LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Wel Lidzbark 1:2 Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik 2:1 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 4:1 Osa Ząbrowo
Iskra Narzym 4:0 Lider Złotowo
Ossa Biskupiec 5:1 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 1:0 Jordan Kazanice

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

GOL Magazyn A-klasy 7. kolejka

  • autor: suzik84, 2018-10-04 09:30

...

KSM 1:4 Osa

0:1 Wiesław Otręba 2'
1:1 Jacek Elgert 18'
1:2 Bartosz Szwaracki 45'+2
1:3 Bartosz Szwaracki 51'
1:4 Andrzej Wardowski 77'(s)

Zamek 2:4 OHI

1:0 Artur Zbrzyzny 16'
1:1 Marek Kopczewski 27'
2:1 Rafał Wiśniewski 31'
2:2 Dawid Kruczkowski 53'
2:3 Radosław Kruczkowski 81'
2:4 Radosław Kruczkowski 88'

Czarni 4:0 Lider

1:0 Rafał Kuchnik 9'
2:0 Rafał Kuchnik 69'
3:0 Arkadiusz Karkut 77'
4:0 Krystian Wrześniak 85'

Osa 0:1 Grunwald

0:1 Krystian Kołakowski 80'

Wel 3:0 Jordan

1:0 Patryk Dąbrowski 9'
2:0 Filip Kornowski 10'
3:0 Kacper Wiśniewski 24'

Iskra 1:4 Polonia

0:1 Mateusz Gregorczyk 27'
1:1 Tomasz Gorzki 33'
1:2 Mateusz Gregorczyk 37'
1:3 Kamil Kruszyński 86'
1:4 Dominik Zaremba 90'+4

Tabela Ogólna

M Nazwa drużyny +/- M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
bz0 7 19 6 1 0 21 - 8 +13
2.
bz0 7 16 5 1 1 16 - 6 +10
3.
bz0 7 15 4 3 0 14 - 5 +9
4.
bz0 7 13 4 1 2 15 - 12 +3
5.
plus1 7 12 3 3 1 10 - 4 +6
6.
plus1 7 12 4 0 3 14 - 9 +5
7.
plus1 7 9 3 0 4 20 - 13 +7
8.
minus3 7 9 3 0 4 15 - 13 +2
9.
bz0 7 7 2 1 4 11 - 15 -4
10.
bz0 7 4 1 1 5 10 - 17 -7
11.
bz0 7 4 1 1 5 4 - 19 -15
12.
bz0 7 0 0 0 7 4 - 33 -29

Liga Typera

typy 7. kolejki (link)              
               
    +/- M 1v2 +0- 2:1 P
1 Paweł Rupiński bz0 6 30 3 11 0 3 0 2 23
2 Sebastian Skonieczka plus2 6 30 3 11 1 3 0 1 20
3 Piotr Malikowski plus2 6 36 5 16 0 2 0 0 20
4 Maciek Pieckowski minus2 0 30 0 12 0 2 0 1 19
5 Damian Jankowski minus2 0 24 0 7 0 2 0 2 17
6 Paweł Olszewski bz0 0 18 0 5 0 3 0 1 14
7 Paweł Brzozowski bz0 0 6 0 1 0 0 0 2 7
8 Szymon Wilgosiński bz0 0 6 0 2 0 0 0 1 5
9 Dawid Baranowski bz0 0 6 0 2 0 1 0 0 4
10 Mateusz Gregorczyk bz0 0 6 0 3 0 0 0 0 3
11 Maciej Lendzionowski bz0 0 6 0 2 0 0 0 0 2

Ranking Fair Play

    P
  Lider Złotowo 2 10 0 0 0 1 25
  Grunwald Gierzwałd 1 13 0 0 0 0 26
  Ossa Biskupiec 3 11 0 1 0 0 26
  KS Mroczno 4 11 0 1 0 0 26
  Jordan Kazanice 1 14 0 0 0 0 28
  Osa Ząbrowo 1 9 0 0 0 2 28
  Wel Lidzbark 2 9 2 2 0 1 31
  Zamek Kurzętnik 3 10 0 1 1 2 34
  Polonia Iłowo 4 15 0 0 0 1 35
  OHI Frednowy 1 13 1 1 0 1 35
  Czarni Rudzinice 2 17 0 0 0 1 39
  Iskra Narzym 4 22 0 2 0 3 67

