LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Wel Lidzbark 1:2 Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik 2:1 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 4:1 Osa Ząbrowo
Iskra Narzym 4:0 Lider Złotowo
Ossa Biskupiec 5:1 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 1:0 Jordan Kazanice

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

Transfery A i B klasa grupa IV

  • autor: suzik84, 2018-08-15 19:00

W A i B klasie przywykliśmy już do transferów zawodników z/do V lub IV, czasem nawet III ligi z regionu. W tym roku lista transferowa przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, bo znaleźli się na niej gracze z Jaguara Kokoszki, Ruchu Chorzów, a nawet Górnika Zabrze!!!

LZS MSZANOWO

Przychodzą: ---------
Odchodzą: Radosław Buczkowski - 03.08.80 P (Zamek Kurzętnik), Sylwester Bukowski - 14.03.93 N (Wel Bratian), Patryk Flaszyński - 11.11.96 P/N (Wel Bratian), Damian Jankowski - 01.02.91 P (Drwęca NML), Jakub Lendzionowski - 12.06.93 B (Drwęca NML), Michał Łukaszewski - 28.02.93 O/P (Wel Bratian), Mariusz Markuszewski - 28.03.97 P (Lider Złotowo), Patryk Mówiński - 28.06.98 O/P (Wel Bratian), Andrzej Podlaszewski - 13.05.83 O/P (Wel Bratian), Piotr Podwojewski - 02.03.79 O/P (Wel Bratian), Michał Raciborski - 04.04.86 N (Wel Bratian), Sławomir Raciborski - 25.06.82 O (Wel Bratian), Jarosław Skonieczka - 30.07.95 N (Drwęca NML), Paweł Stępień - 22.05.82 P (Zamek Kurzętnik), Lucjan Szwarc - 11.02.91 O (Zamek Kurzętnik), Michał Szwechowicz - 19.01.75 N/T (Wel Bratian), Henryk Świątkowski - 19.03.81 O (Zamek Kurzętnik)

A KLASA

-----------------------------------

OSSA BISKUPIEC

Przychodzą: Przemysław Czarnecki - 05.04.00 ? (Jeziorak Iława U-17), Jakub Filbrandt - 06.01.01 ? (Jeziorak Iława U-17), Szymon Kamiński - 14.05.01 ? (Jeziorak Iława U-17), Paweł Ochtyra - 31.07.99 ? (powrót), Filip Otremba - 22.06.99 ? (Żak Jamielnik), Mikołaj Urlicki - 20.04.00 ? (Jeziorak Iława U-17), Norbert Wysokiński - 09.08.93 ? (Mazur Pisz)
Odchodzą: Krzysztof Rzeźnikiewicz - 20.10.80 ? (Żak Jamielnik)

LZS OHI FREDNOWY

Przychodzą: Kamil Banasiak - 10.03.97 ? (Unia Susz), Piotr Ciurkowski - 25.07.94 ? (Jeziorak Iława), Marek Gerych - 27.06.96 ? (Unia Susz), Krystian Jakubik - 06.04.96 ? (wolny), Radosław Kruczkowski - 19.02.98 P (Unia Susz), Kamil Sass - 22.11.95 P/N (Jordan Kazanice), Sebastian Stępka - 27.10.99 ? (GKS Wikielec), Arek Szramka - 23.09.95 B (Motor Lubawa)
Odchodzą:

GRUNWALD GIERZWAŁD

Przychodzą: Hubert Józefko - 04.04.97 ? (wolny), Mateusz Kruszewski - 22.01.97 N (Lider Złotowo)
Odchodzą: Bartosz Bieniasz - 25.11.98 P (LKS Tyrowo)

