LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Czarni Rudzienice 2:1 Grunwald Gierzwałd
Wel Lidzbark 1:1 Osa Ząbrowo
Zamek Kurzętnik 2:0 Lider Złotowo
KS Mroczno 0:2 Jordan Kazanice
Iskra Narzym 4:2 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 3:0 Ossa Biskupiec

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

GOL Magazyn B-klasy 11. kolejka

  • autor: suzik84, 2018-05-01 13:00

...

Olimpia 2:0 Żak

1:0 Mateusz Michalski 55'
2:0 Filip Owczarek 71'

OHI 10:0 Mewa

1:0 Grzegorz Makar 6'
2:0 Sylwester Kuciński 16'
3:0 Filip Kocięda 21'
4:0 Marek Kopczewski 41'
5:0 Marek Kopczewski 61'
6:0 Marek Kopczewski 65'
7:0 Sylwester Kuciński 66'
8:0 Grzegorz Makar 80'
9:0 Krzysztof Soja 87'
10:0 Dawid Gula 89'

Jordan 5:0 Wel

1:0 Przemysław Gerka 5'
2:0 Artur Modrzewski 42'
3:0 Krystian Opałka 63'
4:0 Bartosz Modrzewski 67'
5:0 Krystian Opałka 75'

Zamek 2:3 Iskra

1:0 Karol Kamiński 19'
1:1 Radosław Bolumiński 23'
1:2 Radosław Cieszyński 45'+2
2:2 Piotr Zacharski 70'
2:3 Radosław Cieszyński 85'

Tabela Ogólna

M. Nazwa drużyny +/- M Pkt W R P Br Bil
1.
herb
bz0 10 27 9 0 1 61 - 11 +50
2.
herb
bz0 10 22 7 1 2 27 - 21 +6
3.
herb
bz0 10 21 7 0 3 33 - 13 +20
4.
herb
bz0 10 21 7 0 3 28 - 15 +13
5.
herb
bz0 9 17 5 2 2 20 - 13 +7
6.
herb
bz0 10 10 3 1 6 18 - 27 -9
7.
herb
bz0 9 6 2 0 7 13 - 27 -14
8.
herb
bz0 10 5 1 2 7 11 - 42 -31
9.
herb
bz0 10 0 0 0 10 3 - 45 -42

Rycerze Wiosny

M. Nazwa drużyny +/- M Pkt W R P Br Bil
1.
herb
bz0 2 6 2 0 0 14 - 0 +14
2.
herb
bz0 2 6 2 0 0 8 - 0 +8
3.
herb
bz1 2 6 2 0 0 5 - 3 +2
4.
herb
bz1 2 3 1 0 1 4 - 3 +1
5.
herb
bz1 2 3 1 0 1 3 - 2 +1
6.
herb
bz1 1 0 0 0 1 0 - 2 -2
7.
herb
bz1 1 0 0 0 1 0 - 3 -3
8.
herb
bz1 2 0 0 0 2 0 - 9 -9
9.
herb
bz2 2 0 0 0 2 0 - 12 -12

Ranking Fair Play

           
    P
  Iskra Smykówko 1 9 0 0 0 0 18
  LZS Fijewo 0 8 0 1 0 0 20
  Mewa Smykowo 0 7 0 0 0 2 24
  Zamek Szymbark 3 15 0 0 0 0 30
  Wel Bratian 3 12 0 1 0 1 33
  Olimpia Kisielice 4 18 0 1 0 0 40
  OHI Frednowy 2 19 0 0 0 1 43
  Jordan Kazanice 1 17 1 2 0 1 47
  Żak Jamielnik 3 20 0 3 0 1 57

Liga Typera

typy 11. kolejki (link)              
               
    +/- M 1v2 +0- 2:1 P
1 Michał Czajkowski bz1 4 8 2 4 0 0 1 2 10
2 Mateusz Czarnomski bz1 4 8 4 4 0 3 0 0 10
3 Maciej Lendzionowski bz0 4 8 3 5 1 2 0 0 9
4 Jakub Zakreta bz0 0 4 1 1 0 0 0 0 1

