LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Wel Lidzbark 1:2 Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik 2:1 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 4:1 Osa Ząbrowo
Iskra Narzym 4:0 Lider Złotowo
Ossa Biskupiec 5:1 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 1:0 Jordan Kazanice

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

GOL Magazyn A-klasy 6. kolejka

  • autor: suzik84, 2018-09-26 12:25

...

Jordan 0:2 Czarni

0:1 Bartosz Lisiak 5'
0:2 Krystian Wrześniak 63'

Osa 3:0 Zamek

1:0 Patryk Lewandowski 60'
2:0 Patryk Lewandowski 80'
3:0 Patryk Lewandowski 87'

Lider 10:0 Osa

1:0 Dawid Mederski 21'
2:0 Dawid Mederski 31'
3:0 Robert Kaczyński 34'
4:0 Łukasz Licznerski 37'
5:0 Piotr Kraśnicki 50'
6:0 Łukasz Licznerski 53'
7:0 Dominik Kempkowski 61'
8:0 Łukasz Szechlicki 76'
9:0 Dawid Mederski 78'
10:0 Łukasz Lewalski 85'

OHI 1:1 Wel

1:0 Sylwester Kuciński 67'
1:1 Tomasz Perowicz 71'

Grunwald 2:2 Iskra

0:1 Dawid Arczewski 6'
0:2 Wojciech Cegielski 45'+4
1:2 Patryk Budzich 55'
2:2 Krystian Kołakowski 67'

Polonia 1:1 KSM

0:1 Mateusz Osicki 63'
1:1 Kamil Kwaśniewski 77'

Tabela Ogólna

M Nazwa drużyny +/- M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
bz0 6 16 5 1 0 20 - 8 +12
2.
plus1 6 13 4 1 1 12 - 6 +6
3.
minus1 6 12 3 3 0 10 - 4 +6
4.
plus1 6 10 3 1 2 11 - 10 +1
5.
minus1 6 9 3 0 3 15 - 10 +5
6.
plus2 6 9 3 0 3 20 - 9 +11
7.
plus2 6 9 3 0 3 10 - 8 +2
8.
minus2 6 9 2 3 1 7 - 4 +3
9.
minus2 6 7 2 1 3 9 - 11 -2
10.
bz0 6 4 1 1 4 9 - 13 -4
11.
bz0 6 4 1 1 4 3 - 15 -12
12.
bz0 6 0 0 0 6 4 - 32 -28

Liga Typera

typy 6. kolejki (link)              
               
    +/- M 1v2 +0- 2:1 P
1 Paweł Rupiński plus1 6 24 1 8 2 3 0 2 20
2 Maciek Pieckowski minus1 0 30 0 12 0 2 0 1 19
3 Damian Jankowski bz0 6 24 1 7 1 2 0 2 17
4 Sebastian Skonieczka plus1 6 24 3 8 0 2 0 1 15
5 Piotr Malikowski plus1 6 30 2 11 1 2 0 0 15
6 Paweł Olszewski minus2 0 18 0 5 0 3 0 1 14
7 Paweł Brzozowski plusN 6 6 1 1 0 0 2 2 7
8 Szymon Wilgosiński minus1 0 6 0 2 0 0 0 1 5
9 Dawid Baranowski minus1 0 6 0 2 0 1 0 0 4
10 Mateusz Gregorczyk minus1 0 6 0 3 0 0 0 0 3
11 Maciej Lendzionowski minus1 6 6 0 2 0 0 0 0 2

Ranking Fair Play

    P
  KS Mroczno 1 7 0 1 0 0 18
  Wel Lidzbark 2 7 0 0 0 1 19
  Ossa Biskupiec 0 8 0 1 0 0 20
  Lider Złotowo 1 8 0 0 0 1 21
  Zamek Kurzętnik 1 7 0 1 0 1 23
  Grunwald Gierzwałd 3 12 0 0 0 0 24
  Jordan Kazanice 3 13 0 0 0 0 26
  Osa Ząbrowo 0 8 0 0 0 2 26
  Polonia Iłowo 0 11 0 0 0 1 27
  OHI Frednowy 3 12 0 0 0 1 29
  Czarni Rudzinice 6 15 0 0 1 1 35
  Iskra Narzym 6 18 0 2 0 3 59

