LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Wel Lidzbark 1:2 Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik 2:1 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 4:1 Osa Ząbrowo
Iskra Narzym 4:0 Lider Złotowo
Ossa Biskupiec 5:1 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 1:0 Jordan Kazanice

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

GOL Magazyn B-klasy 6. kolejka

  • autor: suzik84, 2018-09-26 12:20

...

Wel 3:1 Avista

0:1 Patryk Kempkowski 17'
1:1 Arkadiusz Sienkowski 45'
2:1 Sebastian Dąbrowski 58'
3:1 Andrzej Podlaszewski 85' (k)

Mewa 1:3 LZS F

0:1 Łukasz Mazurek 47'
1:1 Błażej Twardowski 58'
1:2 Patryk Gorzka 65'
1:3 Arkadiusz Borkowski 69'

Iskra 2:0 Wicher

1:0 Marcin Kostiok 66'
2:0 Michał Czajkowski 90'+4

Olimpia 13:1 Start II

1:0 Kamil Łukaszewski 7'
2:0 Kamil Łukaszewski 15'
3:0 Mateusz Michalski 23'
4:0 Kamil Łukaszewski 26'
5:0 Kamil Łukaszewski 41'
5:1 Mateusz Cieślak 44'
6:1 Kamil Łukaszewski 54'
7:1 Mateusz Michalski 60'
8:1 Arkadiusz Gwiazda 63'
9:1 Rafał Uschpelkat 66'
10:1 Rafał Uschpelkat 69'
11:1 Kamil Łukaszewski 76'
12:1 Rafał Uschpelkat 82'
13:1 Kamil Łukaszewski 85'

Żak 2:1 Zamek

0:1 Marcin Jabliński 5'
1:1 Mateusz Gorzka 52'
2:1 Piotr Granica 86'

Sokół II 1:1 MKS

0:1 Adam Pawlaczyk 1'
1:1 Tomasz Kowalski 90'+24

Tabela Ogólna

M Nazwa drużyny +/- M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz0 6 16 5 1 0 26 - 4 +22
2.
herb
plus3 6 15 5 0 1 15 - 8 +7
3.
herb
bz0 6 15 5 0 1 31 - 7 +24
4.
herb
minus2 6 13 4 1 1 17 - 3 +14
5.
herb
minus1 6 12 4 0 2 16 - 10 +6
6.
herb
bz0 6 10 3 1 2 14 - 11 +3
7.
herb
bz0 6 7 2 1 3 13 - 26 -13
8.
herb
plus2 6 6 2 0 4 11 - 19 -8
9.
herb
plus2 6 4 1 1 4 8 - 21 -13
10.
herb
minus2 6 4 1 1 4 6 - 14 -8
11.
herb
minus2 6 3 1 0 5 10 - 18 -8
12.
herb
bz0 6 0 0 0 6 4 - 30 -26

Liga Typera

typy 6. kolejki (link)              
               
    +/- M 1v2 +0- 2:1 P
1 Paweł Olszewski bz0 0 24 0 12 0 2 0 2 22
2 Sebastian Skonieczka bz0 6 24 2 11 1 4 1 1 22
3 Patryk Kurowski bz0 0 6 0 2 0 1 0 1 7
3 Szymii Oo bz0 0 6 0 2 0 1 0 1 7
3 Daniel Smukała bz0 0 6 0 2 0 1 0 1 7
6 Michał Czajkowski bz0 0 6 0 4 0 0 0 0 4
6 Damian Czarnowski bz0 0 6 0 4 0 0 0 0 4
6 Maciej Lendzionowski bz0 0 6 0 4 0 0 0 0 4

Ranking Fair Play

    P
  Mewa Smykowo 0 5 0 0 0 0 10
  LZS Fijewo 0 1 0 1 0 1 11
  Sokół II Ostróda 4 6 0 0 0 0 12
  Zamek Szymbark 2 4 0 0 0 1 13
  Start II Nidzica 0 6 0 0 1 1 17
  Wel Bratian 2 6 0 0 0 1 17
  MKS Działdowo 3 9 0 0 0 0 18
  Avista Łążyn 1 10 0 0 0 0 20
  Iskra Smykówko 2 8 0 0 0 1 21
  Wicher Gwiździny 1 11 0 0 0 0 22
  Żak Jamielnik 3 11 0 1 0 0 26
  Olimpia Kisielice 0 9 0 2 0 0 26

