LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Wel Lidzbark 1:2 Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik 2:1 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 4:1 Osa Ząbrowo
Iskra Narzym 4:0 Lider Złotowo
Ossa Biskupiec 5:1 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 1:0 Jordan Kazanice

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

Zapowiedź baraży

  • autor: suzik84, 2018-06-20 10:40

Jeśli sezon się skończył, a twoja drużyna dalej nie wie gdzie będzie grała po wakacjach to znak, że czas na mecze barażowe! Jeszcze parę lat temu takich meczów próżno było szukać w ligach WMZPN-u, lecz obecnie baraże stały się nieodzowną częścią finiszu rozgrywek.

Baraże o IV ligę

23.06.2018 godz. 17:00 (sobota) MKS Korsze – Olimpia Olsztynek 6:1
27.06.2018 godz. 17:00 (środa) Olimpia Olsztynek – MKS Korsze

23.06.2018 godz. 17:00 (sobota) Zatoka Braniewo – LKS Różnowo 0:0
27.06.2018 godz. 17:00 (środa) LKS Różnowo – Zatoka Braniewo

Baraże o V ligę

Runda wstępna

20.06.2018 godz. 17:00 (środa) Czarni Rudzienice – DKS Dobre Miasto 0:2

Wygrany gra dalej w barażach, przegrany spada do A-klasy.

20.06.2018 godz. 17:00 (środa) Radomniak Radomno – KS Żagiel Piecki 6:2

Wygrany utrzymuje się w V lidze, przegrany gra dalej w barażach.

Runda główna

23.06.2018 godz. 17:00 (sobota) Mazur Pisz – Polonia Lidzbark Warmiński 2:1
27.06.2018 godz. 17:00 (środa) Polonia Lidzbark Warmiński – Mazur Pisz

23.06.2018 godz. 17:00 (sobota) Polonia Iłowo – Gmina Kozłowo 0:1
27.06.2018 godz. 17:00 (środa) Gmina Kozłowo – Polonia Iłowo

23.06.2018 godz. 17:00 (sobota) Żagiel Piecki – Pojezierze Prostki 1:1
27.06.2018 godz. 17:00 (środa) Pojezierze Prostki – Żagiel Piecki

23.06.2018 godz. 17:00 (sobota) DKS Dobre Miasto – LKS Tyrowo 5:0
27.06.2018 godz. 17:00 (środa) LKS Tyrowo – DKS Dobre Miasto

Baraże o A-klasę

23.06.2018 godz. 17:00 (sobota) Leśnik Nowe Ramuki – LZS Mszanowo 0:2
23.06.2018 godz. 17:00 (sobota) Jastrząb Ględy – Reduta Bisztynek 2:1
30.06.2018 godz. 17:00 (sobota) Leśnik Nowe Ramuki – Reduta Bisztynek


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [157]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 444, wczoraj: 388
ogółem: 1 675 035

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 11
Wicher Gwiździny 3:3 Olimpia Kisielice
Wel Bratian 1:7 Sokół II Ostróda
Mewa Smykowo 0:5 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 1:10 Iskra Smykówko
LZS Fijewo 1:5 MKS Działdowo
Avista Łążyn 4:0 Start II Nidzica

Tabela B klasa

www B-klasa