LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Lider Złotowo 2:3 Polonia Iłowo
Czarni Rudzienice 3:0 KS Mroczno
LZS OHI Frednowy 0:2 Grunwald Gierzwałd
Jordan Kazanice 3:0 Ossa Biskupiec
Osa Ząbrowo 1:3 Iskra Narzym
Wel Lidzbark 1:1 Zamek Kurzętnik

www A-klasa




 

Aktualności

GOL Magazyn A-klasy 13. kolejka

  • autor: suzik84, 2018-04-19 22:00

...

KSM 5:0 Gmina

1:0 Maciej Kamiński 21'
2:0 Jacek Elgert 72'
3:0 Bartłomiej Kamiński 81'
4:0 Adam Galiński 87'
5:0 Adam Galiński 90'+1

Start 4:0 LZS M 4:0

1:0 Grzegorz Walkiewicz 10'
2:0 Dominik Bróździński 31'
3:0 Kamil Michalski 86'
4:0 Kamil Godlewski 90'+2

Relację opisową z naszego pierwszego meczu wyjazdowego na wiosnę znajdziecie tutaj.

Iskra 1:1 Ossa

1:0 Dawid Arczewski 15'
1:1 Daniel Lewandowski 72'

W trakcie pisania...

Wel 2:3 Lider

1:0 Jakub Strungowski 11'
1:1 Mateusz Kruszewski 25'
1:2 Robert Kaczyński 49'
1:3 Mateusz Kruszewski 84'
2:3 Piotr Czarnecki 88'

Grunwald 2:2 Zamek

0:1 Mateusz Szpakowski 14'
0:2 Paweł Wicha 18'
1:2 Paweł Fafiński 42'
2:2 Przemysław Dąbkowski 90'+4

Avista 1:0 Wicher

1:0 Patryk Kempkowski 90'+4

 

 

 

 

 

e-lubawa.pl   

Tabela Ogólna

M Nazwa drużyny +/- M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
plus1 13 23 7 2 4 26 - 24 +2
2.
herb
plus1 13 23 6 5 2 36 - 18 +18
3.
herb
minus2 13 22 6 4 3 26 - 20 +6
4.
herb
bz0 13 19 5 4 4 26 - 19 +7
5.
herb
plus1 13 18 5 3 5 27 - 24 +3
6.
herb
minus1 13 18 5 3 5 25 - 28 -3
7.
herb
bz0 13 18 4 6 3 39 - 29 +10
8.
herb
bz0 13 16 5 1 7 25 - 31 -6
9.
herb
bz0 13 15 4 3 6 23 - 28 -5
10.
herb
bz0 13 15 4 3 6 23 - 22 +1
11.
herb
bz0 13 15 4 3 6 22 - 31 -9
12.
herb
bz0 13 13 4 1 8 17 - 41 -24

Rycerze Wiosny

M Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Start Nidzica
2 6 2 0 0 7 - 0 +7
2.
KS Mroczno
2 6 2 0 0 8 - 0 +8
3.
Zamek Kurzętnik
2 4 1 1 0 6 - 3 +3
4.
Iskra Narzym
2 4 1 1 0 5 - 3 +2
5.
Ossa Biskupiec
2 4 1 1 0 2 - 1 +1
6.
LZS Mszanowo
2 3 1 0 1 4 - 4 0
7.
Lider Złotowo
2 3 1 0 1 3 - 5 -2
8.
Avista Łążyn
2 3 1 0 1 1 - 4 -3
9.
Grunwald Gierzwałd
2 1 0 1 1 4 - 6 -2
10.
Wel Lidzbark
2 0 0 0 2 3 - 7 -4
11.
Wicher Gwiździny
2 0 0 0 2 0 - 2 -2
12.
Gmina Kozłowo
2 0 0 0 2 0 - 8 -8

Ranking Fair Play

    P
  Lider Złotowo 4 19 0 0 0 0 38
  LZS Mszanowo 3 20 0 2 0 0 48
  Ossa Biskupiec 2 23 0 0 0 1 51
  Iskra Narzym 0 24 0 0 0 1 53
  KS Mroczno 0 17 1 5 0 1 59
  Zamek Kurzętnik 1 26 0 1 1 1 61
  Wel Lidzbark 1 24 0 2 0 1 61
  Avista Łążyn 3 29 0 2 0 0 66
  Gmina Kozłowo 2 29 0 1 0 1 67
  Start Nidzica 1 25 0 2 0 2 68
  Grunwald Gierzwałd 1 30 0 2 0 2 78
  Wicher Gwiździny 1 32 0 2 0 2 82

Liga Typera

typy 13. kolejki (link)              
               
    +/- M 1v2 +0- 2:1 P
1 Maciek Pieckowski bz0 6 12 2 4 0 1 0 1 9
2 Piotr Malikowski bz1 6 12 2 7 1 1 0 0 9
3 Paweł Urbański bz1 6 12 2 4 0 2 0 0 8
4 Maciej Lendzionowski bz0 6 12 0 1 0 0 1 2 7
5 Bartosz Markowski bz0 0 6 0 2 0 1 0 0 4
6 Mateusz Czarnomski bz0 0 6 0 2 0 0 0 0 2
7 Marek Laskowski bzN 6 6 1 1 0 0 0 0 1