POLONIA IŁOWO

Przychodzą: Bartłomiej Ziółkowski - 10.04.98 ? (wolny)
Odchodzą: Dariusz Karski - 19.12.88 ? (MKS Działdowo), Jakub Mazurkiewicz - 01.09.98 ? (Mławianka), Kamil Molski - 07.01.87 ? (MKS Działdowo), Cezary Pieckowski - 23.02.00 ? (MKS Działdowo), Oskar Pieckowski - 23.06.00 ? (MKS Działdowo)

JORDAN KAZANICE

Przychodzą: Paweł Brzozowski - 27.05.97 ? (Lider Złotowo), Marcin Frankiewicz - 20.01.01 ? (Motor Lubawa U-17), Szymon Nojmon - 12.01.01 ? (Motor Lubawa U-17), Filip Owczarek - 03.09.00 ? (Olimpia Kisielice), Piotr Rykaczewski - 12.06.00 P (Motor Lubawa U-17), Mateusz Sadowski - 07.11.94 ? (Lider Złotowo), Marcin Szulc - 11.09.85 ? (Czarni Rudzinice)
Odchodzą: Kamil Sass - 22.11.95 P/N (LZS OHI Frednowy)

ZAMEK KURZĘTNIK

Przychodzą: Radosław Buczkowski - 03.08.80 P (LZS Mszanowo), Tomasz Krezymon - 08.01.94 B (Avista Łążyn), Paweł Stępień - 22.05.82 P (LZS Mszanowo), Lucjan Szwarc - 11.02.91 O (LZS Mszanowo), Henryk Świątkowski - 19.03.81 O (LZS Mszanowo), Rafał Zgórski - 13.09.01 O (Drwęca NML U-17)
Odchodzą:

WEL LIDZBARK

Przychodzą: Damian Babski - 04.01.99 O (powrót), Jacek Chmielewski - 18.11.94 ? (Puma Pietrzykowice), Patryk Dąbrowski - 19.01.98 N (Motor Lubawa), Jakub Godziszewski - 14.09.01 ? (Wel U-17), Wiktor Grochalski - 21.05.01 ? (Wel U-17), Łukasz Konic - ??.??.?? ? (Boruta Kuczbork), Krystian Miranowski - 17.04.01 N (Wel U-17), Wiktor Olszewski - 01.08.01 P (Wel U-17), Marcin Zakrzewski - 09.08.89 ? (Iskra Narzym)
Odchodzą: Adrian Bąbalicki - 28.03.97 ? (MKS Działdowo), Piotr Czarnecki - 27.03.86 N (MKS Działdowo), Krzysztof Pieckowski - 20.01.74 ? (MKS Działdowo), Sebastian Sikorski - 24.04.98 ? (MKS Działdowo), Łukasz Szymański - 13.07.95 ? (MKS Działdowo)

KS MROCZNO

Przychodzą:
Odchodzą: Łukasz Cherkowski - 21.10.98 ? (Radomniak Radomno)

ISKRA NARZYM

Przychodzą: Cezary Gierwatowski - 06.06.90 ? (powrót)
Odchodzą: Szymon Gęsicki - 09.12.00 ? (MKS Działdowo), Marcin Zakrzewski - 09.08.89 ? (Wel Lidzbark)

CZARNI RUDZIENICE

Przychodzą: Łukasz Białkowski - 15.02.03 ? (Czarni U-15), Damian Czarnowski - 25.03.99 ? (Osa Ząbrowo), Bartosz Lisiak - 04.01.01 ? (Motor Lubawa U-17)
Odchodzą: Paweł Osasiuk - 20.06.92 ? (GLKS Jonkowo), Marcin Szulc - 11.09.85 ? (Jordan Kazanice)

