LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Wel Lidzbark 1:2 Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik 2:1 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 4:1 Osa Ząbrowo
Iskra Narzym 4:0 Lider Złotowo
Ossa Biskupiec 5:1 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 1:0 Jordan Kazanice

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

Zapowiedź 7. kolejki B-klasy

  • autor: suzik84, 2018-09-27 21:30

Wszystkie oczy w najbliższą sobotę będą skierowane na Działdowo, gdzie MKS zagra z Olimpią. Czy będzie to mecz tej rundy? Na "majstra" idzie także Iskra, która zakończy kolejkę w niedzielę spotkaniem w Nidzicy ze Startem II. Tego samego dnia  czekają nas derby gminy NML.

ZESTAWIENIE STATYSTYCZNE OFICJALNYCH MECZÓW DRUŻYN B-KLASY

------------------------------------------------------------

    VS  
1x2   0 0 0 1x2
Gole   0 : 0 Gole
           
data L gospodarze   goście wynik
14.10.2001 V Start Działdowo - Olimpia Kisielice 6:0
01.06.2002 V Olimpia Kisielice - Start Działdowo 0:3

Będzie to pierwszy oficjalny mecz w historii obu klubów, wcześniej Olimpia grała ze Startem.

------------------------------------------------------------

    VS  
1x2   1 0 1 1x2
Gole   4 : 3 Gole
           
data L gospodarze   goście wynik
24.09.2017 B Żak Jamielnik - LZS Fijewo 2:0
26.05.2018 B LZS Fijewo - Żak Jamielnik 4:1

------------------------------------------------------------

    VS  
1x2   11 3 1 1x2
Gole   71 : 18 Gole
           
data L gospodarze   goście wynik
08.11.2009 B Mewa Smykowo - Avista Łążyn 1:1
20.06.2010 B Avista Łążyn - Mewa Smykowo 3:3
18.09.2011 B Mewa Smykowo - Avista Łążyn 0:2
29.04.2012 B Avista Łążyn - Mewa Smykowo 5:0
22.09.2012 B Avista Łążyn - Mewa Smykowo 4:1
12.05.2013 B Mewa Smykowo - Avista Łążyn 4:1
14.09.2013 B Avista Łążyn - Mewa Smykowo 5:2
04.05.2014 B Mewa Smykowo - Avista Łążyn 0:3
06.09.2014 B Avista Łążyn - Mewa Smykowo 5:1
12.04.2015 B Mewa Smykowo - Avista Łążyn 1:5
06.09.2015 B Mewa Smykowo - Avista Łążyn 1:3
24.04.2016 B Avista Łążyn - Mewa Smykowo 1:1
28.08.2016 B Mewa Smykowo - Avista Łążyn 1:8
16.10.2016 B Avista Łążyn - Mewa Smykowo 8:0 vo (8:2)
14.05.2017 B Avista Łążyn - Mewa Smykowo 17:2

------------------------------------------------------------

    VS  
1x2   6 5 11 1x2
Gole   42 : 50 Gole
           
data L gospodarze   goście wynik
28.09.1997 B Wicher Gwiździny - LZS Bratian 3:0
03.05.1998 B LZS Bratian - Wicher Gwiździny 4:4
25.10.1998 B Wicher Gwiździny - Wel Bratian 2:3
06.06.1999 B Wel Bratian - Wicher Gwiździny 3:2
03.10.1999 B Wel Bratian - Wicher Gwiździny 1:1
28.05.2000 B Wicher Gwiździny - Wel Bratian 3:4
08.10.2000 B Wicher Gwiździny - Wel Bratian 1:1
27.05.2001 B Wel Bratian - Wicher Gwiździny 5:1
14.10.2001 B Wel Bratian - Wicher Gwiździny 3:4
09.06.2002 B Wicher Gwiździny - Wel Bratian 1:2
25.08.2002 B Wicher Gwiździny - Wel Bratian 2:4
06.04.2003 B Wel Bratian - Wicher Gwiździny 2:2
19.10.2003 B Wicher Gwiździny - Burza-Wel Bratian 1:1
13.06.2004 B Burza-Wel Bratian - Wicher Gwiździny 0:1
05.09.2004 B Burza-Wel Bratian - Wicher Gwiździny 4:0
01.05.2005 B Wicher Gwiździny - Burza-Wel Bratian 0:3
18.09.2005 B Wicher Gwiździny - Burza-Wel Bratian 0:1
07.05.2006 B Burza-Wel Bratian - Wicher Gwiździny 2:1
08.10.2006 B Burza-Wel Bratian - Wicher Gwiździny 2:0
27.05.2007 B Wicher Gwiździny - Burza-Wel Bratian 4:3
14.10.2007 B Wicher Gwiździny - Burza-Wel Bratian 5:2
25.05.2008 B Burza-Wel Bratian - Wicher Gwiździny 0:4

------------------------------------------------------------

    VS  
1x2   0 0 2 1x2
Gole   1 : 4 Gole
           
data L gospodarze   goście wynik
14.10.2001 V Sokół Ostróda - GKS LZS Iława 2:1
01.06.2002 V GKS LZS Iława - Sokół Ostróda 0:2

------------------------------------------------------------

    VS  
1x2   0 0 2 1x2
Gole   1 : 5 Gole
           
data L gospodarze   goście wynik
12.10.2008 A Start II Nidzica - Iskra Smykówko 1:2
31.05.2009 A Iskra Smykówko - Start II Nidzica 3:0 vo

------------------------------------------------------------

ROZKŁAD 7. KOLEJKI PLUS OBSADA SĘDZIOWSKA:

kiedy? kto z kim? sędzia główny sędzia liniowy I sędzia liniowy II
sb 16:00 MKS - Olimpia ANDRYSZCZYK G KOSOBUCKI J SZCZEPKOWSKI G
nd 14:00 LZS F - Żak MOSZCZUK Ł ------------ ------------
nd 14:00 Avista - Mewa KARBOWSKI P ------------ ------------
nd 14:00 Wicher - Wel MAŁKOWSKI K ------------ ------------
nd 15:00 Zamek - Sokół II SZUL D ------------ ------------
nd 16:00 Start II - Iskra WÓŁKOWSKI P ------------ ------------

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [232]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 399, wczoraj: 562
ogółem: 2 163 981

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 11
Wicher Gwiździny 3:3 Olimpia Kisielice
Wel Bratian 1:7 Sokół II Ostróda
Mewa Smykowo 0:5 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 1:10 Iskra Smykówko
LZS Fijewo 1:5 MKS Działdowo
Avista Łążyn 4:0 Start II Nidzica

Tabela B klasa

www B-klasa