Klasyfikacja Król Strzelców

7 (+1) Rafał Wiśniewski Zamek K 1   Mateusz Pyrek Grunwald
6 (+1) Krystian Wrześniak Czarni 1   Wojciech Ciegielski Iskra N
5 (+2) Rafał Kuchnik Czarni 1 (+1) Tomasz Gorzki Iskra N
5 (+1) Krystian Kołakowski Grunwald 1   Grzegorz Gutkowski Iskra N
4   Dawid Arczewski Iskra N 1   Tomas Maloń Iskra N
4   Filip Owczarek Jordan 1   Jakub Chełkowski Jordan
4   Robert Kaczyński Lider 1   Przemysław Gerka Jordan
3   Patryk Budzich Grunwald 1   Mateusz Górski Jordan
3   Piotr Rykaczewski Jordan 1   Łukasz Malinowski KSM
3   Dawid Dąbrowski Lider 1   Mateusz Osicki KSM
3   Dawid Mederski Lider 1   Dominik Kempkowski Lider
3 (+2) Radosław Kruczkowski OHI 1   Piotr Kraśnicki Lider
3   Piotr Zacharski OHI 1   Łukasz Lewalski Lider
3   Patryk Lewandowski Ossa 1   Mariusz Markuszewski Lider
3 (+2) Bartosz Szwaracki Ossa 1   Łukasz Mróz Lider
3 (+1) Filip Kornowski Wel L 1   Łukasz Szechlicki Lider
2   Tomasz Zakierski Czarni 1   Bartłomiej Boros OHI
2   Przemysław Dąbkowski Grunwald 1   Damian Demczak OHI
2   Paweł Fafiński Grunwald 1 (+1) Marek Kopczewski OHI
2   Mateusz Kruszewski Grunwald 1 (+1) Dawid Kruczkowski OHI
2   Sebastian Skolimowski Grunwald 1   Krystian Osiecki OHI
2   Jakub Zębalski Iskra N 1   Łukasz Olszewski Osa
2   Kamil Okoniewicz Jordan 1   Jarosław Zagórny Osa
2   Karol Zaręba Jordan 1   Michał Maroński Ossa
2 (+1) Jacek Elgert KSM 1   Paweł Ochtyra Ossa
2   Łukasz Licznerski Lider 1 (+1) Wiesław Otręba Ossa
2   Adrian Mederski Lider 1   Daniel Browarek Polonia
2   Filip Kocięda OHI 1   Daniel Kołakowski Polonia
2   Sylwester Kuciński OHI 1   Aleksander Kruszyński Polonia
2   Maciej Nakonieczny Osa 1 (+1) Kamil Kruszyński Polonia
2   Daniel Lewandowski Ossa 1   Kamil Kwaśniewski Polonia
2 (+2) Mateusz Gregorczyk Polonia 1   Marcin Kwaśniewski Polonia
2 (+1) Dominik Zaremba Polonia 1 (+1) Patryk Dąbrowski Wel L
2   Jakub Godziszewski Wel L 1   Wiktor Grochalski Wel L
1 (+1) Arkadiusz Karkut Czarni 1   Tomasz Perowicz Wel L
1   Bartosz Lisiak Czarni 1 (+1) Kacper Wiśniewski Wel L
1   Dawid Suchocki Czarni 1   Marcin Zakrzewski Wel L
1   Dawid Komorowski Grunwald 1   Mateusz Jarzembowski Zamek K
1   Patryk Komorowski Grunwald 1   Bartłomiej Kwiatkowski Zamek K
1   Krzysztof Krzysztofiak Grunwald 1   Kamil Seroka Zamek K
1   Krzysztof Łukasiak Grunwald 1 (+1) Artur Zbrzyzny Zamek K

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [263]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 322, wczoraj: 562
ogółem: 2 163 904

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 11
Wicher Gwiździny 3:3 Olimpia Kisielice
Wel Bratian 1:7 Sokół II Ostróda
Mewa Smykowo 0:5 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 1:10 Iskra Smykówko
LZS Fijewo 1:5 MKS Działdowo
Avista Łążyn 4:0 Start II Nidzica

Tabela B klasa

www B-klasa