LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Wel Lidzbark 1:2 Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik 2:1 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 4:1 Osa Ząbrowo
Iskra Narzym 4:0 Lider Złotowo
Ossa Biskupiec 5:1 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 1:0 Jordan Kazanice

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

GOL Magazyn A-klasy 8. kolejka

  • autor: suzik84, 2018-10-11 22:10

...

Ossa 1:1 Iskra

1:0 Bartosz Szwaracki 3'
1:1 Mateusz Rynkowski 33'

Jordan 1:3 Zamek

1:0 Krystian Opałka 18'
1:1 Radosław Buczkowski 30'
1:2 Rafał Wiśniewski 39'
1:3 Radosław Buczkowski 41'

Lider 4:4 Wel

1:0 Łukasz Mróz 3'
2:0 Dominik Kempkowski 6'
2:1 Wiktor Grochalski 51'
2:2 Jakub Strungowski 57'
2:3 Mateusz Napiórkowski 63'
3:3 Dawid Dąbrowski 69'
3:4 Dominik Strungowski 79'
4:4 Łukasz Licznerski 90'+2

Osa 2:6 Czarni

0:1 Bartosz Lisiak 14'
0:2 Rafał Kuchnik 19'
0:3 Krystian Wrześniak 38'
0:4 Krystian Wrześniak 40'
1:4 Maciej Nakonieczny 42'
2:4 Jarosław Zagórny 45'
2:5 Rafał Kuchnik 64'
2:6 Tomasz Zakierski 86'

OHI 1:5 KSM

0:1 Maciej Kamiński 6'
0:2 Dawid Rutkowski 8'
1:2 Kamil Banasiak 65'
1:3 Maciej Kamiński 82'
1:4 Łukasz Malinowski 84'
1:5 Maciej Kamiński 85'

Grunwald 1:1 Polonia

0:1 Daniel Browarek 8'
1:1 Paweł Fafiński 19'

Tabela Ogólna

M Nazwa drużyny +/- M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
bz0 8 20 6 2 0 22 - 9 +13
2.
bz0 8 19 6 1 1 22 - 8 +14
3.
bz0 8 16 4 4 0 15 - 6 +9
4.
plus2 8 13 4 1 3 15 - 10 +5
5.
bz0 8 13 3 4 1 14 - 8 +6
6.
minus2 8 13 4 1 3 16 - 17 -1
7.
bz0 8 10 3 1 4 24 - 17 +7
8.
plus1 8 10 3 1 4 14 - 16 -2
9.
minus1 8 9 3 0 5 16 - 16 0
10.
plus1 8 7 2 1 5 9 - 20 -11
11.
minus1 8 5 1 2 5 11 - 18 -7
12.
bz0 8 0 0 0 8 6 - 39 -33

Liga Typera

typy 8. kolejki (link)              
               
    +/- M 1v2 +0- 2:1 P
1 Paweł Rupiński bz0 6 36 0 11 1 4 1 3 28
2 Sebastian Skonieczka bz0 6 36 0 11 1 4 1 2 25
3 Piotr Malikowski bz0 6 42 1 17 0 2 0 0 21
4 Maciek Pieckowski bz0 0 30 0 12 0 2 0 1 19
5 Damian Jankowski bz0 0 24 0 7 0 2 0 2 17
6 Paweł Olszewski bz0 0 18 0 5 0 3 0 1 14
7 Paweł Brzozowski bz0 0 6 0 1 0 0 0 2 7
8 Szymon Wilgosiński bz0 0 6 0 2 0 0 0 1 5
9 Dawid Baranowski bz0 0 6 0 2 0 1 0 0 4
10 Mateusz Gregorczyk bz0 0 6 0 3 0 0 0 0 3
11 Maciej Lendzionowski bz0 0 6 0 2 0 0 0 0 2

Ranking Fair Play

    P
  Ossa Biskupiec 0 11 0 1 0 0 26
  Grunwald Gierzwałd 2 15 0 0 0 0 30
  Jordan Kazanice 1 15 0 0 0 0 30
  Osa Ząbrowo 1 10 0 0 0 2 30
  Lider Złotowo 1 11 1 1 0 1 31
  KS Mroczno 4 15 0 1 0 0 34
  Zamek Kurzętnik 1 11 0 1 1 2 36
  Wel Lidzbark 3 12 0 2 0 1 37
  Czarni Rudzinice 0 17 0 0 0 1 39
  OHI Frednowy 1 14 1 2 0 1 41
  Polonia Iłowo 4 19 0 0 0 1 43
  Iskra Narzym 1 23 0 2 1 4 74