Klasyfikacja Król Strzelców

19 (+2) Sylwester Kuciński OHI     ciąg dalszy
12 (+2) Krystian Opałka Jordan 2   Paweł Wybult Żak
11 (+3) Marek Kopczewski OHI 1   Martin Godzwon Iskra
8 (+2) Grzegorz Makar OHI 1   Przemysław Król Iskra
8   Krystian Osiecki OHI 1   Mateusz Sontowski Iskra
7   Adam Korzeniak Olimpia 1   Dawid Goliszewski Jordan
7   Kamil Łukaszewski Olimpia 1   Piotr Laskowski Jordan
6 (+1) Bartosz Modrzewski Jordan 1   Dawid Rafiński Jordan
5 (+2) Radosław Cieszyński Iskra 1   Jakub Zglenicki Jordan
5   Szymon Liberacki Iskra 1   Marcin Bartkowski LZS F
5   Tomasz Borkowy Zamek 1   Patryk Gorzka LZS F
4   Marcin Kostiok Iskra 1   Łukasz Mazurek LZS F
4   Marcin Trzeciak Olimpia 1   Krystian Chęciński Mewa
4   Szymon Skręta Żak 1   Piotr Graczyk Mewa
3   Arkadiusz Ziółkowski Iskra 1   Bartłomiej Boros OHI
3 (+1) Artur Modrzewski Jordan 1   Damian Demczak OHI
3   Szymon Łożyński LZS F 1   Dawid Gawłowski OHI
3   Daniel Osmański LZS F 1 (+1) Dawid Gula OHI
3   Krzysztof Grochalski Mewa 1   Rafał Kijewski OHI
3   Dawid Kruczkowski OHI 1 (+1) Filip Kocięda OHI
3 (+1) Mateusz Michalski Olimpia 1   Karol Kopaczewski OHI
3   Sławomir Oleksiak Zamek 1 (+1) Krzysztof Soja OHI
3   Filip Otremba Żak 1   Michał Burny Olimpia
3   Grzegorz Żuchowski Żak 1   Seweryn Ciepliński Olimpia
2 (+1) Radosław Bolumiński Iskra 1   Kamil Murszewski Olimpia
2   Michał Czajkowski Iskra 1   Amadeusz Olszewski Olimpia
2   Wojciech Wojtkiewicz Iskra 1 (+1) Filip Owczarek Olimpia
2   Jakub Chełkowski Jordan 1   Adrian Smoliński Olimpia
2 (+1) Przemysław Gerka Jordan 1   Rafał Uschpelkat Olimpia
2   Łukasz Graduszewski Jordan 1   Sebastian Dąbrowski Wel
2   Michał Żuralski Jordan 1   Patryk Mówiński Wel
2   Karol Jakubowski LZS F 1   Arkadiusz Sienkowski Wel
2   Tomasz Potorski LZS F 1   Paweł Błaszczyk Zamek
2   Mariusz Ignatjuk Mewa 1   Wojciech Grzegrzółka Zamek
2   Maciej Łopacki Mewa 1   Marcin Jabliński Zamek
2   Amadeusz Witt Mewa 1   Jacek Pietruszewski Zamek
2   Piotr Dymowski OHI 1   Rafał Przedpełski Zamek
2   Przemysław Roszkowski OHI 1 (+1) Piotr Zacharski Zamek
2 (+1) Karol Kamiński Zamek 1   Piotr Granica Żak
2   Przemysław Wieczorek Zamek 1   Wacław Luba Żak
2   Artur Kirzeniewski Żak 1   Łukasz Rzeźnikiewicz Żak
2   Patryk Kurowski Żak 1   Michał Tadajewski Żak

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [59]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 426, wczoraj: 683
ogółem: 1 660 478

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 9
MKS Działdowo 4:1 Iskra Smykówko
Wel Bratian 0:1 Mewa Smykowo
LZS Fijewo 2:2 Olimpia Kisielice
Avista Łążyn 4:8 Sokół II Ostróda
Wicher Gwiździny 8:1 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 3:0 Start II Nidzica

www B-klasa