LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Wel Lidzbark 1:2 Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik 2:1 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 4:1 Osa Ząbrowo
Iskra Narzym 4:0 Lider Złotowo
Ossa Biskupiec 5:1 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 1:0 Jordan Kazanice

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

GOL Magazyn B-klasy 7. kolejka

  • autor: suzik84, 2018-10-04 09:10

...

MKS 2:0 Olimpia

1:0 Piotr Czarnecki 39'
2:0 Mikołaj Conkała 58'

LZS F 2:1 Żak

1:0 Patryk Gorzka 51'
1:1 Mateusz Gorzka 59'
2:1 Paweł Gerka 68'

Avista 6:2 Mewa

1:0 Damian Golder 44'
2:0 Karol Malinowski 59'
3:0 Łukasz Junkier 62'
4:0 Łukasz Junkier 64'
5:0 Łukasz Junkier  70'
5:1 Jacek Eidtner 75'
5:2 Szymon Majewski 79'
6:2 Damian Golder 82'

Wicher 1:2 Wel

1:0 Adrian Urbański 21'
1:1 Remigiusz Kowalski 32' (k)
1:2 Andrzej Podlaszewski 55'

Zamek 1:4 Sokół II

0:1 Mateusz Nowakowski 10'
0:2 Mateusz Broź 14'
1:2 Jacek Pietruszewski 78'
1:3 Mateusz Broź 84'
1:4 Mateusz Broź 90'

Start II 0:5 Iskra

0:1 Mateusz Sontowski 45'+1
0:2 Marcin Kostiok 56'
0:3 Szymon Liberacki 80'
0:4 Marcin Kostiok 85'
0:5 Michał Czajkowski 90'+2

Tabela Ogólna

M Nazwa drużyny +/- M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz0 7 19 6 1 0 28 - 4 +24
2.
herb
bz0 7 18 6 0 1 20 - 8 +12
3.
herb
plus1 7 16 5 1 1 21 - 4 +17
4.
herb
minus1 7 15 5 0 2 31 - 9 +22
5.
herb
plus1 7 13 4 1 2 16 - 12 +4
6.
herb
minus1 7 12 4 0 3 17 - 12 +5
7.
herb
plus1 7 9 3 0 4 13 - 20 -7
8.
herb
minus1 7 7 2 1 4 13 - 31 -18
9.
herb
plus2 7 6 2 0 5 16 - 20 -4
10.
herb
minus1 7 4 1 1 5 9 - 23 -14
11.
herb
minus1 7 4 1 1 5 7 - 18 -11
12.
herb
bz0 7 0 0 0 7 6 - 36 -30

Liga Typera

typy 7. kolejki (link)              
               
    +/- M 1v2 +0- 2:1 P
1 Sebastian Skonieczka plus1 6 30 5 16 0 4 0 1 27
2 Paweł Olszewski minus1 0 24 0 12 0 2 0 2 22
3 Patryk Kurowski bz0 0 6 0 2 0 1 0 1 7
3 Szymii Oo bz0 0 6 0 2 0 1 0 1 7
3 Daniel Smukała bz0 0 6 0 2 0 1 0 1 7
6 Michał Czajkowski bz0 0 6 0 4 0 0 0 0 4
6 Damian Czarnowski bz0 0 6 0 4 0 0 0 0 4
6 Maciej Lendzionowski bz0 0 6 0 4 0 0 0 0 4

Ranking Fair Play

    P
  Mewa Smykowo 0 5 0 0 0 0 10
  Zamek Szymbark 0 4 0 0 0 1 13
  LZS Fijewo 1 2 0 1 0 1 13
  Sokół II Ostróda 1 7 0 0 0 0 14
  Wel Bratian 1 7 0 0 0 1 19
  Avista Łążyn 0 10 0 0 0 0 20
  Start II Nidzica 2 8 0 0 0 1 21
  MKS Działdowo 2 11 0 0 0 0 22
  Wicher Gwiździny 0 11 0 0 0 0 22
  Iskra Smykówko 2 10 0 0 0 1 25
  Żak Jamielnik 1 12 0 1 0 0 28
  Olimpia Kisielice 3 10 0 2 1 1 37

