LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Czarni Rudzienice 2:1 Grunwald Gierzwałd
Wel Lidzbark 1:1 Osa Ząbrowo
Zamek Kurzętnik 2:0 Lider Złotowo
KS Mroczno 0:2 Jordan Kazanice
Iskra Narzym 4:2 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 3:0 Ossa Biskupiec

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

GOL Magazyn B-klasy 13. kolejka

  • autor: suzik84, 2018-05-13 18:55

...

LZS F 7:3 Mewa

0:1 Krzysztof Ruciński 18'
0:2 Jarosław Wilamowski 22'
1:2 Karol Jakubowski 27'
2:2 Szymon Łożyński 38'
3:2 Tymoteusz Radszewski 44'
4:2 Karol Jakubowski 66'
4:3 Paweł Michałowski 74'
5:3 Szymon Łożyński 76'
6:3 Daniel Osmański 80'
7:3 Paweł Gerka 88'

OHI 2:1 Żak

1:0 Marek Kopczewski 38'
2:0 Bartłomiej Boros 64'
2:1 Szymon Skręta 84'

Jordan 1:3 Iskra

1:0 Mateusz Górski 9'
1:1 Jakub Liberacki 59'
1:2 Marcin Kostiok 84'
1:3 Marcin Kostiok 87'

Zamek 0:3 Olimpia

0:1 Kamil Łukaszewski 12'
0:2 Kamil Łukaszewski 38'
0:3 Kamil Łukaszewski 81'

Ranking Fair Play

           
    P
  Iskra Smykówko 2 13 0 0 0 0 26
  Mewa Smykowo 1 8 0 0 0 2 26
  LZS Fijewo 4 15 0 1 0 0 34
  Zamek Szymbark 0 17 0 0 0 0 34
  Wel Bratian 0 14 0 1 0 1 37
  Olimpia Kisielice 0 18 0 1 0 0 40
  OHI Frednowy 1 22 0 0 0 1 49
  Jordan Kazanice 2 19 0 2 0 1 51
  Żak Jamielnik 2 23 1 4 0 1 67

Liga Typera

typy 13. kolejki (link)              
               
    +/- M 1v2 +0- 2:1 P
1 Mateusz Czarnomski bz0 4 16 3 10 0 3 0 0 16
2 Maciej Lendzionowski bz1 4 12 3 8 0 2 0 0 12
3 Michał Czajkowski bz1 0 8 0 4 0 0 0 2 10
4 Jakub Zakreta bz0 0 4 0 1 0 0 0 0 1

Klasyfikacja Król Strzelców


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [89]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 454, wczoraj: 683
ogółem: 1 660 506

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 9
MKS Działdowo 4:1 Iskra Smykówko
Wel Bratian 0:1 Mewa Smykowo
LZS Fijewo 2:2 Olimpia Kisielice
Avista Łążyn 4:8 Sokół II Ostróda
Wicher Gwiździny 8:1 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 3:0 Start II Nidzica

www B-klasa