Klasyfikacja Król Strzelców

9 (+7) Kamil Łukaszewski Olimpia 1   Karol Jakubowski LZS F
8 (+1) Marcin Kostiok Iskra S 1   Sebastian Karczewski LZS F
7   Adrian Urbański Wicher 1   Tymoteusz Raduszewski LZS F
6   Adam Korzeniak Olimpia 1   Maciej Rykaczewski LZS F
5   Piotr Czarnecki MKS 1   Jacek Eidtner Mewa
4 (+1) Łukasz Mazurek LZS F 1   Maciej Łopacki Mewa
4   Cezary Pieckowski MKS 1   Szymon Majewski Mewa
4   Oskar Pieckowski MKS 1 (+1) Błażej Twardowski Mewa
3 (+1) Patryk Gorzka LZS F 1   Adrian Bąbalicki MKS
3   Norbert Blank MKS 1   Bartosz Sobotka MKS
3   Jakub Sobotka MKS 1   Łukasz Szymański MKS
3   Sebastian Falkiewicz Olimpia 1   Paweł Burny Olimpia
3 (+3) Rafał Uschpelkat Olimpia 1 (+1) Arkadiusz Gwiazda Olimpia
3   Paweł Muszyński Sokół II 1   Alan Laszkowski Olimpia
3   Jakub Pieprzycki Sokół II 1   Kamil Murszewski Olimpia
3   Robert Stasiulewicz Start II 1   Piotr Szysler Olimpia
3   Sylwester Bukowski Wel B 1   Łukasz Fortuna Sokół II
3   Kamil Urbański Wicher 1   Maciej Fortuna Sokół II
3   Szymon Skręta Żak 1 (+1) Tomasz Kowalski Sokół II
2 (+1) Patryk Kempkowski Avista 1   Maciej Mikołajczyk Sokół II
2   Krzysztof Marchelek Avista 1   Mateusz Nowakowski Sokół II
2   Daniel Osmański LZS F 1   Konrad Rybicki Sokół II
2   Sławomir Cybulski MKS 1   Arkadiusz Warszawski Sokół II
2 (+1) Adam Pawlaczyk MKS 1   Wojciech Wenglorz Sokół II
2   Sylwester Ciepliński Olimpia 1 (+1) Mateusz Cieślak Start II
2 (+2) Mateusz Michalski Olimpia 1   Kacper Morzyc Start II
2   Tomasz Panek Sokół II 1   Adrian Mydlarz Start II
2   Szymon Zieja Start II 1   Konrad Nidzgorski Start II
2 (+1) Sebastian Dąbrowski Wel B 1   Marcin Olczak Start II
2   Remigiusz Nowakowski Wel B 1   Adrian Roczeń Start II
2   Wojciech Grzegrzółka Zamek Sz 1   Mateusz Rogoziński Start II
2 (+1) Piotr Granica Żak 1   Mateusz Szczypiński Start II
2   Adam Kurowski Żak 1   Michał Kuciński Wel B
1   Karol Józefowicz Avista 1 (+1) Andrzej Podlaszewski Wel B
1   Łukasz Junkier Avista 1 (+1) Arkadiusz Sienkowski Wel B
1   Miłosz Krajewski Avista 1   Filip Tymecki Wel B
1   Karol Kuczyński Avista 1   Daniel Cieszkowski Wicher
1   Rafał Rynkowski Avista 1   Paweł Klimek Wicher
1   Konrad Weinar Avista 1   Piotr Klimowski Wicher
1   Radosław Cieszyński Iskra S 1   Henryk Płochacki Wicher
1 (+1) Michał Czajkowski Iskra S 1   Przemysław Świniarski Wicher
1   Jakub Liberacki Iskra S 1   Dawid Zadura Wicher
1   Amadeusz Witt Iskra S 1 (+1) Marcin Jabliński Zamek Sz
1   Sebastian Wojtkiewicz Iskra S 1   Karol Kamiński Zamek Sz
1   Wojciech Wojtkiewicz Iskra S 1   Michał Malanowski Zamek Sz
1   Arkadiusz Ziółkowski Iskra S 1   Sławomir Oleksiak Zamek Sz
1 (+1) Arkadiusz Borkowski LZS F 1 (+1) Mateusz Gorzka Żak

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [163]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 356, wczoraj: 562
ogółem: 2 163 938

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 11
Wicher Gwiździny 3:3 Olimpia Kisielice
Wel Bratian 1:7 Sokół II Ostróda
Mewa Smykowo 0:5 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 1:10 Iskra Smykówko
LZS Fijewo 1:5 MKS Działdowo
Avista Łążyn 4:0 Start II Nidzica

Tabela B klasa

www B-klasa