LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Wel Lidzbark 1:2 Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik 2:1 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 4:1 Osa Ząbrowo
Iskra Narzym 4:0 Lider Złotowo
Ossa Biskupiec 5:1 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 1:0 Jordan Kazanice

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

GOL Magazyn B-klasy 8. kolejka

  • autor: suzik84, 2018-10-11 22:00

...

Iskra 2:1 Wel

0:1 Remigiusz Kowalski 26'
1:1 Radosław Cieszyński 61'
2:1 Marcin Kostiok 85'

Olimpia 5:0 Zamek

1:0 Kamil Łukaszewski 30'
2:0 Kamil Łukaszewski 33'
3:0 Kamil Łukaszewski 44'
4:0 Kamil Łukaszewski 53'
5:0 Piotr Szysler 55'

Mewa 0:7 Wicher

0:1 Daniel Cieszewski 23'
0:2 Przemysław Dąbrowski 40'
0:3 Kamil Urbański 62'
0:4 Daniel Cieszewski 65'
0:5 Kamil Urbański 75'
0:6 Kamil Urbański 85'
0:7 Daniel Cieszewski 88'

Żak 2:2 Avista

1:0 Szymon Skręta 29'
1:1 Damian Golder 33'
2:1 Wacław Luba 62'
2:2 Piotr Budziński 68'

Sokół II 6:0 LZS F

1:0 Mateusz Broź 23'
2:0 Kacper Jodłowski 47'
3:0 Kacper Jodłowski 51'
4:0 Mateusz Zejer 55'
5:0 Maciej Mikołajczyk 62'
6:0 Mateusz Zejer 63'

Start II 1:5 MKS

0:1 Adam Pawlaczyk 28'
1:1 Mateusz Cieślak 48'
1:2 Piotr Czarnecki 53'
1:3 Jakub Sobotka 60'
1:4 Adam Pawlaczyk 62'
1:5 Adrian Bąbalicki 72'

Tabela Ogólna

M Nazwa drużyny +/- M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz0 8 22 7 1 0 33 - 5 +28
2.
herb
bz0 8 21 7 0 1 22 - 9 +13
3.
herb
bz0 8 19 6 1 1 27 - 4 +23
4.
herb
bz0 8 18 6 0 2 36 - 9 +27
5.
herb
plus1 8 15 5 0 3 24 - 12 +12
6.
herb
minus1 8 13 4 1 3 16 - 18 -2
7.
herb
bz0 8 9 3 0 5 14 - 22 -8
8.
herb
plus1 8 7 2 1 5 18 - 22 -4
9.
herb
minus1 8 7 2 1 5 14 - 36 -22
10.
herb
bz0 8 5 1 2 5 11 - 25 -14
11.
herb
bz0 8 4 1 1 6 7 - 23 -16
12.
herb
bz0 8 0 0 0 8 6 - 43 -37

Liga Typera

typy 8. kolejki (link)              
               
    +/- M 1v2 +0- 2:1 P
1 Sebastian Skonieczka bz0 6 36 3 19 0 4 1 2 33
2 Paweł Olszewski bz0 0 24 0 12 0 2 0 2 22
3 Patryk Kurowski bz0 0 6 0 2 0 1 0 1 7
3 Szymii Oo bz0 0 6 0 2 0 1 0 1 7
3 Daniel Smukała bz0 0 6 0 2 0 1 0 1 7
6 Michał Czajkowski bz0 0 6 0 4 0 0 0 0 4
6 Damian Czarnowski bz0 0 6 0 4 0 0 0 0 4
6 Maciej Lendzionowski bz0 0 6 0 4 0 0 0 0 4

Ranking Fair Play

    P
  Mewa Smykowo 1 6 0 0 0 0 12
  LZS Fijewo 0 2 0 1 0 1 13
  Sokół II Ostróda 0 7 0 0 0 0 14
  Zamek Szymbark 3 7 0 0 0 1 19
  Wicher Gwiździny 0 11 0 0 0 0 22
  Wel Bratian 3 10 0 0 0 1 25
  MKS Działdowo 2 13 0 0 0 0 26
  Start II Nidzica 3 11 0 0 0 1 27
  Iskra Smykówko 2 12 0 0 0 1 29
  Żak Jamielnik 1 13 1 2 0 0 34
  Avista Łążyn 5 15 1 1 1 1 39
  Olimpia Kisielice 1 11 0 2 0 1 39

