LZS Mszanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Wel Lidzbark 1:2 Grunwald Gierzwałd
Zamek Kurzętnik 2:1 Czarni Rudzienice
KS Mroczno 4:1 Osa Ząbrowo
Iskra Narzym 4:0 Lider Złotowo
Ossa Biskupiec 5:1 LZS OHI Frednowy
Polonia Iłowo 1:0 Jordan Kazanice

Tabela ligowa

www A-klasa




Aktualności

GOL Magazyn B-klasy 9. kolejka

  • autor: suzik84, 2018-10-18 21:10

...

MKS 4:1 Iskra

1:0 Piotr Czarnecki 7'
2:0 Piotr Czarnecki 15'
3:0 Łukasz Szymański 55'
3:1 Wojciech Ruczyński 82'
4:1 Szymon Gęsicki 84'

Wel 0:1 Mewa

0:1 Jarosław Wilamowski 45'

LZS F 2:2 Olimpia

1:0 Łukasz Mazurek 17'
1:1 Rafał Uschpelkat 78'
1:2 Patryk Napierski 82'
2:2 Karol Jakubowski 84'

Avista 4:8 Sokół II

1:0 Łukasz Junkier 6'
2:0 Patryk Kempkowski 16'
2:1 Dawid Pietkiewicz 31'
2:2 Mateusz Broź 32'
2:3 Adrian Bieńkowski 47'
2:4 Adrian Bieńkowski 54'
2:5 Mateusz Broź 56'
2:6 Maciej Mikołajczyk 79'
3:6 Karol Józefowicz 84'
3:7 Mateusz Broź 87'
3:8 Dawid Pietkiewicz 88'
4:8 Jakub Baczewski 90'+1

Wicher 8:1 Żak

1:0 Adrian Urbański 10'
2:0 Adrian Urbański 25'
3:0 Henryk Płochacki 37'
4:0 Adrian Urbański 43'
5:0 Adrian Urbański 47'
6:0 Daniel Flaszyński 75'
7:0 Kamil Urbański 80'
7:1 Adam Kurowski 82'
8:1 Adrian Urbański 89'

Zamek 3:0 Start II

1:0 Wojciech Grzegrzółka 78'
2:0 Jacek Grzegrzółka 82'
3:0 Wojciech Grzegrzółka 90'+1

Tabela Ogólna

M Nazwa drużyny +/- M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz0 9 25 8 1 0 37 - 6 +31
2.
herb
plus1 9 22 7 1 1 35 - 8 +27
3.
herb
minus1 9 21 7 0 2 23 - 13 +10
4.
herb
bz0 9 19 6 1 2 38 - 11 +27
5.
herb
bz0 9 18 6 0 3 32 - 13 +19
6.
herb
bz0 9 14 4 2 3 18 - 20 -2
7.
herb
bz0 9 9 3 0 6 14 - 23 -9
8.
herb
bz0 9 7 2 1 6 22 - 30 -8
9.
herb
plus2 9 7 2 1 6 10 - 23 -13
10.
herb
minus1 9 7 2 1 6 14 - 39 -25
11.
herb
minus1 9 5 1 2 6 12 - 33 -21
12.
herb
bz0 9 3 1 0 8 7 - 43 -36

Liga Typera

typy 9. kolejki (link)              
               
    +/- M 1v2 +0- 2:1 P
1 Sebastian Skonieczka bz0 6 42 3 22 0 4 0 2 36
2 Paweł Olszewski bz0 0 24 0 12 0 2 0 2 22
3 Patryk Kurowski bz0 0 6 0 2 0 1 0 1 7
3 Szymii Oo bz0 0 6 0 2 0 1 0 1 7
3 Daniel Smukała bz0 0 6 0 2 0 1 0 1 7
6 Michał Czajkowski bz0 0 6 0 4 0 0 0 0 4
6 Damian Czarnowski bz0 0 6 0 4 0 0 0 0 4
6 Maciej Lendzionowski bz0 1 7 0 4 0 0 0 0 4

Ranking Fair Play

    P
  Mewa Smykowo 1 7 0 0 0 0 14
  Zamek Szymbark 0 7 0 0 0 1 19
  LZS Fijewo 3 5 0 1 0 1 19
  Sokół II Ostróda 4 11 0 0 0 0 22
  Wicher Gwiździny 0 11 0 0 0 0 22
  Wel Bratian 0 10 0 0 0 1 25
  Start II Nidzica 0 11 0 0 0 1 27
  MKS Działdowo 1 14 0 0 0 0 28
  Iskra Smykówko 1 13 0 0 0 1 31
  Żak Jamielnik 1 14 0 2 0 0 36
  Avista Łążyn 2 17 0 1 0 1 43
  Olimpia Kisielice 3 14 0 2 0 1 45

