- autor: suzik84, 2018-08-23 17:30
-
W najciekawszym pojedynku drugiej serii rozgrywek A-klasy w Iłowie zagrają tegoroczni spadkowicze: Polonia vs Osa. Ślepy los sprawił, że w tej samej kolejce zagrają również tegoroczni beniaminkowie: OHI vs Jordan, których ostatni mecz zakończył się małym skandalem.
ZESTAWIENIE STATYSTYCZNE OFICJALNYCH MECZÓW DRUŻYN A-KLASY
------------------------------------------------------------
| | | VS | | |
1x2 | | 5 | 2 | 7 | 1x2 |
Gole | | 18 | : | 22 | Gole |
| | | | | |
data | L | gospodarze | | goście | wynik |
05.10.2003 | V | Czarni Rudzienice | - | Iskra Narzym | 1:1 |
23.05.2004 | V | Iskra Narzym | - | Czarni Rudzienice | 2:0 |
05.09.2004 | V | Iskra Narzym | - | Czarni Rudzienice | 1:0 |
23.04.2005 | V | Czarni Rudzienice | - | Iskra Narzym | 3:1 |
25.09.2005 | V | Iskra Narzym | - | Czarni Rudzienice | 1:1 |
13.05.2006 | V | Czarni Rudzienice | - | Iskra Narzym | 2:1 |
25/6.09.2010 | A | Iskra Narzym | - | Czarni Rudzienice | 0:3 |
21/2.05.2011 | A | Czarni Rudzienice | - | Iskra Narzym | 0:4 |
23.09.2012 | A | Iskra Narzym | - | Czarni Rudzienice | 2:1 |
04.05.2013 | A | Czarni Rudzienice | - | Iskra Narzym | 3:1 |
12.10.2013 | A | Czarni Rudzienice | - | Iskra Narzym | 2:0 * |
01.06.2014 | A | Iskra Narzym | - | Czarni Rudzienice | 1:2 |
27.09.2014 | A | Czarni Rudzienice | - | Iskra Narzym | 3:1 |
17.05.2015 | A | Iskra Narzym | - | Czarni Rudzienice | 2:1 |
* w Iławie
------------------------------------------------------------
| | | VS | | |
1x2 | | 3 | 3 | 4 | 1x2 |
Gole | | 10 | : | 12 | Gole |
| | | | | |
data | L | gospodarze | | goście | wynik |
11.09.2005 | A | Osa Ząbrowo | - | Polonia Iłowo | 0:0 |
03.05.2006 | A | Polonia Iłowo | - | Osa Ząbrowo | 0:0 |
23.08.2006 | A | Polonia Iłowo | - | Osa Ząbrowo | 1:3 |
31/1.04.2007 | A | Osa Ząbrowo | - | Polonia Iłowo | 2:1 |
02.10.2010 | V | Polonia Iłowo | - | Osa Ząbrowo | 1:2 |
28.05.2011 | V | Osa Ząbrowo | - | Polonia Iłowo | 0:1 |
22.10.2011 | V | Polonia Iłowo | - | Osa Ząbrowo | 3:1 |
02.06.2012 | V | Osa Ząbrowo | - | Polonia Iłowo | 0:1 |
23.09.2017 | V | Polonia Iłowo | - | Osa Ząbrowo | 0:2 |
05.05.2018 | V | Osa Ząbrowo | - | Polonia Iłowo | 2:2 |
------------------------------------------------------------
| | | VS | | |
1x2 | | 0 | 1 | 1 | 1x2 |
Gole | | 1 | : | 3 | Gole |
| | | | | |
data | L | gospodarze | | goście | wynik |
07.10.2017 | A | KS Mroczno | - | Wel Lidzbark | 0:2 |
26.05.2018 | A | Wel Lidzbark | - | KS Mroczno | 1:1 |
------------------------------------------------------------
| | | VS | | |
1x2 | | 2 | 0 | 4 | 1x2 |
Gole | | 9 | : | 15 | Gole |
| | | | | |
data | L | gospodarze | | goście | wynik |
06.09.2015 | A | Lider Złotowo | - | Ossa Biskupiec | 3:2 |