OSA ZĄBROWO

Przychodzą: Karol Bączek - 10.06.84 ? (Zamek Szymbark), Mateusz Besser - 02.09.99 ? (GKS Wikielec), Jakub Janiszek - 19.12.02 ? (wolny), Grzegorz Konopka - 25.06.85 ? (wolny), Szymon Osowski - 18.07.99 ? (powrót), Piotr Pawlik - 18.07.93 ? (Orzeł Ulnowo), Mateusz Rodak - 08.03.00 ? (Orzeł Ulnowo), Krzysztof Ziółkowski - 10.08.94 ? (Zamek Szymbark)
Odchodzą: Karol Chodowiec - 30.05.85 ? (Unia Susz), Damian Czarnowski - 25.03.99 ? (Czarni Rudzienice), Cezary Dedek - 01.11.92 N (Unia Susz), Kamil Kozłowski - 13.11.95 ? (Unia Susz), Sebastian Marciniak - 07.04.94 ? (Ewingi Zalewo), Maciej Pietruszewski - 19.04.98 ? (Unia Susz)

LIDER ZŁOTOWO

Przychodzą: Piotr Karbowski - 29.04.85 ? (Tessa Tuszewo), Adrian Linkner - 07.02.98 ? (Avista Łążyn), Mariusz Markuszewski - 28.03.97 P (LZS Mszanowo)
Odchodzą: Michał Andrzejczak - 15.04.98 ? (Czarni Małdyty), Paweł Brzozowski - 27.05.97 ? (Jordan Kazanice), Mateusz Kruszewski - 22.01.97 N (Grunwald Gierzwałd), Mateusz Sadowski - 07.11.94 ? (Jordan Kazanice)

B KLASA

-----------------------------------

WEL BRATIAN

Przychodzą: Sylwester Bukowski - 14.03.93 N (LZS Mszanowo), Patryk Flaszyński - 11.11.96 P/N (LZS Mszanowo), Michał Łukaszewski - 28.02.93 O/P (LZS Mszanowo), Patryk Mówiński - 28.06.98 O/P (LZS Mszanowo), Andrzej Podlaszewski - 13.05.83 O/P (LZS Mszanowo), Piotr Podwojewski - 02.03.79 O/P (LZS Mszanowo), Michał Raciborski - 04.04.86 N (LZS Mszanowo), Sławomir Raciborski - 25.06.82 O (LZS Mszanowo), Michał Szwechowicz - 19.01.75 N/T (LZS Mszanowo)
Odchodzą: Damian Wiśniewski - 08.08.94 ? (Zamek Szymbark)

MKS DZIAŁDOWO

Przychodzą: Adrian Bąbalicki - 28.03.97 ? (Wel Lidzbark), Kacper Bąbalicki - 01.01.01 B (Wkra Działdowo), Norbert Blank - 25.05.99 ? (Delfin Rybno), Mikołaj Conkała - 27.03.98 ? (Start Działdowo), Sławomir Cybulski - 27.05.74 ? (wolny), Piotr Czarnecki - 27.03.86 N (Wel Lidzbark), Szymon Gęsicki - 09.12.00 ? (Iskra Narzym), Karol Grabowski - 17.08.99 O (Start Działdowo), Michał Kamiński - 05.04.79 ? (wolny), Dariusz Karski - 19.12.88 ? (Polonia Iłowo), Krzysztof Kościński - 24.08.89 ? (wolny), Kamil Molski - 07.01.87 ? (Polonia Iłowo), Krystian Mróz - 18.09.84 ? (Gmina Kozłowo), Adam Pawlaczyk - 26.09.89 ? (wolny),Cezary Pieckowski - 23.02.00 ? (Polonia Iłowo), Krzysztof Pieckowski - 20.01.74 ? (Wel Lidzbark), Leszek Pieckowski - 24.11.74 ? (wolny), Oskar Pieckowski - 23.06.00 ? (Polonia Iłowo), Sebastian Sikorski - 24.04.98 ? (Wel Lidzbark), Łukasz Szymański - 13.07.95 ? (Wel Lidzbark), Bartosz Sobotka - 19.06.94 ? (Start Działdowo), Jakub Sobotka - 21.05.97 ? (Start Działdowo), Gabriel Weinar - 22.01.90 ? (Avista Łążyn), Szymon Weinar - 11.02.88 ? (Avista Łążyn)
Odchodzą:

