowo), Jakub Wiśniewski - 14.04.99 ? (Gmina Kozłowo)
LIDER ZŁOTOWO
Przychodzą: Mateusz Golder - 02.04.99 O (Motor Lubawa), Piotr Kraśnicki - 03.01.85 O/P (LZS Mszanowo), Łukasz Lewalski - 21.08.95 ? (Czarni Rudzienice), Łukasz Lewalski - 01.09.98 ? (Motor Lubawa), Jakub Sztejka - 09.01.98 ? (Delfin Rybno)
Odchodzą: Paweł Brzozowski - 27.05.97 ? (Motor Lubawa), Jarosław Szulc - 07.09.88 ? (Motor Lubawa)
B KLASA
-----------------------------------
WEL BRATIAN
Przychodzą: Marcel Brejdakowski - ??.??.?? ? (???), Przemysław Bółkowski - ??.??.?? O (???), Łukasz Duński - 05.05.97 O (Jeziorak Iława), Adam Klinicki - ??.??.?? T (???), Michał Kowalski - ??.??.?? B (???), Wiktor Łukaszewski - 09.02.98 O (Jeziorak Iława), Jarosław Otręba - 03.07.81 P (Czarni Rudzienice), Grzegorz Podgórski - ??.??.?? P (???), Tomasz Skrzypczak - 01.02.95 O/P (LZS Mszanowo), Grzegorz Teska - 16.03.95 ? (Drwęca NML), Karol Zaręba - 26.01.95 P? (Jeziorak Iława),
Odchodzą: Patryk Mówiński - 28.06.98 P (LZS Mszanowo), Filip Tymecki - 13.03.99 P (LZS Mszanowo)
LZS FIJEWO
Przychodzą: Krzysztof Jańczyk - 24.07.95 ? (powrót), Mateusz Zieliński - 23.03.97 ? (Motor Lubawa)
Odchodzą:
LZS OHI FREDNOWY
Przychodzą: Łukasz Besser - 02.06.97 P (powrót), Robert Łopatyński - 30.09.90 O/P (powrót), Przemysław Orzechowski - 16.14.00 ? (GKS U-19 Wikielec), Krzysztof Soja - 21.02.80 O (powrót)
Odchodzą: Karol Draśpa - 03.04.87 O/P (przerwa)
ŻAK JAMIELNIK
Przychodzą: Mateusz Cieszyński - 14.12.93 ? (powrót), Mateusz Tadajewski - 30.04.97 ? (powrót)
Odchodzą:
JORDAN KAZANICE
Przychodzą: Dawid Cyrankowski - 30.01.95 ? (powrót), Mateusz Figger - 16.06.98 ? (powrót), Szymon Nojman - 12.01.01 ? (Motor U-19 Lubawa), Szymon Śliwiński - 05.01.88 ? (powrót)
Odchodzą: Jakub Zakreta - 20.03.93 ? (Avista Łążyn)
OLIMPIA KISIELICE
Przychodzą: Kamil Ciesielski - 01.05.99 ? (powrót), Wojciech Gryczka - 29.01.97 ? (powrót), Patryk Łukomski - 02.06.87 P (Zamek Szymbark)
Odchodzą:
MEWA SMYKOWO
Przychodzą: Szymon Rydzio - 29.07.96 ? (powrót), Maciej Szostek - 15.04.97 ? (nowy)
Odchodzą:
ISKRA SMYKÓWKO
Przychodzą: Andrzej Klonowski - 13.03.85 ? (powrót), Kamil Nadolny - 23.07.96 ? (powrót)
Odchodzą:
ZAMEK SZYMBARK
Przychodzą: Paweł Grzegrzółka - 07.06.83 ? (powrót), Dariusz Zakrzewski - 17.10.76 ? (powrót)
Odchodzą: Patryk Łukomski - 02.06.87 P (Olimpia Kisielice)
*** Uwaga! Dane pochodzą ze stron klubowych oraz z laczynaspilka.pl. Autorzy tego zestawienia są świadomi, że nie wszystko może się zgadzać, dlatego też proszą poniżej o komentarze osoby, które wiedzą coś więcej na ten temat:) Pogrubioną czcionką zaznaczono transfery niepotwierdzone, bądź takie, które obiły się nam o uszy;)
dzisiaj: 625, wczoraj: 768
ogółem: 2 950 182
statystyki szczegółowe
Ostatnia kolejka 11 |
Wicher Gwiździny | 3:3 | Olimpia Kisielice |
Wel Bratian | 1:7 | Sokół II Ostróda |
Mewa Smykowo | 0:5 | Żak Jamielnik |
Zamek Szymbark | 1:10 | Iskra Smykówko |
LZS Fijewo | 1:5 | MKS Działdowo |
Avista Łążyn | 4:0 | Start II Nidzica |
B-klasa » Grupa 4 |
1. | MKS Działdowo | 31 |
2. | Sokół II Ostróda | 28 |
3. | Iskra Smykówko | 27 |
4. | Olimpia Kisielice | 21 |
5. | Wicher Gwiździny | 19 |
6. | LZS Fijewo | 17 |
7. | Avista Łążyn | 11 |
8. | Żak Jamielnik | 11 |
9. | Wel Bratian | 9 |
10. | Zamek Szymbark | 7 |
11. | Start II Nidzica | 7 |
12. | Mewa Smykowo | 3 |