LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Czarni Rudzienice 2:1 Grunwald Gierzwałd
Wel Lidzbark 1:1 Osa Ząbrowo
Zamek Kurzętnik 2:0 Lider Złotowo
KS Mroczno 0:2 Jordan Kazanice
Iskra Narzym 4:2 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 3:0 Ossa Biskupiec

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

GOL Magazyn B-klasy 12. kolejka

  • autor: suzik84, 2018-05-10 21:10

...

Mewa 2:6 Jordan

0:1 Krystian Opałka 25'
0:2 Krystian Opałka 35'
0:3 Artur Modrzewski 42'
0:4 Bartosz Modrzewski 47'
1:4 Amadeusz Witt 68'
1:5 Artur Modrzewski 75'
2:5 Amadeusz Witt 78'
2:6 Artur Modrzewski 83'

Iskra 0:1 OHI

0:1 Marek Kopczewski 90'+2

Wel 0:2 LZS F

0:1 Karol Jakubowski 45'+1
0:2 Szymon Łożyński 90'+2

Żak 2:4 Zamek

0:1 Piotr Zacharski 9'
1:1 Szymon Skręta 52'
1:2 Patryk Szych 55'
2:2 Łukasz Tadajewski 57'
2:3 Adrian Guzowski 68'
2:4 Przemysław Wieczorek 90'+2

Ranking Fair Play

           
    P
  Iskra Smykówko 2 11 0 0 0 0 22
  Mewa Smykowo 0 7 0 0 0 2 24
  LZS Fijewo 3 11 0 1 0 0 26
  Zamek Szymbark 2 17 0 0 0 0 34
  Wel Bratian 2 14 0 1 0 1 37
  Olimpia Kisielice 0 18 0 1 0 0 40
  OHI Frednowy 2 21 0 0 0 1 47
  Jordan Kazanice 0 17 0 2 0 1 47
  Żak Jamielnik 1 21 1 4 0 1 63

Liga Typera

typy 12. kolejki (link)              
               
    +/- M 1v2 +0- 2:1 P
1 Mateusz Czarnomski bz1 4 12 3 7 0 3 0 0 13
2 Michał Czajkowski bz1 0 8 0 4 0 0 0 2 10
3 Maciej Lendzionowski bz0 0 8 0 5 0 2 0 0 9
4 Jakub Zakreta bz0 0 4 0 1 0 0 0 0 1

Klasyfikacja Król Strzelców

19   Sylwester Kuciński OHI 2   Paweł Wybult Żak
14 (+2) Krystian Opałka Jordan 1   Martin Godzwon Iskra
12 (+1) Marek Kopczewski OHI 1   Przemysław Król Iskra
8   Grzegorz Makar OHI 1   Mateusz Sontowski Iskra
8   Krystian Osiecki OHI 1   Dawid Goliszewski Jordan
7 (+1) Bartosz Modrzewski Jordan 1   Piotr Laskowski Jordan
7   Adam Korzeniak Olimpia 1   Dawid Rafiński Jordan
7   Kamil Łukaszewski Olimpia 1   Jakub Zglenicki Jordan
6 (+3) Artur Modrzewski Jordan 1   Marcin Bartkowski LZS F
5   Radosław Cieszyński Iskra 1   Patryk Gorzka LZS F
5   Szymon Liberacki Iskra 1   Łukasz Mazurek LZS F
5   Tomasz Borkowy Zamek 1   Krystian Chęciński Mewa
5 (+1) Szymon Skręta Żak 1   Piotr Graczyk Mewa
4   Marcin Kostiok Iskra 1   Bartłomiej Boros OHI
4 (+1) Szymon Łożyński LZS F 1   Damian Demczak OHI
4 (+2) Amadeusz Witt Mewa 1   Dawid Gawłowski OHI
4   Marcin Trzeciak Olimpia 1   Dawid Gula OHI
3   Arkadiusz Ziółkowski Iskra 1   Rafał Kijewski OHI
3 (+1) Karol Jakubowski LZS F 1   Filip Kocięda OHI
3   Daniel Osmański LZS F 1   Karol Kopaczewski OHI
3   Krzysztof Grochalski Mewa 1   Krzysztof Soja OHI
3   Dawid Kruczkowski OHI 1   Michał Burny Olimpia
3   Mateusz Michalski Olimpia 1   Seweryn Ciepliński Olimpia
3   Sławomir Oleksiak Zamek 1   Kamil Murszewski Olimpia
3 (+1) Przemysław Wieczorek Zamek 1   Amadeusz Olszewski Olimpia
3   Filip Otremba Żak 1   Filip Owczarek Olimpia
3   Grzegorz Żuchowski Żak 1   Adrian Smoliński Olimpia
2   Radosław Bolumiński Iskra 1   Rafał Uschpelkat Olimpia
2   Michał Czajkowski Iskra 1   Sebastian Dąbrowski Wel
2   Wojciech Wojtkiewicz Iskra 1   Patryk Mówiński Wel
2   Jakub Chełkowski Jordan 1   Arkadiusz Sienkowski Wel
2   Przemysław Gerka Jordan 1   Paweł Błaszczyk Zamek
2   Łukasz Graduszewski Jordan 1   Wojciech Grzegrzółka Zamek
2   Michał Żuralski Jordan 1 (+1) Adrian Guzowski Zamek
2   Tomasz Potorski LZS F 1   Marcin Jabliński Zamek
2   Mariusz Ignatjuk Mewa 1   Jacek Pietruszewski Zamek
2   Maciej Łopacki Mewa 1   Rafał Przedpełski Zamek
2   Piotr Dymowski OHI 1 (+1) Patryk Szych Zamek
2   Przemysław Roszkowski OHI 1   Piotr Granica Żak
2   Karol Kamiński Zamek 1   Wacław Luba Żak
2 (+1) Piotr Zacharski Zamek 1   Łukasz Rzeźnikiewicz Żak
2   Artur Kirzeniewski Żak 1 (+1) Łukasz Tadajewski Żak
2   Patryk Kurowski Żak 1   Michał Tadajewski Żak

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [54]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 464, wczoraj: 683
ogółem: 1 660 516

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 9
MKS Działdowo 4:1 Iskra Smykówko
Wel Bratian 0:1 Mewa Smykowo
LZS Fijewo 2:2 Olimpia Kisielice
Avista Łążyn 4:8 Sokół II Ostróda
Wicher Gwiździny 8:1 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 3:0 Start II Nidzica

www B-klasa