Klasyfikacja Król Strzelców

13 (+4) Kamil Łukaszewski Olimpia 1   Karol Malinowski Avista
11 (+1) Marcin Kostiok Iskra S 1   Rafał Rynkowski Avista
8   Adrian Urbański Wicher 1   Konrad Weinar Avista
7 (+1) Piotr Czarnecki MKS 1   Jakub Liberacki Iskra S
6   Adam Korzeniak Olimpia 1   Szymon Liberacki Iskra S
6 (+3) Kamil Urbański Wicher 1   Mateusz Sontowski Iskra S
4   Łukasz Junkier Avista 1   Amadeusz Witt Iskra S
4   Patryk Gorzka LZS F 1   Sebastian Wojtkiewicz Iskra S
4   Łukasz Mazurek LZS F 1   Wojciech Wojtkiewicz Iskra S
4 (+2) Adam Pawlaczyk MKS 1   Arkadiusz Ziółkowski Iskra S
4   Cezary Pieckowski MKS 1   Arkadiusz Borkowski LZS F
4   Oskar Pieckowski MKS 1   Paweł Gerka LZS F
4 (+1) Jakub Sobotka MKS 1   Karol Jakubowski LZS F
4 (+1) Mateusz Broź Sokół II 1   Sebastian Karczewski LZS F
4 (+3) Daniel Cieszewski Wicher 1   Tymoteusz Raduszewski LZS F
4 (+1) Szymon Skręta Żak 1   Maciej Rykaczewski LZS F
3 (+1) Damian Golder Avista 1   Maciej Łopacki Mewa
3   Norbert Blank MKS 1   Błażej Twardowski Mewa
3   Sebastian Falkiewicz Olimpia 1   Mikołaj Conkała MKS
3   Rafał Uschpelkat Olimpia 1   Bartosz Sobotka MKS
3   Paweł Muszyński Sokół II 1   Łukasz Szymański MKS
3   Jakub Pieprzycki Sokół II 1   Paweł Burny Olimpia
3   Robert Stasiulewicz Start II 1   Arkadiusz Gwiazda Olimpia
3   Sylwester Bukowski Wel B 1   Alan Laszkowski Olimpia
2   Patryk Kempkowski Avista 1   Kamil Murszewski Olimpia
2   Krzysztof Marchelek Avista 1   Łukasz Fortuna Sokół II
2 (+1) Radosław Cieszyński Iskra S 1   Maciej Fortuna Sokół II
2   Michał Czajkowski Iskra S 1   Tomasz Kowalski Sokół II
2   Daniel Osmański LZS F 1   Maciej Mikołajczyk Sokół II
2   Jacek Eidtner Mewa 1   Konrad Rybicki Sokół II
2   Szymon Majewski Mewa 1   Arkadiusz Warszawski Sokół II
2 (+1) Adrian Bąbalicki MKS 1   Wojciech Wenglorz Sokół II
2   Sławomir Cybulski MKS 1   Kacper Morzyc Start II
2   Sylwester Ciepliński Olimpia 1   Adrian Mydlarz Start II
2   Mateusz Michalski Olimpia 1   Konrad Nidzgorski Start II
2 (+1) Piotr Szysler Olimpia 1   Marcin Olczak Start II
2 (+2) Kacper Jodłowski Sokół II 1   Adrian Roczeń Start II
2   Mateusz Nowakowski Sokół II 1   Mateusz Rogoziński Start II
2   Tomasz Panek Sokół II 1   Mateusz Szczypiński Start II
2 (+2) Mateusz Zejer Sokół II 1   Michał Kuciński Wel B
2 (+1) Mateusz Cieślak Start II 1   Arkadiusz Sienkowski Wel B
2   Szymon Zieja Start II 1   Filip Tymecki Wel B
2   Sebastian Dąbrowski Wel B 1 (+1) Przemysław Dąbrowski Wicher
2 (+1) Remigiusz Kowalski Wel B 1   Paweł Klimek Wicher
2   Remigiusz Nowakowski Wel B 1   Piotr Klimowski Wicher
2   Andrzej Podlaszewski Wel B 1   Henryk Płochacki Wicher
2   Wojciech Grzegrzółka Zamek Sz 1   Przemysław Świniarski Wicher
2   Mateusz Gorzka Żak 1   Dawid Zadura Wicher
2   Piotr Granica Żak 1   Marcin Jabliński Zamek Sz
2   Adam Kurowski Żak 1   Karol Kamiński Zamek Sz
1 (+1) Piotr Budziński Avista 1   Michał Malanowski Zamek Sz
1   Karol Józefowicz Avista 1   Sławomir Oleksiak Zamek Sz
1   Miłosz Krajewski Avista 1   Jacek Pietruszewski Zamek Sz
1   Karol Kuczyński Avista 1 (+1) Wacław Luba Żak

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [199]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 342, wczoraj: 562
ogółem: 2 163 924

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 11
Wicher Gwiździny 3:3 Olimpia Kisielice
Wel Bratian 1:7 Sokół II Ostróda
Mewa Smykowo 0:5 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 1:10 Iskra Smykówko
LZS Fijewo 1:5 MKS Działdowo
Avista Łążyn 4:0 Start II Nidzica

Tabela B klasa

www B-klasa