Klasyfikacja Król Strzelców

6   Rafał Wiśniewski Zamek K 1 (+1) Wojciech Ciegielski Iskra N
5 (+1) Krystian Wrześniak Czarni 1   Grzegorz Gutkowski Iskra N
4 (+1) Krystian Kołakowski Grunwald 1   Tomas Maloń Iskra N
4 (+1) Dawid Arczewski Iskra N 1   Jakub Chełkowski Jordan
4   Filip Owczarek Jordan 1   Przemysław Gerka Jordan
4 (+1) Robert Kaczyński Lider 1   Mateusz Górski Jordan
3   Rafał Kuchnik Czarni 1   Jacek Elgert KSM
3 (+3) Patryk Lewandowski Ossa 1   Łukasz Malinowski KSM
3 (+1) Patryk Budzich Grunwald 1 (+1) Mateusz Osicki KSM
3   Piotr Rykaczewski Jordan 1 (+1) Dominik Kempkowski Lider
3   Dawid Dąbrowski Lider 1 (+1) Piotr Kraśnicki Lider
3 (+3) Dawid Mederski Lider 1 (+1) Łukasz Lewalski Lider
3   Piotr Zacharski OHI 1   Mariusz Markuszewski Lider
2   Tomasz Zakierski Czarni 1   Łukasz Mróz Lider
2   Przemysław Dąbkowski Grunwald 1 (+1) Łukasz Szechlicki Lider
2   Paweł Fafiński Grunwald 1   Bartłomiej Boros OHI
2   Mateusz Kruszewski Grunwald 1   Damian Demczak OHI
2   Sebastian Skolimowski Grunwald 1   Radosław Kruczkowski OHI
2   Jakub Zębalski Iskra N 1   Krystian Osiecki OHI
2   Kamil Okoniewicz Jordan 1   Łukasz Olszewski Osa
2   Karol Zaręba Jordan 1   Jarosław Zagórny Osa
2 (+2) Łukasz Licznerski Lider 1   Michał Maroński Ossa
2   Adrian Mederski Lider 1   Paweł Ochtyra Ossa
2   Filip Kocięda OHI 1   Bartosz Szwaracki Ossa
2 (+1) Sylwester Kuciński OHI 1   Daniel Browarek Polonia
2   Maciej Nakonieczny Osa 1   Daniel Kołakowski Polonia
2   Daniel Lewandowski Ossa 1   Aleksander Kruszyński Polonia
2   Jakub Godziszewski Wel L 1 (+1) Kamil Kwaśniewski Polonia
2   Filip Kornowski Wel L 1   Marcin Kwaśniewski Polonia
1 (+1) Bartosz Lisiak Czarni 1   Dominik Zaremba Polonia
1   Dawid Suchocki Czarni 1   Wiktor Grochalski Wel L
1   Dawid Komorowski Grunwald 1 (+1) Tomasz Perowicz Wel L
1   Patryk Komorowski Grunwald 1   Marcin Zakrzewski Wel L
1   Krzysztof Krzysztofiak Grunwald 1   Mateusz Jarzembowski Zamek K
1   Krzysztof Łukasiak Grunwald 1   Bartłomiej Kwiatkowski Zamek K
1   Mateusz Pyrek Grunwald 1   Kamil Seroka Zamek K

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [235]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 10 gości

dzisiaj: 709, wczoraj: 782
ogółem: 2 283 187

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 11
Wicher Gwiździny 3:3 Olimpia Kisielice
Wel Bratian 1:7 Sokół II Ostróda
Mewa Smykowo 0:5 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 1:10 Iskra Smykówko
LZS Fijewo 1:5 MKS Działdowo
Avista Łążyn 4:0 Start II Nidzica

Tabela B klasa

www B-klasa