23.04.2016 | A | Ossa Biskupiec | - | Lider Złotowo | 2:5 |
27.08.2016 | A | Ossa Biskupiec | - | Lider Złotowo | 0:2 |
15.04.2017 | A | Lider Złotowo | - | Ossa Biskupiec | 0:3 |
23.09.2017 | A | Ossa Biskupiec | - | Lider Złotowo | 4:1 |
12.05.2018 | A | Lider Złotowo | - | Ossa Biskupiec | 4:0 |
------------------------------------------------------------
| | | VS | | |
1x2 | | 2 | 0 | 3 | 1x2 |
Gole | | 7 | : | 15 | Gole |
| | | | | |
data | L | gospodarze | | goście | wynik |
10.09.2008 | B | OHI Frednowy | - | Jordan Kazanice | 0:2 |
26.04.2009 | B | Jordan Kazanice | - | OHI Frednowy | 5:1 |
16.06.2010 | P | Jordan Kazanice | - | GKS II Wikielec/Frednowy | 2:3 |
07.10.2017 | B | OHI Frednowy | - | Jordan Kazanice | 4:2 |
09.06.2018 | B | Jordan Kazanice | - | OHI Frednowy | 3:0 vo (1:1) |
------------------------------------------------------------
| | | VS | | |
1x2 | | 7 | 2 | 7 | 1x2 |
Gole | | 28 | : | 30 | Gole |
| | | | | |
data | L | gospodarze | | goście | wynik |
07.09.2002 | V | Zamek Kurzętnik | - | Grunwald Frygnowo | 1:0 |
01.05.2003 | V | Grunwald Frygnowo | - | Zamek Kurzętnik | 1:3 |
20.08.2003 | V | Zamek Kurzętnik | - | Grunwald Frygnowo | 6:0 |
10.04.2004 | V | Grunwald Frygnowo | - | Zamek Kurzętnik | 0:3 |
06.09.2006 | A | Grunwald Gierzwałd | - | Zamek II Kurzętnik | 2:1 |
29.04.2007 | A | Zamek II Kurzętnik | - | Grunwald Gierzwałd | 0:0 |
14.10.2007 | A | Zamek II Kurzętnik | - | Grunwald Gierzwałd | 0:3 |
25.05.2008 | A | Grunwald Gierzwałd | - | Zamek II Kurzętnik | 3:0 vo |
18.09.2011 | V | Grunwald Gierzwałd | - | Zamek Kurzętnik | 3:0 |
29.04.2012 | V | Zamek Kurzętnik | - | Grunwald Gierzwałd | 0:1 |
01.09.2012 | V | Zamek Kurzętnik | - | Grunwald Gierzwałd | 5:0 |
20.04.2013 | V | Grunwald Gierzwałd | - | Zamek Kurzętnik | 2:1 |
09.10.2016 | A | Grunwald Gierzwałd | - | Zamek Kurzętnik | 7:1 |
27.05.2017 | A | Zamek Kurzętnik | - | Grunwald Gierzwałd | 4:2 |
26.08.2017 | A | Zamek Kurzętnik | - | Grunwald Gierzwałd | 3:2 |
15.04.2018 | A | Grunwald Gierzwałd | - | Zamek Kurzętnik | 2:2 |
------------------------------------------------------------
ROZKŁAD 2. KOLEJKI PLUS OBSADA SĘDZIOWSKA:
kiedy? | kto z kim? | sędzia główny | sędzia liniowy I | sędzia liniowy II |
sb 16:00 | Iskra - Czarni | TROCHIM T | ------------ | ------------ |
sb 16:00 | Polonia - Osa | NOWAK J | ------------ | ------------ |
sb 17:00 | KSM - Wel * | DŁUGOKĘCKI A | CHMIELEWSKI B | MIŁOSZ T |
sb 17:00 | Ossa - Lider * | MARCHLEWSKI G | SZYMAŃSKI S | BARTKOWSKI K |
nd 14:00 | OHI - Jordan | RABCZYŃSKI R | SZCZYPIŃSKI P | GRYSZ T |
nd 16:00 | Grunwald - Zamek | RUDZIŃSKI G | TROCHIM W | MIŁOSZEWSKI M |
* - obserwatorzy na meczach, odpowiednio: KUJAWA A., WIRA T.