LZS FIJEWO

Przychodzą: Arkadiusz Borkowski - 18.06.94 ? (wolny), Przemysław Borkowski - 08.05.93 ? (wolny), Rafał Borkowski - 14.06.95 ? (wolny), Damian Janczuro - 13.02.93 ? (wolny), Grzegorz Tomaszewski - 27.02.93 ? (wolny), Łukasz Zakrzewski - 02.11.93 ? (Motor Lubawa)
Odchodzą:

WICHER GWIŹDZINY

Przychodzą: Daniel Cieszewski - 22.07.97 O/P (Radomniak Radomno), Patryk Januszewski - 20.09.88 O/P (powrót), Paweł Klimek - 24.10.96 N (powrót), Piotr Klimowski - 21.12.89 P (powrót), Karol Ochlak - 19.08.86 O (powrót), Patryk Świątkowski - 04.03.98 P (powrót), Dawid Zadura - 21.12.89 O/P (powrót)
Odchodzą: Maciej Deredas - 03.01.95 P (Drwęca NML), Mateusz Dembiński - 22.08.89 P (koniec gry), Patryk Jaworski - 25.05.92 P (Piast Łasin), Kamil Mówiński - 30.07.97 O (koniec gry), Paweł Pałkowski - 16.04.97 O/P (koniec gry), Szymon Sargalski - 09.03.95 P (Drwęca NML), Radosław Sendobry - 20.10.97 O/P (koniec gry)

ŻAK JAMIELNIK

Przychodzą: Przemysław Domżalski - 16.05.93 ? (powrót), Cezary Dziewulski - 21.07.87 ? (wolny), Mateusz Gorzka - 13.02.92 ? (Radomniak Radomno), Krzysztof Rzeźnikiewicz - 20.10.80 ? (Ossa Biskupiec), Norbert Żyłowski - 30.05.00 ? (Radomniak Radomno)
Odchodzą: Bartosz Brzozowski - 08.12.89 ? (Unia Wąbrzeźno), Patryk Kurowski - 18.06.00 ? (Radomniak Radomno), Filip Otremba - 22.06.99 ? (Ossa Biskupiec)

OLIMPIA KISIELICE

Przychodzą: Sebastian Falkiewicz - 10.05.00 ? (Olimpia Grudziądz U-18)
Odchodzą: Filip Owczarek - 03.09.00 ? (Jordan Kazanice)

AVISTA ŁĄŻYN

Przychodzą: Piotr Budziński - 22.02.98 ? (wolny), Paweł Jagielski - 25.11.00 ? (wolny), Adrian Kowalski - 04.11.01 ? (Motor Lubawa U-17), Mateusz Wiśniewski - 03.07.96 ? (wolny), Maksymilian Zakrzewski - 01.12.01 ? (Motor Lubawa U-17)
Odchodzą: Tomasz Krezymon - 08.01.94 B (Zamek Kurzętnik), Adrian Linkner - 07.02.98 ? (Lider Złotowo), Gabriel Weinar - 22.01.90 ? (MKS Działdowo), Szymon Weinar - 11.02.88 ? (MKS Działdowo)

