LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Wel Lidzbark 1:2 Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik 2:1 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 4:1 Osa Ząbrowo
Iskra Narzym 4:0 Lider Złotowo
Ossa Biskupiec 5:1 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 1:0 Jordan Kazanice

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

Zapowiedź 8. kolejki A-klasy

  • autor: suzik84, 2018-10-06 08:55

Derby gminy Iława Osa vs Czarni, czyli pojedynek dwójki tegorocznych spadkowiczów, pomimo iż są w tabeli na dwóch skrajnych biegunach, zapowiadają się na najciekawsze widowisko w sobotnich meczach A-klasy. W niedzielę kandydat do Hitu Rundy: Grunwald vs Polonia.

ZESTAWIENIE STATYSTYCZNE OFICJALNYCH MECZÓW DRUŻYN A-KLASY

------------------------------------------------------------

    VS  
1x2   0 0 0 1x2
Gole   0 : 0 Gole
           

trwa zliczanie...

------------------------------------------------------------

    VS  
1x2   0 0 0 1x2
Gole   0 : 0 Gole
           

trwa zliczanie...

------------------------------------------------------------

    VS  
1x2   0 0 0 1x2
Gole   0 : 0 Gole
           

trwa zliczanie...

------------------------------------------------------------

    VS  
1x2   0 0 0 1x2
Gole   0 : 0 Gole
           

trwa zliczanie...

------------------------------------------------------------

    VS  
1x2   0 0 0 1x2
Gole   0 : 0 Gole
           

trwa zliczanie...

------------------------------------------------------------

    VS  
1x2   0 0 0 1x2
Gole   0 : 0 Gole
           
data L gospodarze   goście wynik
07.09.2016 V Polonia Iłowo - Polonia Iłowo 0:0
15.04.2017 V Polonia Iłowo - Polonia Iłowo 0:0

trwa zliczanie...

------------------------------------------------------------

ROZKŁAD 8. KOLEJKI PLUS OBSADA SĘDZIOWSKA:

kiedy? kto z kim? sędzia główny sędzia liniowy I sędzia liniowy II
sb 15:00 Ossa - Iskra MAŁKOWSKI K TARARUJ D RONOWSKI M
sb 16:00 Jordan - Zamek SZCZYPIŃSKI P CHYL M KARPINIUK R
sb 16:00 Lider - Wel MARCHLEWSKI G PACIOREK ------------
sb 16:00 Osa - Czarni DOBRZYŃSKI Ł BUGAJSKI D BARTKOWSKI K
nd 14:00 OHI - KSM PIECHOTKA M BUGAJSKI D ANDRYSZCZYK G
nd 16:00 Grunwald - Polonia * KARBOWSKI P DĘBSKI D APTOWICZ P

* - obserwator na meczu: SZTER M (D).

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [243]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 7 gości

dzisiaj: 696, wczoraj: 782
ogółem: 2 283 174

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 11
Wicher Gwiździny 3:3 Olimpia Kisielice
Wel Bratian 1:7 Sokół II Ostróda
Mewa Smykowo 0:5 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 1:10 Iskra Smykówko
LZS Fijewo 1:5 MKS Działdowo
Avista Łążyn 4:0 Start II Nidzica

Tabela B klasa

www B-klasa