Klasyfikacja Król Strzelców

13   Kamil Łukaszewski Olimpia     ciąg dalszy
13 (+5) Adrian Urbański Wicher 1   Miłosz Krajewski Avista
11   Marcin Kostiok Iskra S 1   Karol Kuczyński Avista
9 (+2) Piotr Czarnecki MKS 1   Karol Malinowski Avista
7 (+1) Kamil Urbański Wicher 1   Rafał Rynkowski Avista
6   Adam Korzeniak Olimpia 1   Konrad Weinar Avista
5 (+1) Łukasz Junkier Avista 1   Jakub Liberacki Iskra S
5 (+1) Łukasz Mazurek LZS F 1   Szymon Liberacki Iskra S
4   Patryk Gorzka LZS F 1 (+1) Wojciech Ruczyński Iskra S
4   Adam Pawlaczyk MKS 1   Mateusz Sontowski Iskra S
4   Cezary Pieckowski MKS 1   Amadeusz Witt Iskra S
4   Oskar Pieckowski MKS 1   Sebastian Wojtkiewicz Iskra S
4   Jakub Sobotka MKS 1   Wojciech Wojtkiewicz Iskra S
4 (+1) Rafał Uschpelkat Olimpia 1   Arkadiusz Ziółkowski Iskra S
4 (+3) Mateusz Broź Sokół II 1   Arkadiusz Borkowski LZS F
4   Daniel Cieszewski Wicher 1   Paweł Gerka LZS F
4 (+2) Wojciech Grzegrzółka Zamek Sz 1   Sebastian Karczewski LZS F
4   Szymon Skręta Żak 1   Tymoteusz Raduszewski LZS F
3   Damian Golder Avista 1   Maciej Rykaczewski LZS F
3 (+1) Patryk Kempkowski Avista 1   Maciej Łopacki Mewa
3   Norbert Blank MKS 1   Błażej Twardowski Mewa
3   Sebastian Falkiewicz Olimpia 1 (+1) Jarosław Wilamowski Mewa
3   Paweł Muszyński Sokół II 1   Mikołaj Conkała MKS
3   Jakub Pieprzycki Sokół II 1 (+1) Szymon Gęsicki MKS
3   Robert Stasiulewicz Start II 1   Bartosz Sobotka MKS
3   Sylwester Bukowski Wel B 1   Paweł Burny Olimpia
3 (+1) Adam Kurowski Żak 1   Arkadiusz Gwiazda Olimpia
2 (+1) Karol Józefowicz Avista 1   Alan Laszkowski Olimpia
2   Krzysztof Marchelek Avista 1   Kamil Murszewski Olimpia
2   Radosław Cieszyński Iskra S 1 (+1) Patryk Napierski Olimpia
2   Michał Czajkowski Iskra S 1   Łukasz Fortuna Sokół II
2 (+1) Karol Jakubowski LZS F 1   Maciej Fortuna Sokół II
2   Daniel Osmański LZS F 1   Tomasz Kowalski Sokół II
2   Jacek Eidtner Mewa 1   Konrad Rybicki Sokół II
2   Szymon Majewski Mewa 1   Arkadiusz Warszawski Sokół II
2   Adrian Bąbalicki MKS 1   Wojciech Wenglorz Sokół II
2   Sławomir Cybulski MKS 1   Kacper Morzyc Start II
2 (+1) Łukasz Szymański MKS 1   Adrian Mydlarz Start II
2   Sylwester Ciepliński Olimpia 1   Konrad Nidzgorski Start II
2   Mateusz Michalski Olimpia 1   Marcin Olczak Start II
2   Piotr Szysler Olimpia 1   Adrian Roczeń Start II
2 (+2) Adrian Bieńkowski Sokół II 1   Mateusz Rogoziński Start II
2   Kacper Jodłowski Sokół II 1   Mateusz Szczypiński Start II
2 (+1) Maciej Mikołajczyk Sokół II 1   Michał Kuciński Wel B
2   Mateusz Nowakowski Sokół II 1   Arkadiusz Sienkowski Wel B
2   Tomasz Panek Sokół II 1   Filip Tymecki Wel B
2 (+2) Dawid Pietkiewicz Sokół II 1   Przemysław Dąbrowski Wicher
2   Mateusz Zejer Sokół II 1 (+1) Daniel Flaszyński Wicher
2   Mateusz Cieślak Start II 1   Paweł Klimek Wicher
2   Szymon Zieja Start II 1   Piotr Klimowski Wicher
2   Sebastian Dąbrowski Wel B 1   Przemysław Świniarski Wicher
2   Remigiusz Kowalski Wel B 1   Dawid Zadura Wicher
2   Remigiusz Nowakowski Wel B 1 (+1) Jacek Grzegrzółka Zamek Sz
2   Andrzej Podlaszewski Wel B 1   Marcin Jabliński Zamek Sz
2 (+1) Henryk Płochacki Wicher 1   Karol Kamiński Zamek Sz
2   Mateusz Gorzka Żak 1   Michał Malanowski Zamek Sz
2   Piotr Granica Żak 1   Sławomir Oleksiak Zamek Sz
1 (+1) Jakub Baczewski Avista 1   Jacek Pietruszewski Zamek Sz
1   Piotr Budziński Avista 1   Wacław Luba Żak

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [177]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kontakty

suzik
zostaw wiadomość
kołek
zostaw wiadomość

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 377, wczoraj: 562
ogółem: 2 163 959

statystyki szczegółowe

Wyniki B klasa

Ostatnia kolejka 11
Wicher Gwiździny 3:3 Olimpia Kisielice
Wel Bratian 1:7 Sokół II Ostróda
Mewa Smykowo 0:5 Żak Jamielnik
Zamek Szymbark 1:10 Iskra Smykówko
LZS Fijewo 1:5 MKS Działdowo
Avista Łążyn 4:0 Start II Nidzica

Tabela B klasa

www B-klasa