START II NIDZICA

Przychodzą: Wojciech Boczkowski - 21.07.96 ? (Start), Szymon Borczon - 23.04.99 ? (Start), Dominik Bróździński - 03.04.94 ? (Start), Karol Bruzda - 15.10.93 ? (Start), Mateusz Cieślak - 07.08.99 ? (Start), Zbigniew Dumański - 23.07.78 ? (wolny), Dawid Fahl - 16.03.00 ? (Start U-17), Remigiusz Gamański - 11.05.98 ? (Start), Kamil Godlewski - 26.04.93 ? (Start), Tomasz Jaroszewski - 01.04.98 ? (Start), Bartosz Kaczmarczyk - 30.03.90 ? (Gmina Kozłowo), Andrzej Karczewski - 24.01.73 ? (wolny), Mateusz Karwacki - 18.09.93 ? (Start), Wiktor Kordowski - 23.11.99 ? (Start), Wojciech Kosiński - 05.05.94 ? (Start), Adrian Kuczyński - 02.06.94 ? (wolny), Bartosz Kurkiewicz - 08.05.00 ? (Start U-17), Kamil Michalski - 02.07.95 ? (Start), Kacper Morzyc - 17.12.96 ? (Start), Adrian Mydlarz - 08.06.94 ? (Start), Konrad Nidzgorski - 03.07.01 ? (Start U-17), Marcin Olczak - 17.01.76 ? (Start), Cezary Onyszek - 15.03.00 ? (Start U-17), Kamil Pacholski - 16.06.98 ? (Start), Leszek Pepłowski - 05.08.77 ? (wolny), Łukasz Pisarewicz - 24.09.91 ? (Start), Sebastian Płatek - 04.11.02 ? (Start U-17), Piotr Powirski - 05.01.00 ? (Start U-17), Romuald Powirski - 19.09.65 ? (wolny), Adrian Roczeń - 11.04.95 ? (Start), Mateusz Rogoziński - 25.04.99 ? (Start), Kamil Rutkowski - 04.09.90 ? (Orzeł JK), Piotr Rzepczyński - 22.05.96 ? (Start), Jakub Rzepczyński - 01.10.98 ? (Start), Tomasz Samsel - 09.01.00 ? (Start U-17), Sebastian Smoliński - 03.05.00 ? (wolny), Paweł Sobotka - 16.07.83 ? (Start), Sebastian Stachurski - 03.03.93 ? (Start), Jakub Stasiukiewicz - 16.04.93 ? (Start), Robert Stasiulewicz - 30.08.72 ? (wolny), Mateusz Szczypiński - 06.04.93 ? (Start), Patryk Tomaszewski - 08.11.97 ? (Start), Paweł Urbański - 14.06.86 ? (wolny), Grzegorz Walkiewicz - 27.04.90 ? (LKS Różnowo), Rafał Wawrzyniak - 01.10.92 ? (Orzeł JK), Jakub Wenta - 03.06.00 ? (Start U-17), Robert Wiński - 12.12.75 ? (wolny), Bartosz Wiński - 06.04.01 ? (Start U-17), Mikołaj Woźniak - 30.09.00 ? (Start U-17), Mateusz Zabiełło - 08.07.00 ? (Start U-17), Patryk Zaręba - 07.05.01 ? (Start U-17), Alan Zasadzki - 07.09.98 ? (Start), Szymon Zieja - 04.05.83 ? (Start)
Odchodzą:

SOKÓŁ II OSTRÓDA

Przychodzą: Grzegorz Andronanis - 08.12.97 ? (LKS Tyrowo), Michał Bartkowiak - 13.12.98 ? (Bałtyk Gdynia), Marcin Dolecki - 20.05.02 O (AP Ostróda), Damian Ewertowski - 18.05.95 ? (Iskra Smykówko), Krzysztof Ferenc - 23.11.92 O/P (Płomień Turznica), Łukasz Fortuna - 21.02.95 ? (Sokół), Maciej Fortuna - 29.11.97 ? (Sokół), Jakub Gęstwicki - 31.08.00 P (Don Bosco Ostróda), Bartłomiej Krzysztofiak - 20.05.99 ? (Sokół), Mateusz Laskowski - 28.06.99 ? (Sokół), Kamil Liszewski - 18.07.93 ? (wolny), Dawid Medorowski - 31.05.02 ? (Sokół U-17), Maciej Mikołajczyk - 27.02.98 ? (Kormoran Zwierzewo), Maciej Milewicz - 26.05.02 ? (Sokół U-17), Paweł Muszyński - 08.08.99 ? (Sokół), Mateusz Nowakowski - 01.01.98 ? (LKS Tyrowo), Filip Olender - 03.01.00 ? (Sokół), Tomasz Panek - 10.05.98 ? (Jaguar Kokoszki Gdańsk), Dawid Pietkiewicz - 16.05.00 ? (LKS Różnowo), Kacper Puchalski - 07.05.99 ? (Sokół), Konrad Rybicki - 04.10.00 ? (Sokół), Jakub Rybicki - 20.07.99 ? (wolny), Łukasz Siedlik - 06.05.97 ? (Ruch Chorzów), Adrian Sobieraj - 21.10.95 ? (Kormoran Zwierzewo), Tomasz Uchal - 15.07.95 ? (Grunwald Gierzwałd), Arkadiusz Warszawski - 16.01.81 ? (Iskra Smykówko), Wojciech Wenglorz - 22.01.98 ? (Górnik Zabrze), Jakub Węgrzynowski - 23.10.95 ? (Iskra Smykówko), Kacper Wojciechowski - 18.05.99 ? (Sokół), Filip Wojewoda - 22.05.00 P (AP Ostróda), Patryk Zalewski - 07.04.99 ? (Sokół), Piotr Ziółkowski - 30.05.00 P (AP Ostróda), Szymon Żurański - 30.09.98 ? (Płomień Turznica), Krystian Zygo - 26.04.02 ? (Sokół U-17)
Odchodzą:

MEWA SMYKOWO

Przychodzą: Jacek Eidtner - 17.04.89 ? (wolny), Paweł Jarosz - 25.01.82 ? (wolny), Jakub Kowalkowski - 20.07.96 ? (wolny), Rafał Lewandowski - 11.07.93 ? (Kormoran Zwierzewo), Łukasz Lewoc - 09.12.88 ? (wolny), Szymon Majewski - 30.04.97 ? (Sokół Ostróda), Paweł Marszałek - 19.06.79 ? (wolny), Michał Szumski - 06.05.88 ? (wolny), Błażej Twardowski - 24.09.83 ? (wolny)
Odchodzą: Amadeusz Witt - 11.01.87 N (Iskra Smykówko)

ISKRA SMYKÓWKO

Przychodzą: Wojciech Ruczyński - 12.03.02 ? (Płomień Turznica U-17), Amadeusz Witt - 11.01.87 N (Mewa Smykowo), Sebastian Wojtkiewicz - 30.07.01 ? (Płomień Turznica U-17)
Odchodzą: Damian Ewertowski - 18.05.95 ? (Sokół II Ostróda), Arkadiusz Warszawski - 16.01.81 ? (Sokół II Ostróda), Jakub Węgrzynowski - 23.10.95 ? (Sokół II Ostróda)

ZAMEK SZYMBARK

Przychodzą: Damian Wiśniewski - 08.08.94 ? (Wel Bratian)
Odchodzą: Karol Bączek - 10.06.84 ? (Osa Ząbrowo), Krzysztof Ziółkowski - 10.08.94 ? (Osa Ząbrowo)

*** Uwaga! Dane pochodzą ze stron klubowych oraz z laczynaspilka.pl. Autorzy tego zestawienia są świadomi, że nie wszystko może się zgadzać, dlatego też proszą poniżej o komentarze osoby, które wiedzą coś więcej na ten temat:) Pogrubioną czcionką zaznaczono transfery niepotwierdzone, bądź takie, które obiły się nam o uszy;)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [517]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 404, wczoraj: 562
ogółem: 2 163 986

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 11
Wicher Gwiździny 3:3 Olimpia Kisielice
Wel Bratian 1:7 Sokół II Ostróda
Mewa Smykowo 0:5 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 1:10 Iskra Smykówko
LZS Fijewo 1:5 MKS Działdowo
Avista Łążyn 4:0 Start II Nidzica

Tabela B klasa

www B-klasa