Klasyfikacja Król Strzelców

8 (+2) Krystian Wrześniak Czarni     ciąg dalszy
8 (+1) Rafał Wiśniewski Zamek K 1   Patryk Komorowski Grunwald
7 (+2) Rafał Kuchnik Czarni 1   Krzysztof Krzysztofiak Grunwald
5   Krystian Kołakowski Grunwald 1   Krzysztof Łukasiak Grunwald
4   Dawid Arczewski Iskra N 1   Mateusz Pyrek Grunwald
4   Filip Owczarek Jordan 1   Wojciech Ciegielski Iskra N
4 (+1) Dawid Dąbrowski Lider 1   Tomasz Gorzki Iskra N
4   Robert Kaczyński Lider 1   Grzegorz Gutkowski Iskra N
4 (+1) Bartosz Szwaracki Ossa 1   Tomas Maloń Iskra N
3 (+1) Tomasz Zakierski Czarni 1 (+1) Mateusz Rynkowski Iskra N
3   Patryk Budzich Grunwald 1   Jakub Chełkowski Jordan
3 (+1) Paweł Fafiński Grunwald 1   Przemysław Gerka Jordan
3   Piotr Rykaczewski Jordan 1   Mateusz Górski Jordan
3 (+3) Maciej Kamiński KSM 1 (+1) Krystian Opałka Jordan
3 (+1) Łukasz Licznerski Lider 1   Mateusz Osicki KSM
3   Dawid Mederski Lider 1 (+1) Dawid Rutkowski KSM
3   Radosław Kruczkowski OHI 1   Piotr Kraśnicki Lider
3   Piotr Zacharski OHI 1   Łukasz Lewalski Lider
3 (+1) Maciej Nakonieczny Osa 1   Mariusz Markuszewski Lider
3   Patryk Lewandowski Ossa 1   Łukasz Szechlicki Lider
3   Filip Kornowski Wel L 1 (+1) Kamil Banasiak OHI
2 (+1) Bartosz Lisiak Czarni 1   Bartłomiej Boros OHI
2   Przemysław Dąbkowski Grunwald 1   Damian Demczak OHI
2   Mateusz Kruszewski Grunwald 1   Marek Kopczewski OHI
2   Sebastian Skolimowski Grunwald 1   Dawid Kruczkowski OHI
2   Jakub Zębalski Iskra N 1   Krystian Osiecki OHI
2   Kamil Okoniewicz Jordan 1   Łukasz Olszewski Osa
2   Karol Zaręba Jordan 1   Michał Maroński Ossa
2   Jacek Elgert KSM 1   Paweł Ochtyra Ossa
2 (+1) Łukasz Malinowski KSM 1   Wiesław Otręba Ossa
2 (+1) Dominik Kempkowski Lider 1   Daniel Kołakowski Polonia
2   Adrian Mederski Lider 1   Aleksander Kruszyński Polonia
2 (+1) Łukasz Mróz Lider 1   Kamil Kruszyński Polonia
2   Filip Kocięda OHI 1   Kamil Kwaśniewski Polonia
2   Sylwester Kuciński OHI 1   Marcin Kwaśniewski Polonia
2 (+1) Jarosław Zagórny Osa 1   Patryk Dąbrowski Wel L
2   Daniel Lewandowski Ossa 1 (+1) Mateusz Napiórkowski Wel L
2 (+1) Daniel Browarek Polonia 1   Tomasz Perowicz Wel L
2   Mateusz Gregorczyk Polonia 1 (+1) Dominik Strungowski Wel L
2   Dominik Zaremba Polonia 1 (+1) Jakub Strungowski Wel L
2   Jakub Godziszewski Wel L 1   Kacper Wiśniewski Wel L
2 (+1) Wiktor Grochalski Wel L 1   Marcin Zakrzewski Wel L
2 (+2) Radosław Buczkowski Zamek K 1   Mateusz Jarzembowski Zamek K
1   Arkadiusz Karkut Czarni 1   Bartłomiej Kwiatkowski Zamek K
1   Dawid Suchocki Czarni 1   Kamil Seroka Zamek K
1   Dawid Komorowski Grunwald 1   Artur Zbrzyzny Zamek K

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [239]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 688, wczoraj: 782
ogółem: 2 283 166

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 11
Wicher Gwiździny 3:3 Olimpia Kisielice
Wel Bratian 1:7 Sokół II Ostróda
Mewa Smykowo 0:5 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 1:10 Iskra Smykówko
LZS Fijewo 1:5 MKS Działdowo
Avista Łążyn 4:0 Start II Nidzica

Tabela B klasa

www B-klasa