Klasyfikacja Król Strzelców

24 (+1) Dawid Arczewski Iskra 2   Łukasz Sobociński Wel
13   Rafał Wiśniewski Zamek 2 (+1) Jakub Strungowski Wel
12   Łukasz Mańka Gmina 2   Kacper Wiśniewski Wel
10 (+2) Maciej Kamiński KSM 2   Maciej Deredas Wicher
8 (+1) Robert Kaczyński Lider 2   Kamil Mejka Zamek
8   Paweł Sobotka Start 2   Tomasz Słupski Zamek
7   Sylwester Bukowski LZS M 2 (+1) Mateusz Szpakowski Zamek
7   Jarosław Skonieczka LZS M 2   Norbert Wroblewski Zamek
7 (+1) Kamil Michalski Start 1   Patryk Borkowski Avista
7   Adrian Urbański Wicher 1   Łukasz Junkier Avista
6 (+1) Dominik Bróździński Start 1   Miłosz Krajewski Avista
6   Henryk Płochacki Wicher 1   Adrian Linkner Avista
5   Jakub Zębalski Iskra 1   Łukasz Dobies Gmina
5 (+1) Jacek Elgert KSM 1   Błażej Fahl Gmina
5   Przemysław Grabowski LZS M 1   Przemysław Szczepański Gmina
5   Artur Rozumiakini Ossa 1   Jacek Świtkowski Gmina
5   Bartosz Szwaracki Ossa 1   Bartosz Bieniasz Grunwald
5   Kamil Godlewski Start 1 (+1) Przemysław Dąbkowski Grunwald
4 (+1) Paweł Fafiński Grunwald 1   Dawid Komorowski Grunwald
4   Sebastian Waszczuk Grunwald 1   Daniel Kozłowski Grunwald
4   Paweł Brzozowski Lider 1   Przemysław Pliszka Grunwald
4   Patryk Lewandowski Ossa 1   Mateusz Pyrek Grunwald
4   Ariel Ciesielski Wel 1   Krzysztof Strzegocki Grunwald
4   Janusz Godziszewski Wel 1   Grzegorz Gutkowski Iskra
4   Krystian Rochewicz Wicher 1   Sebastian Mikołajczak Iskra
4   Kamil Urbański Wicher 1   Andrzej Nadarzyński Iskra
3   Paweł Senkowski Avista 1   Patryk Szczepański Iskra
3   Konrad Weinar Avista 1   Łukasz Cherkowski KSM
3   Robert Sobotka Gmina 1   Tomasz Harfelder KSM
3   Adrian Żmijewski Gmina 1   Piotr Szpakowski KSM
3   Krystian Kołakowski Grunwald 1   Dawid Dąbrowski Lider
3 (+2) Adam Galiński KSM 1   Dominik Kempkowksi Lider
3 (+1) Daniel Lewandowski Ossa 1   Adrian Mederski Lider
3   Jakub Chlewiński Start 1   Łukasz Mróz Lider
3   Piotr Schmeichel Wel 1   Łukasz Szechlicki Lider
3   Oskar Brzuszczak Zamek 1   Radosław Szulc Lider
2 (+1) Patryk Kempkowksi Avista 1   Ariel Zasuwa Lider
2   Marek Wierzbowski Avista 1   Damian Jankowski LZS M
2   Kacper Bruzda Gmina 1   Remigiusz Kowalski LZS M
2   Bartosz Grzela Gmina 1   Jakub Lendzionowski LZS M
2   Krzysztof Krzysztofiak Grunwald 1   Michał Raciborski LZS M
2   Sebastian Skolimowski Grunwald 1   Dominik Jęczewski Ossa
2   Krzysztof Bęcławski Iskra 1   Mateusz Pukalski Ossa
2   Adrian Cieszkowski Iskra 1   Tomasz Śliwiński Ossa
2   Szymon Gęsicki Iskra 1   Kamil Świstak Ossa
2   Bartłomiej Kamiński KSM 1   Paweł Napiórkowski Start
2 (+2) Mateusz Kruszewski Lider 1   Jakub Stasiukiewicz Start
2   Andrzej Podlaszewski LZS M 1 (+1) Grzegorz Walkiewicz Start
2   Dominik Korzeniak Ossa 1   Piotr Gerlej Wel
2   Mateusz Nadrowski Ossa 1   Mateusz Napiórkowski Wel
2 (+1) Kacper Morzyc Start 1   Dominik Strungowski Wel
2   Alan Zasadzki Start 1   Mateusz Dembiński Wicher
2   Adrian Bąbalicki Wel 1   Jakub Kowalski Wicher
2 (+1) Piotr Czarnecki Wel 1   Mateusz Jarzembowski Zamek
2   Tomasz Perowicz Wel 1 (+1) Paweł Wicha Zamek

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [146]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 103, wczoraj: 338
ogółem: 1 634 176

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 1
Olimpia Kisielice 4:1 Wel Bratian
Żak Jamielnik 1:3 Iskra Smykówko
Sokół II Ostróda 6:0 Mewa Smykowo
Start II Nidzica 1:2 Wicher Gwiździny
Zamek Szymbark 1:1 LZS Fijewo
Avista Łążyn 0:3 MKS Działdowo

www B-klasa