Klasyfikacja Król Strzelców

10 (+2) Marcin Kostiok Iskra S     ciąg dalszy
9   Kamil Łukaszewski Olimpia 1   Amadeusz Witt Iskra S
8 (+1) Adrian Urbański Wicher 1   Sebastian Wojtkiewicz Iskra S
6 (+1) Piotr Czarnecki MKS 1   Wojciech Wojtkiewicz Iskra S
6   Adam Korzeniak Olimpia 1   Arkadiusz Ziółkowski Iskra S
4 (+3) Łukasz Junkier Avista 1   Arkadiusz Borkowski LZS F
4 (+1) Patryk Gorzka LZS F 1 (+1) Paweł Gerka LZS F
4   Łukasz Mazurek LZS F 1   Karol Jakubowski LZS F
4   Cezary Pieckowski MKS 1   Sebastian Karczewski LZS F
4   Oskar Pieckowski MKS 1   Tymoteusz Raduszewski LZS F
3   Norbert Blank MKS 1   Maciej Rykaczewski LZS F
3   Jakub Sobotka MKS 1   Maciej Łopacki Mewa
3   Sebastian Falkiewicz Olimpia 1   Błażej Twardowski Mewa
3   Rafał Uschpelkat Olimpia 1   Adrian Bąbalicki MKS
3 (+3) Mateusz Broź Sokół II 1 (+1) Mikołaj Conkała MKS
3   Paweł Muszyński Sokół II 1   Bartosz Sobotka MKS
3   Jakub Pieprzycki Sokół II 1   Łukasz Szymański MKS
3   Robert Stasiulewicz Start II 1   Paweł Burny Olimpia
3   Sylwester Bukowski Wel B 1   Arkadiusz Gwiazda Olimpia
3   Kamil Urbański Wicher 1   Alan Laszkowski Olimpia
3   Szymon Skręta Żak 1   Kamil Murszewski Olimpia
2 (+2) Damian Golder Avista 1   Piotr Szysler Olimpia
2   Patryk Kempkowski Avista 1   Łukasz Fortuna Sokół II
2   Krzysztof Marchelek Avista 1   Maciej Fortuna Sokół II
2 (+1) Michał Czajkowski Iskra S 1   Tomasz Kowalski Sokół II
2   Daniel Osmański LZS F 1   Maciej Mikołajczyk Sokół II
2 (+1) Jacek Eidtner Mewa 1   Konrad Rybicki Sokół II
2 (+1) Szymon Majewski Mewa 1   Arkadiusz Warszawski Sokół II
2   Sławomir Cybulski MKS 1   Wojciech Wenglorz Sokół II
2   Adam Pawlaczyk MKS 1   Mateusz Cieślak Start II
2   Sylwester Ciepliński Olimpia 1   Kacper Morzyc Start II
2   Mateusz Michalski Olimpia 1   Adrian Mydlarz Start II
2 (+1) Mateusz Nowakowski Sokół II 1   Konrad Nidzgorski Start II
2   Tomasz Panek Sokół II 1   Marcin Olczak Start II
2   Szymon Zieja Start II 1   Adrian Roczeń Start II
2   Sebastian Dąbrowski Wel B 1   Mateusz Rogoziński Start II
2   Remigiusz Nowakowski Wel B 1   Mateusz Szczypiński Start II
2 (+1) Andrzej Podlaszewski Wel B 1 (+1) Remigiusz Kowalski Wel B
2   Wojciech Grzegrzółka Zamek Sz 1   Michał Kuciński Wel B
2 (+1) Mateusz Gorzka Żak 1   Arkadiusz Sienkowski Wel B
2   Piotr Granica Żak 1   Filip Tymecki Wel B
2   Adam Kurowski Żak 1   Daniel Cieszkowski Wicher
1   Karol Józefowicz Avista 1   Paweł Klimek Wicher
1   Miłosz Krajewski Avista 1   Piotr Klimowski Wicher
1   Karol Kuczyński Avista 1   Henryk Płochacki Wicher
1 (+1) Karol Malinowski Avista 1   Przemysław Świniarski Wicher
1   Rafał Rynkowski Avista 1   Dawid Zadura Wicher
1   Konrad Weinar Avista 1   Marcin Jabliński Zamek Sz
1   Radosław Cieszyński Iskra S 1   Karol Kamiński Zamek Sz
1   Jakub Liberacki Iskra S 1   Michał Malanowski Zamek Sz
1 (+1) Szymon Liberacki Iskra S 1   Sławomir Oleksiak Zamek Sz
1 (+1) Mateusz Sontowski Iskra S 1 (+1) Jacek Pietruszewski Zamek Sz

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [232]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 374, wczoraj: 562
ogółem: 2 163 956

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 11
Wicher Gwiździny 3:3 Olimpia Kisielice
Wel Bratian 1:7 Sokół II Ostróda
Mewa Smykowo 0:5 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 1:10 Iskra Smykówko
LZS Fijewo 1:5 MKS Działdowo
Avista Łążyn 4:0 Start II Nidzica

Tabela B klasa

www B-klasa